Болница Токуда - тема 6

  • 39 894
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 269
silvi@, мерси за списъка  Hug Твоя док е голяма работа  Simple Smile
дааа  Grinning
аз предпочитам да сьм сама, както бях и предният пьт в шейново. мьжа ми идваше, когато си поиска и това, че не трябваше да се сьобразяваме с други `ськвартирантки` ми допада.

аз да попитам- каква е разликата от вип стая, която струва 85 лв. и лукс- 125 лв.? моят доктор ми показа доста снимки на предродилна, родилна и стаите, ама не запомних тази с котлоните дали е випс или лукс  Sunglasses

# 46
  • София
  • Мнения: 12 199
Вип стаите са в АГ отделението на същият етаж, но все пак е в друг коридор- не е много удобно, бебетата са далеч, екипа е друг и тн. Лукс стаите /които по- нагоре погрешка наричам ВИП/ са в родилно отделение.

# 47
  • Мнения: 1 269
благодаря  Hug

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 181
Вип стаите са в АГ отделението на същият етаж, но все пак е в друг коридор- не е много удобно, бебетата са далеч, екипа е друг и тн. Лукс стаите /които по- нагоре погрешка наричам ВИП/ са в родилно отделение.

Да, ще ме прощавате момичета, може би аз ви подведох за ВИП - а, но всъщност имах предвид Лукс стая  Simple Smile.

Бояна, a.l.e.n.a, благодаря ви за разясненията  Hug
 
silvi@ , ти ще си по  - напред от мен, надявам се  Wink , така че ще разказваш.

# 49
  • Мнения: 486
Шица,днес е родила!
Атоку що и Фъстъчка(нормално)!
Ще ги сложат в една стая!
Да са им живи и здрави бебетата!

# 50
  • Мнения: 1 269
нани, няма проблем, ще разказвам, само всичко да мине и да родим здрави бебчета  Hug

честити бебчета на шица и фьстьчка!

# 51
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Честито и от мен на щастливите мами   ylinfant newsm30 newsm67  party023 newsm38  Party Time  ura макар, че съм от скоро в темата и не се "познаваме" Wink))

При кого раждаха?

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 181
Честито на Щица и Фъстъчка   bouquet! Живи и здрави бебчета и ги чакаме да разкзват  Simple Smile

a.l.e.n.a , Фъстъчка мисля че беше при Кирякова, за Щица не знам  newsm78

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 30
Честити бебчета на Щища и Фъстичка!   bouquet   bouquet   bouquet

Мисля, че и Щища беше казала, че е при Кирякова.

# 54
  • Мнения: 11
Здравейте ! Искам да помоля за малко помощ свързана с информация за раждането в Токуда .  Ако някой е запознат и може да ми каже как е заплащането , дали освен 1500 лв. за избора на екип трябва задължително да си избирам неанатологичен екип или пакет . Мога ли да се откажа от тях?

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
разбира се - избираш неонатологичен екип - защото за бебето се грижи такъв, е не тези, които са те израждали

там има разделение - отделение АГ, родилен сектор се грижат за родилката - различни лекари, сестри, екипи, управление и правила

а за бебетата се грижат от отделение неонатология - съвсем различни лекари, сестри, екипи, управление ... на сайта са посочени като различни екипи

така, че - решиш ли да раждаш там - плащаш за неонатологичните грижи - аз не съжалявам за нито лев от платените за това - всичко се показва и обяснява - как да къпеш, обличаш храниш...много са внимателни и наистина си струва

внимателно те наблюдават за кърмата, показват как се държи бебето...проблеми при засукване и т.н.

ако си здравно осигурена - плащаш само 1500 лв, другите 1500 лв ги поема касата, ако не си осигуена - стават 3000 лв (ако правилно помня за частта от касата, но на сайта го пише)  Peace

# 56
  • Мнения: 11
Благодаря много за изчерпателния отговор , аз също съм се насочила на там ,че чувам само добри отзиви.

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
няма да съжаляваш, не виждам в коя г.с. си, но мисля, че е добре да не опитваш да се включиш - в последния момент, мисля, че не е политика на болницата - да родиш там, без съвсем да са те наблюдавали....
аз дори като ходих да раждам - още долу ме предупредиха, че ао не съм пациент на болницата няма да стане, т.е. ако не са ме проследявали там (предполагам поне в края, но аз бях от самото начало Wink))

# 58
  • Мнения: 1 262
Момичета, малко извън темата, къде ходите на ФМ?За Марков и Димитрова закъснях.Може ли да ми препоръчати някой.
Честито на Фъстъчка и Щица!
Алена, а ако се запиша в болницата някъде към 32-33г седмица дали няма да е късно?

# 59
  • Мнения: 11
няма да съжаляваш, не виждам в коя г.с. си, но мисля, че е добре да не опитваш да се включиш - в последния момент, мисля, че не е политика на болницата - да родиш там, без съвсем да са те наблюдавали....
аз дори като ходих да раждам - още долу ме предупредиха, че ао не съм пациент на болницата няма да стане, т.е. ако не са ме проследявали там (предполагам поне в края, но аз бях от самото начало Wink))
Аз съм в 31 г.с ,но на отворените врати на които ходих казаха  ,че трябва да се запиша най късно между 31-34 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт