Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 275
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
И от мен запис да ви следя. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 260
Здравейте момичета,да се запиша и аз.Дано в новата ни тема има само +резултати.Аз се надявам Октомври да ни се обадят от фонда.Успех на всички и много сбъднати мечти smile3522 smile3522 smile3522

# 17
  • Варна/Казанлък
  • Мнения: 61
Здравейте и от мен,момичета!Да се запиша и аз в темичката,че отново започва голямото чакане.надявам се ноември да ми излезе заповедта за втори опит и да започна.Сега малко по малко почвам да правя необходимите изследвания и дано преди нова година да има резултат.
Пожелавам на всички много късмет и накрая много ревящи бебчета...

# 18
  • Мнения: 428
 Hug Hug Hug дано скоро сбъднем мечтите си!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 232
Записвам се и аз,макар че,смятам да оставим другия опит вече за следващата година

# 20
  • Мнения: 822
Записвам се и аз,макар че,смятам да оставим другия опит вече за следващата година
Е, ти пък сега, разбирам, че сигурно много се умори и всичко ти е писнало, но пък може сега да ти е късмета. както казват бабите на есен най-много се забременява.
Успех.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 232
Оооо,много се събра,категорично  ooooh! Не,толкова,че ми е писнало,колкото си мисля,че трябва да се съобразя с всички писания и да направим прилична почивка-септември-октомври,януари-февруари,април-май и последно юли-август  Tired/вярно,че четвъртия  и втория опити бяха леки-единия без стимулация,другия-с лека,но и две кратки бременности една след друга ми докараха ужасно подуване в глезените напоследък-отичам като тесто/ Да се поизчистя добре от хормонки и всякакви други лекарства,защото си мислех при другия да има само прогестеронови препарати.
А и си мислех друго-2009-4 инсета-нищо,2010-4 ин-витро-две бременности+2 имплантации,логично, за 2011  остава една дълга бременност до край  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 259
Хриси ,успешна 2011г. от нас  Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
Записвам се и аз с благодарности към Vali Simple Smile за прекрасната нова темичка и чудесните пожелания  Hug. Утре съм при д-р Владимиров да ми каже какво ще правим и как ще действаме. И сега да питам: като отида със заповедта, ще има ли гинекологичен преглед и назначаване на изследвания и хормони? Или ще действат според предишните резултати? Те са от март тази година. С мъжки фактор сме.  

# 24
  • Мнения: 961
Честита нова темичка! Нека ви е на късмет и много положителни тестчета.  Hug
Аз да се отчета, миналата седмица бяхме на ФМ, чакаме момиче. Засега всичко върви добре, термин - 30.12  Grinning
Много прегръдки на всички и стиснати палци от нас.  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 799
Запис и от мен в новата темичка ! Да ни е честита и много късметлийска   bouquet  Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 6 232
plams,честита принцеска  Hug Ехааа,ама какъв термин сте докарали-май ще се борите за бебе на 2011  Laughing

# 27
  • Русе
  • Мнения: 904
Пламс честито момиченце и от мен Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 302
Пламс, супер, точно за Нова година ще имаш една малка сладка кукличка! Лека бременност до края  Hug

desi_ivanova, предполагам, че ще иска докторът да пуснете пак хормони. Успех!

# 29
  • Поморие
  • Мнения: 186
Привет,момичета!
Първо искам да ви се извиня,че пиша във вашата тема понеже не съм в процедура.Пиша тук,защото знам,че четат много момичета,на които им предстои ин витро.Имам 20 бр. Гонал Ф 75,които мога да продам изгодно на някое момиче,понеже аз не мога да ги използвам.Лекарствата са със срок на годност до м. септември 2010 г.Ако има някой,който се интересува нека да ми пише на лични.Ще бъде жалко да останат неизползвани.
Още веднъж се извинявам и пожелавам успех на момичетата в процедура!

Общи условия

Активация на акаунт