Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-39

  • 71 303
  • 763
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 83
IrinaB., знам как се чувстваш.
Аз докато правех стимулациите се стрясках от всяко кихане на работа и постоянно питах колегите дали не са болни. Ако можеш- премести се на др.раб.място или в друг кабинет- дори само за да си по-спокойна. Успех ти пожелавам. Hug

# 736
  • Мнения: 4 737
hristina21, Baby*, zai4e_86, roslem, desdemona, plams, -=Деси=-, Speed76, Amalleira  -- благодаря на всички

zai4e_86 - стискам ти палци и ти желая успех
desdemona - какво стана с бластоцидчетата  
samanta78 - какъв е резултата миличка.
-=Деси=- - съжалявам за фоликулите. Нормално ли е да спрат. Стискам ти палци следващия опит да е успешен.
hari3680 - желая ти успех
Amalleira - да ни се похвалиш и с положителен резултат от теста. Браво и за замразените
zazaza - съжалявам за изпуснатата пункция. Стискам палци инсеминацията да е успешна. Явно си се натоварила преди пункцията с чантите. Мен ме бяха предупредили да съм като стъклена деня преди пункция за да не ги изпопукам.
silvana84 - желая ти успех.
IrinaB. - желая ти успех. Пази се, ако трябва се премести.
ELJ4 - не се отчайвай. Стискам палци за положителен тест. При мен извадика 19 фоликули, от тях само 11 яйцеклетки, оплодика чрез ИКСИ само 7, 3 ми върнаха а нищо не остана за замразяване, но теста показа положителен резултат и в петък съм на лекар за да видим има ли точица. Така че не е решаващ фактор бройката.

Здравейте отново Hug, ето и новините от мен  Peace
Върнаха ми трички много хубавки, според ембриоложката на 30.11! Вярвам и силно се надявам Това да моят успешен опит! Praynig Praynig Praynig
Момичета, каквото и да се случва, не се отчайвайте, отчаянието не води до нищо хубаво  Peace Желая ви много късмет!  Praynig

mariy   Hug честито Peace Дано си ми/ни на късмет  Praynig

# 737
  • Мнения: 106
здравейте момичета,
искам да попитам, някоя правила ли е стимулация при  високо FSH и LH?
Принципно не се прави, нали затова е и условието по фонда до 12,5.......
аз от утре започвам такава стимулация, с мерионал...поне за 4 дни да видим реакцията. с много високо FSH съм, няма да го споменавам въобще като стойност че е плашещо.
просто и това да опитам както се казва... иначе за мен друг шанс няма освен с донорска яйцеклетка.

# 738
  • Мнения: 2 342
vanassConfused високо, високо ама зависи колко. Моя приятелка започна стимулация за инсе с 8 и нещо, с по-високо, особено 13 и нагоре май е безмислено. То човек не знае къде му е късмета, така че ако док прецени, че не е опасно за теб и има макар и малка надежда, пробвайте. Дано да имаш успех!
desdemona, успех!
mariy, предстой ти вълнуваща среща  Simple Smile, нека всичко е наред!
IrinaB, щом имаш възможност се премести, за да си спокойна!

# 739
  • Мнения: 163
Здравейте момичета, моя тест пак е отрицателен,направо немога да повярвама уж и кръста ме болеше и температура потдържах 37,2 и немога да си го обясня. успех на всички,аз сега ще си подавам декларация за 2ри опит и ще чакам мирно и кротко одобрението

# 740
  • Мнения: 961
Samanta,  spoko, много съжалявам  Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 6 232
samanta, spoko spoko spoko Как е възможно,при толкова много върнати и пак нищо  #Cussing out Температурата не е показател,за съжаление-тя се поддържа,заради прогестероните,които ни изписват  Sad  Hug

# 742
  • Мнения: 163
Аз пък най много на температурата разчитах ooooh! ooooh! ooooh!.

# 743
  • Мнения: 2 342
Саманта, труден момент  Sad не се отчайвай!

# 744
  • Мнения: 229
mariy - многооо хубаво мила,бременост само с хубави емоции ти желая  Hug Hug

samanta- миличка,много съжалявам,нО...горе главата и Успех занапред  Hug



МноГО успех и Радост на ВсичКи   bouquet


# 745
  • Мнения: 163
Благодаря ви момичета.В никакъв случай не се отказвам Hug

# 746
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета, моя тест пак е отрицателен,направо немога да повярвама уж и кръста ме болеше и температура потдържах 37,2 и немога да си го обясня. успех на всички,аз сега ще си подавам декларация за 2ри опит и ще чакам мирно и кротко одобрението
Саманта  Hug знам какво ти е  Rolling Eyes и аз имах всякакви симптоми и кръст и гърди и корем и температура и ми се спеше и главоболие имах, абе каквото се сетите и нищо  Confused

# 747
  • Мнения: 163
Да разочарованието е голямо Hug

# 748
  • Мнения: 148
да, разочарованието е голямо и неизбежно и дано е краткотрайно Hug

# 749
  • Мнения: 163
Да,искрено се надявам да е краткотрайно за всички нас newsm17

Общи условия

Активация на акаунт