Обучение срещу ваучери по схема “Аз мога” 3- втората вълна

  • 77 196
  • 870
  •   1
Отговори
# 825
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
vaflichka  от Младост званят от видим стационарен телефон и не вдигат телефоните никога. Кои номер си аз сам 136 и ми се обадиха преди 3 дни. Аз казах на мои приятел, които беше 500 и някой си номер да дойде с мен нищо, че не му се бяха обадили и той също си взе уведомлението Peace
 


Значи да разбирам, че и за мен има резултат вече - аз съм 470-и номер от 13.09.10г.
Другото, което исках да питам е...означава ли това, че курса който искам да запиша и започва на 22.02.11г няма да успея да го запиша???Доколкото разбирам бавенето е на лице с предоставяне на ваучера?  #Crazy Мислите ли, че ако отида в ЕС България и евентуално ги известя, че съм одобрена и е въпрос на време да си взема ваучера ще ме допуснат да започна сега на 22-и?

Освобождаваш си един ден - отиваш до Младост за удостоверението, след това до Доставчика да ти го разпише, връщаш се в Младост и си получаваш ваучера.Отново при Доставчика , за да го оставиш/трябват им около 5 раб.дни да ги представят някъде с други документи на кандитата/ и така започваш на 22.02.
Май няма друг вариант за този случай  Thinking

# 826
  • София
  • Мнения: 1 163
момичета, как седи въпроса с евентуална бременност. Да ходя ли да взимам удостоверение и съответно ваучер или няма смисъл, щом няма да мога да изкарам до края.

# 827
  • Мнения: 0
ДОРОМ благодаря за отговора...ако нещата седят наистина така би било чудесно...нищо че два пъти ще трябва да прекося София  Laughing   bouquet

# 828
  • Мнения: 11
момичета, как седи въпроса с евентуална бременност. Да ходя ли да взимам удостоверение и съответно ваучер или няма смисъл, щом няма да мога да изкарам до края.

Здрасти! Ами според мен от теб зависи всичко. Ако си решила да го завършиш курса, то бременността и раждането няма да попречат според мен, казвам го защото при мен така се подредиха 2 бременности, 2 раждания, между тях една магистратура, и записах сега и език и засега се оправям. Мен ако питаш личният ми съвет е не се отказвай - няма по подходящо време за учене от майчинството  Peace После като те погне работата ... няма почивка, няма край ...
Успех с всичко! Simple Smile

# 829
  • Мнения: 0
Има ли някой, който има желание да се запише в Ню Хърайзънс , София за обучение по част от професия "Програмист" http://www.newhorizons.bg/docs/Voucher_system.pdf?
Програмата е доста интригуваща и най-вече обучението е онлайн с няколко срещи на място по време на обучението. Аз взех уведомление по подадените документи септември 2010г., но като се обадих в Ню Хърайзънс ми казаха че трябва да се събере група от 12-13 човека. А в бюрото трябва да се представи съгласието от обучаващия в рамките на месец, иначе се губи право за обучение  Shocked Sad
Много ще се радвам да се съберем съмишленици за обучение   bouquet
Ако някой вече е минал такова обучение за "програмист" в София, дори и в друга компания, ако може да сподели мнение  Praynig

# 830
  • Мнения: 11
Извинявам се, че спамя темата, но много се мъчих и не открих списък с професионалните квалификации в сайта на АЗ (освен един екселски файл, който е толкова тежък, че едвам го скролвам), та ако може някой да ми даде линк къде точно е този списък в сайта  Praynig   bouquet

# 831
  • Мнения: 302
Извинявам се, че спамя темата, но много се мъчих и не открих списък с професионалните квалификации в сайта на АЗ (освен един екселски файл, който е толкова тежък, че едвам го скролвам), та ако може някой да ми даде линк къде точно е този списък в сайта  Praynig   bouquet

http://www.az.government.bg/internal.asp?CatID=28%2F02%2F06& … her_docs%2FDU.htm

Заповядай. От списъка за търсене си избираш професионални, после задаваш град и от падащото меню търсиш курсовете Simple Smile

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 09:29 от Zapetaika_

# 832
  • Мнения: 3 405
Момичето, инфото тук е страшно много, затова направо ще питам: За Варна записват ли към момента? Интересува ме "Оперативно счетоводство".
Намерих в списъка им 3 фирми, но за тях ще питам по-нататък.

# 833
  • Мнения: 67
Случайно да имате информация в Люлин до кой номер са стигнали ваучерите ,
за сега не са ми се обаждали а  по телефона информация не дават

# 834
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Извинявам се, че спамя темата, но много се мъчих и не открих списък с професионалните квалификации в сайта на АЗ (освен един екселски файл, който е толкова тежък, че едвам го скролвам), та ако може някой да ми даде линк къде точно е този списък в сайта  Praynig   bouquet
http://www.az.government.bg/internal.asp?CatID=28/01/07&WA=E … Other_docs/DU.htm - Влиза се в "Търсене в списъка ......"  Peace

# 835
  • Мнения: 1 447
Здравейте отново Simple Smile
Запазила съм си място за Испански в Иберика,но честно казано Леника все още ми се струват по-добрия избор за мен.Ако все пак има желаещи да карат началния курс по Испански там-пишете ми,за да формираме група:)Ако не-Иберика Simple Smile

# 836
  • Мнения: 228
Защо Леника ти се струват по-добрият избор? Ще се радвам да споделиш впечатления.

# 837
  • Мнения: 1 447
Хм,ще се постарая да обясня защо Леника ми харесват повече (лично на мен). Говорих с жената,която отговаря за подбирането на преподаватели в Леника-стори ми се,че не прави компромис с качеството на обучение. На мен лично Леника ми е по-удобна като локация (но пак казвам-това е валидно само за мен Simple Smile). Ходих в Иберика-нямам лошо впечатление,по-скоро едно мое усещане,което е трудно да обясня-не успяха да ме грабнат. Надявам се съм успяла да ти обясня моите аргументи,но може и да не са много силни,тъй като до голяма степен са базирани на мои усещания:)

# 838
  • Мнения: 9
Здравейте,следя ви всекидневно Simple Smileблагодаря за информацията,която давате,много е полезна! имам въпрос обаче! интересува ме,как се кандидатства  по програмата за шофьорски курс,ако някой има опит,нека сподели ! Благодаря

# 839
  • Мнения: 302
Здравейте,следя ви всекидневно Simple Smileблагодаря за информацията,която давате,много е полезна! имам въпрос обаче! интересува ме,как се кандидатства  по програмата за шофьорски курс,ако някой има опит,нека сподели ! Благодаря

Здравей,
Както за останалите курсове, когато се поднови приемането на документи, очаква се от 1ви март, от сайта на АЗ изтегляш формулярите, попълваш си всичко, разглеждаш къде и кои ДУ предлагат това, което ти трябва. Подаваш документите в БТ по месторабота или по местоживеене и чакаш.... Необходимо е да си осигурена, на постоянен ТД или самоосигуряваща се. Simple Smile
Скоро гледах обява на една фирма, която предлага такива курсове, но нали не ме интересува лично, не запомних името й.

Общи условия

Активация на акаунт