Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 241
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Пускам нова тема с пожелание за много бебета и много усмивки по лицата ви Laughing
Ще следя по -редовно тук ,че май се замислям да се включвам и аз скоро  за братче или сестрче  Wink


Може и две :

Последна редакция: вт, 07 сеп 2010, 16:05 от Vali :)

# 1
  • Мнения: 6 280
Хайде и аз да се запиша ,че ще ми е нужен късмета и вярата  на Вали.Успех на всички Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Пу втора  Laughing

Вали, благодаря за темата. И няма какво да се замисляш, действай смело и дано късметът е с теб!  Hug

Дано тази тема се изпълни с много хубави новини  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 367
Записвам се и аз макар и моята процедура да е все още с неясен старт, може би към края на годината. ШПожелавам на всички такъв сладур в подписа като този на Вали, а Вали ти не се замисляй действай  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 16 165
Хайде и аз да се цопна Simple Smile

И да задам един смешен въпрос: след стимулацията за първия ми ин-витро опит и след като от март пия редовно еутирокс 25 за Хашимото-то, установих, че сенната ми хрема, която имам от повече от 20 години и която ставаше все по-тежка и по-продължителна през последните 4-5 години, тази година я прекарах много, много леко, и си мисля, че може би има някаква връзка с терапията на Хашимото-то. Някой друг да има подобни наблюдения?

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 206
Записвам се и аз, дано да е късметлийска темата!!! Успех на всички  Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Мнения: 240
Честита  нова тема!С пожелание да се напълни с много положителни тестове! Късмет момичета!

# 7
  • Мнения: 105
И аз се  записвам за услех.Само положителни резултати  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Русе
  • Мнения: 904
Хоп и аз в новата тема да ви следя и стискам палци Hug
Дано само положителни тесчета има в тази тема Praynig

# 9
  • Мнения: 8
   Здравейте и от мен! И аз съм една от чакащите за икси,ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НАС МНОГО ТЪРПЕНИЕ И САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ТЕСТОВЕ! ЦЕЛУВАМ ВИ И СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ ЖЕНИ КОИТО ИМАТ ПРОБЛЕМИ  Laughing newsm10 EFP EFP

# 10
  • Мнения: 210
Здравейте момичета HugАз съм от попрадителния,но се включвам за да ви пожелая успешни процедури и късмет.Както писах и в другата темичка,малко по-напред в предишната тема,някой бе споменал за стимулуращо яйчниците лекарство,а не си спомням newsm78.Понеже съм в БГ-то искам да си го купя.Ако накоя от вас си спомня,нека да пише.Благодаря предварително Hug

# 11
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Вали  Hug мерси за темичката, давай смело  Praynig

aspeta_m мисля, че Бамба беше написал името му, но не ми се рови да го намеря. Съдържаше мио-иноситол  Peace Бамба ако четеш, моля  Flutter

# 12
  • София
  • Мнения: 2 367
Бейби за Инофолик ли сава въпрос?

# 13
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Бейби за Инофолик ли сава въпрос?
Да Криси  Hug това мисля беше.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте и от мен  Party
Вили мерси за темичката дано ни е много бебеносна  Praynig и аз на опашката  за бебета  Crazy надявам се след месец-два от фризера да ми размразят едно пък дано и две  Praynig
Шарки за сенната хрема аз също имам алергия към полени само че при мене се проявява със задух - тази година и аз се разминах много леко, но според мен е благодарение на студеното и дъждовно време  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт