Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 300
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ох, ужас, пак друсна, тоя път два пъти, че и по-силно от вчера...че даже и се чу гръм при нас....
newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 3 860
ААА при нас и вчера се чу гръм  Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 6 232
Baby,от вчера ни тресат някакви земетресения в София и сега преди малко пак....това ще да е  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 207
Момичета, може ли да ми кажете някаква ориентировъчна цена на цветна снимка?
Предстои ми да правя и нямам никаква представа Rolling Eyes
Благодаря ви предварително Hug
Нели, моята снимка беше в Тина Киркова преди месец и половина - 100 лв. на ръка + контрастното вещество, още 20 и малко лв отгоре. Ако искаш инфо за самата процедура ще ти разкажа. Wink

# 64
  • Мнения: 94
Момичета да попитам тези от вас,който са си слагали сами ГОНАЛ възможно ли е да съм сложила по голяма доза след като е дозирана писалката за 75 ?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 860
Можеш да си сложиш само толкова колкото си нагласила. 75 единици са две щраквания, може и по това да се ориентираш  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 6 232
ani4ka, можеш да си сложиш по-малко,ако е накрая и не стига за цялата доза,но повече-не

# 67
  • Мнения: 94
Мерси за бързия отговор. Майка ми я слага и реши че трябва всичкият разтвор да влезе. Не знам колко пъти е натиснала за това питам след 2 щраквания дори и да е натискала дали има опасност да ми е сложила още 1 доза? Много съм притеснена за първи път ми е и ми е първата инжекция.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 860
Не няма как да стане дори и да натискаш, влиза дозата която е нагласена  Rolling Eyes а за на края по принцип има резерв освен ако не си сметниш колко дози си използвала  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 41
Мерси за бързия отговор. Майка ми я слага и реши че трябва всичкият разтвор да влезе. Не знам колко пъти е натиснала за това питам след 2 щраквания дори и да е натискала дали има опасност да ми е сложила още 1 доза? Много съм притеснена за първи път ми е и ми е първата инжекция.

http://www.fertilitylifelines.com/resources/gonal-frffpen.jsp това е видео урок за поставяне на Гонал, дано да е от полза

# 70
  • Мнения: 947
Здравейте, милички, влизам да се отчета. Аз днес бях на хистероскопия  Стаменов ми я направи и каза след това, че съм имала образувания в матката, която била малка и това може би е причината- образуванията де -  и за спонтанния аборт. отстранил ги е и каза да ида след 5 дни на промивка...но не каза какво ще правим после...май пак ще мислим в крачка. добре съм, но чаках от 8.30 до 13 ч. да ме вкарат в операционна и после се събудих към 14 ч. и чаках до 17 часа да дойде стаменов да ми обясни.
междувременно стана земетресението към 10 ч., която здраво ме уплаши и разтърси така че после не ме беше страх от операцията... Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз да дам отчет - бях на преглед днес, всичко е наред, но доктора каза, че ще отложим с 1 месец, заради високо ТСХ, в момента ми е 3.42. Иска да го смъкнем под 2,5. Е, не ми стана много приятно, щото се бях настроила, ама пък после си казах, че така е по-добре.

Етигра, дано наистина това да е била причината и сега вече като е отстранена, всичко да върви по мед и масло. И видя ли, че не е страшна хистероскопията.  Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 3 860
Ети виж как се нареждат нещата  Hug а размера на матката като е малък какво ти казаха  Rolling Eyes
Зази октоври ще ви е късмета, някъде бях чела че есента най-много бебета ставали  Praynig

# 73
  • Мнения: 106
здравейте момичета,
аз само да се оплача, че не започнах стимулацията -отново FSH ми се беще покачил- 15,4 и нямаше как да започна. А така очаквах да видя как ще реагирам... много бях разстроена. Решихме да не губим този месец, да правя инсе, вчера 7 ден имах фоликул 11мм и лигавица 6,5. Питах лекарката за инвитро на ец, но тя каза че вероятността е мн по малка от стимулиран/в моя случай като нямам яйцеклетки вече не ми се вярва да изкарам пак повече от една дори със стимулация де/. Предложих вместо инсе , да пробваме инвитро на ец-с този фоликул който  е тръгнал- дори не ми отговори Sad...явно е много скептична. ако  направим опита и не се получи, ще пия фемостон- хормонално заместваща терапия. Знам, че се надявам на чудо, но ако не се опитвам да го правя ще се срина тотално.
Успех момичета, аз тук нямам какво да пиша засега, само ще ви чета Wink

# 74
  • Мнения: 947
Ванас, ако ще правиш ин витро на естествен цикъл се приготви за няколко месечно чакане- защото явно лекарите не тръгват да ти връщат само едни ембрион, а на мен поне ме чакаха да станат три- което отне пет месеца, защото на месец правиш един макси...ако знаех тогава...ама никой не ми го каза като дадох съгласие за ин витро на ец..
а досега ако тегля чертата съм платила куп пари...дано си заслужава накрая!
Лайла, ами не знам какво следва от малката матка...пак съм в информационно затъмнение- докторът бяга след 30 секунден разговор, а и излизах от упойка и не бях съвсем на бебе си..явно пак ще търся по форумите....
ти докъде си, миличка?
Зази, може и двете да сме октомври...ще е хубаво, а? Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт