На пазар във Варна-11

  • 62 666
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2


Старата темаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=507412.0

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 20:04 от elinor1985

# 1
  • Мнения: 11 451
Мерси elinor1985 за новата тема   bouquet

sun kissed благодаря за инфото. От Викиленд съм разочарована, поне 2-3 пъти сме празнували там и съм адски разочарована от отношението на управителката и сервитьорките към децата.............Виж това за Младост бях го забравила, хем скоро звънях за ледената пързалка там  Grinning. Пак Мерси   bouquet

elinor1985 сигурна съм , че в Гранд Мола както си беше решила от преди ще намериш каквото ти трябва. Има там една книжарница която е доста заредена ( същата я има в е ПФОЕ МОЛ ). Успех идеята ти е мн добра  Peace

# 2
  • Мнения: 217
elinor1985 страхотно оформена тема !!!  bouquet

Ако става въпрос за книжарници добри са също Пингвините и тази която е до х-л Севастопол ( забравих й името Embarassed).
В първата съм попадала на такива подобни книги каквито ти трябват но само да не те подведа беше миналата година  Rolling Eyes.

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 23:27 от Mirellka

# 3
  • Мнения: 9
Реа, успех.   bouquet

Елинор, и във Варна Мол има голяма книжарница (не знам на коя верига е), можеш и там да провериш.

А тия молове от началния пост кога ли ще отворят врати.. (изключая Варна мол, разбира се).

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря ви момичета, утре ще обиколя и дано имам успех Hug
Четох, че кулите ще отвори септември, а после се чу октомври newsm78

# 5
  • York
  • Мнения: 826
  bouquet
elinor1985 страхотно оформена тема !!!  bouquet
Ако става въпрос за книжарници добри са също Пингвините и тази която е до Севастопол ( забравих й името Embarassed).
Пингвините са много добре заредени  Peace
Тази до Севастопол е бившата "Буквите", а в момента се държи от същите собственици. Имам ужасни спомени от там  ooooh!
Параграф 22 също е добра книжарница  Peace
А тия молове от началния пост кога ли ще отворят врати.. (изключая Варна мол, разбира се).

Галерията може би след 10 години, ако продължават да работят по нея с тези темпове  Mr. Green
Кулите към края на септември май  newsm78

# 6
  • Мнения: 217
За мол- Кулите и на мен ми казаха октомври . Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 759
Защо няма снимка на Гранд Мол? Wink (шегувам се вместо запис)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Orange-са книжарниците в моловете.

 

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 01:20 от desuri

# 10
  • Мнения: 3 983
Гумени ботуши гледах в Мат Стар в новия Кауфланд.
Имаше бели , розови и още някакъв цвят . Като цена не съм гледала , но ако някои го интересува след 2 дни ще минавам пак и ще погледна  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 905
Здравейте в новата тема  Hug
Искам да купя на момчето ми хубаво чадърче и не много скъпо, че още не се е научил да пази. Да сте виждали тези дни някъде? Аз погледнах около гарата, но не харесах.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 67
Аз предлагам да промените заглавието на "Къде във Варна - 11" + линк към темите назад (или поне на предната тема).

# 13
  • София
  • Мнения: 30 209
хайде запис

# 14
  • Мнения: 2
Намерих страхотен атлас за интериор с много снимки Grinning.Благодаря на всички за предложенията, дано като го подаря и моята приятелка да му се зарадва както аз.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 20:06 от elinor1985

Общи условия

Активация на акаунт