Обучение срещу ваучери по схема “Аз мога” 3- втората вълна

  • 77 193
  • 870
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 0
Здравейте, наистина много полезна информация обменяте! Записвам се да ви следя, ще чакам март месец новия прием и ще подам документи за английски....Сега съм в майчинство, но разбрах че не пречи... Мъжа ми го одобриха по тази програма миналата година (подава документи мисля че април беше) и чак този януари получи ваучер, но не можа да си намери ДУ и удължи срока. Ще питам какъв точно беше курса и ще питам пак тук!    bouquet

# 841
  • Мнения: 3 405
Като се запишем март кога да очакваме ваучерите?

# 842
  • Мнения: 302
Като се запишем март кога да очакваме ваучерите?

Може би преди Нова година, ако не и след...  Laughing Не, шегувам се Simple Smile Около 6 месеца след това Simple Smile

# 843
  • Мнения: 3 405
Ъх, много време минава значи.
Мисля, че ще търся някакъв бърз вариант.

Предполагам,ч е фирмите, свързани с програмата работят и с хора извън нея.

# 844
  • Мнения: 302
Ъх, много време минава значи.
Мисля, че ще търся някакъв бърз вариант.

Предполагам,ч е фирмите, свързани с програмата работят и с хора извън нея.

Разбира се Simple Smile а особено ако става дума за език, изобщо не си ограничена в тези фирми Simple Smile Simple Smile

# 845
  • Мнения: 3 405
Не език, интересувам се от оперативно счетоводство Simple Smile

# 846
  • Мнения: 786
Момичета, да попитам по-запознатите в тази тема. Сега карам курс КК, който ще приключи към края на юли. Когато отворят програмата през март, ще имам ли право да подам за професия, тъй като няма да съм изкарала първия?

# 847
  • Мнения: 175
Момичета, да попитам по-запознатите в тази тема. Сега карам курс КК, който ще приключи към края на юли. Когато отворят програмата през март, ще имам ли право да подам за професия, тъй като няма да съм изкарала първия?

Елин ти подай документи, мисля, че няма да имаш проблем, защото докато ти издадът второто уведомление ти ще си свършила курса PeaceУспех

А сега и тук в тази темичка да попитам..някой да знае за вече организиран курс по италиански, че навсякъде ме отрязаха #Cussing out

# 848
  • Мнения: 2 196
Като се запишем март кога да очакваме ваучерите?
Подадох документи март,обадиха ми че съм одобрена октомври, а към днешна дата още не съм започнала курса. Та хич не е бързо, Анджи.
 
 Нали  измрънках минала седмица, че от ЕГ Консулт се бавят със стратирането на курса по английски, та сега да ги похваля. Обадиха се хората, извиниха се, предложиха ми  варианти за началото на курса към програмата. А за закъснението и причиненото неудобство - предложиха компенсация извън програмата.
 Заслужаваше си чакането. Laughing

# 849
  • Мнения: 3 405
Та хич не е бързо, Анджи.

Ще се спасявам без тях, тогава, защото е спешно да взема едни неща в свои ръце Simple Smile

# 850
  • Мнения: 786
Ще пробвам, criskata , чудех се дали ще е възможен такъв вариант, че да се ориентирам по-отдалеч  Peace.

# 851
  • Мнения: 2 221
Вече си взех ваучера от БТ в "Младост-4".
Прочетох много негативни мнения за служителите там, но до сега бяха много отзивчиви с мен.
А самото получаване на ваучера ми отне не повече от 5 мин.
Сега остава и курсът да е добър и аз да се мобилизирам Simple Smile

# 852
  • Мнения: 302
Ще пробвам, criskata , чудех се дали ще е възможен такъв вариант, че да се ориентирам по-отдалеч  Peace.


Би трябвало да е възможен, щом имаш право на език  и ПК, дори едновременно можеш да си подадеш документите. Аз още не съм получила одобрение за език, но съм подготвена за март за ПК Simple Smile

# 853
  • Мнения: 786
Аз съм запомнила от първото подаване на документи, че условието беше - не едновременно.
Сега погледнах, и на първа страница на тази тема, ред 5, също е написано. Моят въпрос беше, че докато тече одобрението, издаде се ваучер и започне курс, моят по КК ще е свършил най-вероятно.
Но може би трябва да изчакаме март да я отворят, за да има по-сигурно инфо.

# 854
  • Мнения: 302
Аз съм запомнила от първото подаване на документи, че условието беше - не едновременно.
Сега погледнах, и на първа страница на тази тема, ред 5, също е написано. Моят въпрос беше, че докато тече одобрението, издаде се ваучер и започне курс, моят по КК ще е свършил най-вероятно.
Но може би трябва да изчакаме март да я отворят, за да има по-сигурно инфо.


newsm78  Така е - не едновременно...  newsm78 На това не съм обърнала внимание...

Общи условия

Активация на акаунт