Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 304
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 37
здрасти и от мен с пожелание за много положителни тестчета, по две Crazy Wink Joy

# 721
  • Мнения: 37
някой да може да ми каже до кой номер са стигнали по фонда за безплатно инвитро

# 722
  • София
  • Мнения: 3 789
някой да може да ми каже до кой номер са стигнали по фонда за безплатно инвитро

Следи в тази темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512355.465

алех_свой, Amalleira, благодаря  Hug Ще го питам, вече подготвям списък с въпроси  Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 6 302
Зазаза, голяма прегръдка от мен.  Hug Hug Hug Много е гадно това..... Дано не се случва повече! Не бързай да се отчайваш, въпреки предните неуспешни инсеминации, може пък сега да се получи.

# 724
  • Мнения: 207
Здравейте момичета, аз се вписвам с началото на стимулацията. Безумно се вълнувам... А на работа допълнително ме натоварват! На колежката, с която с ме в една стая, дъщеря и е с варицела. Направо ме е обзела параноя... Колежката май не е боледувала. Аз съм боледувала в далечното детство, което е доста отдавна и не се знае как са антителата ми и т.н... Чесно казано съм на крачка да си поискам отпуската... или да се пренеса в друга стая, че работа има доста за вършене...

# 725
  • Мнения: 961
Саманта, стискам палци утре да се похвалиш с хубав резултат от теста.  Praynig Ще чакам, с нетърпение, да пишеш.  Hug

# 726
  • Мнения: 102
Здравейте, момичета!
Не съм писала от доста време и затова ще дам отчет - минах през хистероскопия( махнаха ми полип ), минах през лапароскопия ( махнаха ми киста и ми прекъснаха двете тръби). направо незнам откъде ми се струпа всичко това Rolling Eyes
Добре, че не знаем какво ни очаква - иначе ще се побъркаме.
Пожелавам успех на всички на в процедура Praynig
Дано скоро и аз да започна Simple Smile
 Hug

# 727
  • Мнения: 1 649
Ирина,аз като малка също съм боледувала от шарка,ама така и не се сетихме от коя.Моят син преди 3 години,като го хвана варицелата от детската градина да ме видише и аз как се бях обринала.Ужасно е!Беше ме повалил и грип,а в същото време ме навести и лелката.Е,по-гадно от това просто не можеше и да бъде.Май е най-добре,въпросната дама да си седи удома.А ако ли не,ти се опитай да се преместиш,ако имаш такава възможност.Късмет ти желая,и успешна процедура.

Нели_сто,спомням си те аз теб.А,защо са ти прекъснали двете тръби.Бяха запушени или имаше хидросалпингс.Дано скоро започнеш,и да нямаш никакви пречки за положителния резултат.

# 728
  • Мнения: 41
Здравейте ,момичета!Днес ми е 5-ти ден от трансфера,но почти не съм спряла да плача!Ембриоложката откри вроден дефект при деленето на яйцеклетките ми.От единия ми яйчник извадиха 7 бр.годни.но само 2 започнаха да се делят щогоде нормално и една която се деляла малко по-бавно.Върнаха ги и трите ,но доктора не е особенно очарован и ми каза да се подготвя и за най-лошия вариант!На всичко отгоре хормоните са ми с доста високи стойности и ми правиха вливане .От тях съм се подула страшно много,и се чувствам доста зле.За ходене на работа дори не мога да си помисля,дано само не ме уволнят Laughing Laughing Cry CryВ момента като си погледна корема се чувствам като в 3-тия месец! Laughing Cry!Толкова ме е страх,че всичкото това мъчение е напразно,и не мога да се примиря!Не е чесно!Толкова искам след няколко дни теста да е положителен Praynig

# 729
  • Мнения: 102
Здравей,viviqn  Simple Smile
В сряда ще си взема епикризата и ще видя какво е заключението там. След операцията доктора ми каза, че това е било най-доброто решение за мен. Дано да е така Laughing
Хубав ден на всички Hug

# 730
  • Мнения: 207
Viviqn благодаря! Аз съм вече с маска, а колежката си е на работа, може и да не се разболее, но наистина мисля да се преместя, че ще откача...

# 731
  • Мнения: 145
ELJ4, моля те спри да плачеш...като си представяш разни лоши работи, въобще не си помагаш...Мисли позитивно, хапни шоколад, свали си 3-4 романтични и весели филма и така ще мине времето...Желая ти успех и имай вяра!

# 732
  • Мнения: 15
hristina21, Baby*, zai4e_86, roslem, desdemona, plams, -=Деси=-, Speed76, Amalleira  -- благодаря на всички

zai4e_86 - стискам ти палци и ти желая успех
desdemona - какво стана с бластоцидчетата 
samanta78 - какъв е резултата миличка.
-=Деси=- - съжалявам за фоликулите. Нормално ли е да спрат. Стискам ти палци следващия опит да е успешен.
hari3680 - желая ти успех
Amalleira - да ни се похвалиш и с положителен резултат от теста. Браво и за замразените
zazaza - съжалявам за изпуснатата пункция. Стискам палци инсеминацията да е успешна. Явно си се натоварила преди пункцията с чантите. Мен ме бяха предупредили да съм като стъклена деня преди пункция за да не ги изпопукам.
silvana84 - желая ти успех.
IrinaB. - желая ти успех. Пази се, ако трябва се премести.
ELJ4 - не се отчайвай. Стискам палци за положителен тест. При мен извадика 19 фоликули, от тях само 11 яйцеклетки, оплодика чрез ИКСИ само 7, 3 ми върнаха а нищо не остана за замразяване, но теста показа положителен резултат и в петък съм на лекар за да видим има ли точица. Така че не е решаващ фактор бройката.

# 733
  • Мнения: 2 259
hristina21, Baby*, zai4e_86, roslem, desdemona, plams, -=Деси=-, Speed76, Amalleira  -- благодаря на всички

zai4e_86 - стискам ти палци и ти желая успех
desdemona - какво стана с бластоцидчетата 
samanta78 - какъв е резултата миличка.
-=Деси=- - съжалявам за фоликулите. Нормално ли е да спрат. Стискам ти палци следващия опит да е успешен.
hari3680 - желая ти успех
Amalleira - да ни се похвалиш и с положителен резултат от теста. Браво и за замразените
zazaza - съжалявам за изпуснатата пункция. Стискам палци инсеминацията да е успешна. Явно си се натоварила преди пункцията с чантите. Мен ме бяха предупредили да съм като стъклена деня преди пункция за да не ги изпопукам.
silvana84 - желая ти успех.
IrinaB. - желая ти успех. Пази се, ако трябва се премести.
ELJ4 - не се отчайвай. Стискам палци за положителен тест. При мен извадика 19 фоликули, от тях само 11 яйцеклетки, оплодика чрез ИКСИ само 7, 3 ми върнаха а нищо не остана за замразяване, но теста показа положителен резултат и в петък съм на лекар за да видим има ли точица. Така че не е решаващ фактор бройката.
Браво на теб.Сега ти желая  и успешен финал Hug

# 734
  • Мнения: 961
Честито mariy  Hug Леко бременеене   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт