Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 277
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 737
Саманта Hug
Знам, как се чувстваш  Peace познато ми е това разочарование и тази болка, която изпълва сърцето ти Peace За мен това е втори опит ... чета, че вс имате симптоми newsm78 а аз, ни помен от тях  Shocked и нещо взех да се отчайвам, че и при мен не е станало  Rolling Eyes а толкова мн ми с еиска да е Praynig Дано дано  Praynig тайно и вътрешно в себе си неспирам да се надявам  Praynig
 А на вс вас, неуспели този път момичета, горе главата  Peace иииии право напред - към реализиране на Мечтата Praynig, Мечтата за дете Praynig

# 751
  • Мнения: 1 649
Саманта Sad,прегръщам те миличка.Говори ли с док.,къде може да се търси причината за неуспеха, и какъв е плана за другия опит.Е,тогава дано не е само опит,а постигане на целта Peace.

# 752
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
samanta78  spoko

Кой ще пусне новата темичка?

# 753
  • Мнения: 1 045
vanass, има момиче забременяло с ФСХ 20. Не знам твоето колко е, но дано тези 4 дена реагираш добре на стимулацията и да продължиш с опита  Hug
Саманта  Hug Успех при вторият опит! Защо не подготвихте документите след неуспешния първи?
desdemona, да се похвалиш с хубаво ЧХГ  Hug
Наистина е ред за нова темичка.

# 754
  • Мнения: 207
Беласица, Мира, благодаря ви за подкрепата!
Desdemona - стискаме палци да се повалиш с положителен резултат
samanta- много съжалявам...аз съм сигурна следващия път ще се получи задължително  Peace Praynig

# 755
  • Мнения: 121
Пуснах новата темичка, но незнам как да сложа линк към нея, извинете ме за това.

# 756
# 757
  • Мнения: 229
Момичета,споделете,че малко се пообърках...предстои ми подготовка за ИНВ. доки ми каза или 2-3 дни преди да ми дойде МЦ да отида за преглед (дали са ми чисти яйчниците),мм поне така разбрах  Rolling Eyes или по време на МЦ до 3 ден

И после трябва да си пусна хорм.изследвания за LH,но те кога бяха  newsm78 пак ли до 3 ден от МЦ ???

# 758
  • Мнения: 229
И още нещо важно - който реши да си плати ин витрото , и евентуално не се получат нещата , после не може да разчита на фонда - един вид щом един път си си намерил пари , то и за втори ще събереш Момичета вЯрно ли е това ??? #Crazy

Олее сега вече се безпокоя..в смисъл доки каза,че няма проблем да си пуснем докум за фонда и през това време може сами да се финасир.докато ни одобрят...НО..ако е истина казаното по горе в др.темичка (за ИНСЕто )

Олеее УЖАССС..обърках сеее  newsm78 ooooh!

# 759
  • Мнения: 1 045
silvana84 не се притеснявай, не е вярно това. Щом имаш основания за кандидатстване по Фонда си подавай документите. Ще чакаш поне 6 месеца докато ти излезе Заповедта, а през това време може да си направиш опит със собствени средства.
Относно прегледа и хормоните - по-добре иди до 3 ден от МЦ.

# 760
  • Мнения: 1 649
Момичета имаме нова темичка.Линка и е малко по нагоре в поста на Велка.

# 761
  • Мнения: 1 045
Виви, видях че имаме вече нова темичка, но понеже Силвана си е поставила въпросите тук и й отговарям в тази тема, защото сигурно ще търси и отговора тук  Hug

# 762
  • Мнения: 40
Саманта много съжалявам мила Hug Hug HugПодготвяй документите пак и пак отначало. Не се отказвай!!!

# 763
  • Мнения: 229
roslem благодаря ти мила  Hug
хайде прехвърляме се в новата темичка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт