Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 272
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 789
plams, ЧЕСТИТО! Страхотен подарък за Нова година  Hug

Аз ходих в клиниката днес, няма да има блокаж, направо стимулация от 3-тия ден на следващия цикъл и (живот и здраве!) процедура през октомври-ноември. Така че засега чакаме края на месеца.

# 46
  • Мнения: 102
Момичета, може ли да ми кажете някаква ориентировъчна цена на цветна снимка?
Предстои ми да правя и нямам никаква представа Rolling Eyes
Благодаря ви предварително Hug

# 47
  • Русе
  • Мнения: 904
моята беше 60 лв незнам как се движат сега цените

# 48
  • Мнения: 102
tani_07 , благодаря ти
ти кога си я правила и къде

# 49
  • Русе
  • Мнения: 904
ами преди година мисля че беше и я правих в Тина Киркова в София

# 50
  • Мнения: 472
Здравейте "познати" и "непознати", нови момичета.
Чета си ви редовно, но не пиша, за да не спамя темата - просто няма какво.
Чувствам се добре със завидните 16 кг. отгоре  Joy
За съжаление новите бременелки са кът, но дано есенно-зимният период е по- благосклонен към всички вас, които сте в процедури  Peace
Dimar_t аз изгубих цяла година след лапарото да се надявам, че нещата ще се случат. При положение, че съм с 2 проходими тръби и едно нормално забременяване преди години. Тази година ми костваше много нерви, сълзи, прегледи и пари докато не взех категорично решение - Инвитро. За мое най-голямо щастие се оказа успешно.
Така, че моят съвет е, да действаш  Peace Все си мисля, че по-добре инвитро на естествен цикъл отколкото само надежди, молитви, тестове, дебнене на овулация, нерви... оф не искам да се сещам  #2gunfire
Желая ти успех, каквото и да решиш  Hug
Tani и теб те дебна и те чакам, че аз съм си плътно след теб  Wink

P.S. Не мога да си сменя надписа на лентичката, че не е принц, а мадама. Незная как  Thinking
 

# 51
  • Русе
  • Мнения: 904
Киара момента наближава на 27 съм в София да ми махат конците и ще съм там до раждането което е за началото на октомври
Преди да тръгна ще ви предупредя стига бебо да не ме изненада че нещо много напира  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 6 232
Еха,двете бременелки са почти на финала.  Hug Киара,много се радвам да те видя и теб-Тани ни се показва от време на време,ама ти съвсем ми се беше изгубила. Ухааа,16 килограма  Shocked Бебка,явно се чувства добре,като те е подкарала така. Разбирам,че "визуализацията" не е проработила в последната част  Joy, но пък  и ти,предполагам,че не си си дала зор,след като реализира най-важното.
Тани, стискай още мъничко,не остана-септември почти свърши-да не бърза толкова  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 3 789
Киара, тъкмо неотдавна си мислех за теб и твоята прекрасна табличка  Hug  Знаех, че ще се появиш с хубави новини, честито за малката принцеса   bouquet

tani_07,  то не остана!  Hug Леко и безпроблемно раждане  Hug

# 54
  • Русе
  • Мнения: 904
мерси момичета ще наминавам да ви давам кураж и да ви осведомявам за бебчо,дано изчака до датата си Praynig Hug

# 55
  • Мнения: 443
Успех на всички, които чакат с нетърпение септември, за да започнат процедура. Hug

Аз не пиша, но ви следя редовно и се надявам на много бебета в края на 2010 Praynig

За себе си мога да кажа, че съм в начална позиция, дори по-объркана от преди.
Бях се подготвила психически за инвитро след лапаро и резултат, лява запушена тръба, дясна пропуска под налягане. А сега правих цветна снимка и се оказа, че дясна пропуска свободно, лява ограничено.

Възможно ли е да е станала грешка при цветната снимка и само да се обнадеждавам и да губя време...... Embarassed

  bouquet  bouquet  bouquet



Димар
 въzможни са всякакви греШки,както е и въzможно ,по време налапарото да са ти понапънали тръбите   и да са се  отворили малко.На мен цветната снимка покаzа лява zапуШена тръба ,и след година на лапарото  покаzа две проходими ,нормални тръби.Много же ни zабременяват след цветна снимка , а след лапаро оЩе повече.Късмет ,дано стане спонтанно.При мен не стана ,zаЩото сме с  мъжки фактор.

# 56
  • Мнения: 314
Как да разбера рез. от биопсията правих я в клиника малинов преди отпуската?

# 57
  • Мнения: 295
Момичета,влизам,за да пожелая на всички,на които им предстоят процедури-много вяра,късмет и успех!

Санди,единият вариант е да звъниш на докторите ,а другият-да отидеш на място и да помолиш секретарките да ти извадят файла и да застанеш пред кабинета да чакаш лекар да ти разчете резултата.Аз имам три биопсии,но винаги след това съм имала записан час за коментар,което е пълна безсмислица,защото влизаш точно за минута-две в кабинета и с доктора реално взаимно си губите времето,а и чакането,докато ти дойде реда....

# 58
  • Мнения: 19
Момичета, благодаря много за съветите,златни сте Hug

Ще се видя другата седмица с д-р Ганева и с милото ще решаваме какви ще ги вършим.

KIARA_K,tani_07  успешно раждане и бързо възстановяване след това.
На останалите много стиснати палци за късмет и дано скоро да има много +++ тестчета Praynig Praynig Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 16 199
Ох, ужас, пак друсна, тоя път два пъти, че и по-силно от вчера...че даже и се чу гръм при нас....

Общи условия

Активация на акаунт