Отговори
# 750
  • Мнения: 1 897
Xaйде и аз към неродилите.
Все си мислех, че ще родя по-рано, ама не. Синът ми се появи 18 дни по-рано, може би заради това и сега така се бях настроила, но...
Подготвителни контракции имам вече повече от месец и разкритие също, но все още нищо.
Много е изнервящо това чакане в последните дни, особено като всеки срещнат те пита:" Ама хайде, още ли не си родила".  ooooh!
Аз също си мислех, че съм една от последните останали 2 в 1.

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 08:57 от Ulia

# 751
  • Мнения: 177
Добро утро и от мен!
Заведох каката на училище,малката нахраних,кучето разходих.Сега трябва да чистя и т.н.
Даниелка ще пуска ли нова тема или да копираме тази?

# 752
  • Варна
  • Мнения: 2 078
Здравейте и от нас   bouquet.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА ПРЕГЪРНАЛИ СВОИТЕ РОЖБИ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ!

 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Опитвам се да следя темата, но нещо не ми се получава напоследък  Tired. Дани си иска внимание и време, каката и тя. А аз се опитвам да отхвърля максимално къщна изостанала работа преди Влади да се прибере утре (беше на гости на баба и дядо).
Видях, че обсъждате спането с малките душички. Аз съм "ЗА" с двете ръце. Ако трябва да ставам всеки пък в който Дани промрънка или иска да яде, или да сменям памперс, щях да се зомбирам още на третия ден. След банята го слагам да си спи в кошарата и на първото разплакване, го взимам при мен в леглото. Кърмя легнала и така аз си дремя, а той си хапва  Mr. Green.
Gergan_ka, на всички бебета така изглеждат коремчетата.  Peace Фигурата им се "оправя" след третата годинка.
Десита, стискам палци всичко да мине леко и по вода  Praynig Hug.


Хубав ден на всички! На всички чакащи Събитието мами желая спокйствие и търпение  Hug Heart Eyes.

# 753
  • Мнения: 29
Desita Dimova, успех!  bouquet
fata_morgana, аз знам, че дева е до 23.09, а везни почват от 24.09.Аз искрено се надявам нашата девойка да е дева.
Някой има ли новини от vesy_evi?

# 754
  • Мнения: 1
 И аз днес бях на преглед , отново малко не ми достига до заветните 2см, за да ме приемат.Отказвам се ще преносвам и после разните му там хапчета  ooooh!. Имам чувството че се отчаях вече, а докторката каза направих там една магия,,,но дали ще се получи  Crossing Arms

# 755
  • Мнения: 17
Добро утро милички  bouquet Успех на всички които са на преглед днес и дано скоро и т е гушкат своите мъници Hug Аз да кажа,че и ние се храним задължително с протектор,защото и моите гърди бяха разранени и малката свикна с този протектор,явно го приема като биба и в един момент трябваше да се храним навън и небях взела протектора и тя мързеланата не иска да дърпа,малки и се виждат зърната ми,и отворила една голяма уста и си търси протектора и така.Но аз мисля,че не е проблем,днес сме на консултация да видим дали наддава,че аз естествено си мисля че нещо не и стига само кърмата,пък и аз немога да разбера по колко яде,стига ли , newsm78 и днес сме на мерки и теглилки Grinning
Вани мила,стискам палци,нещата да се оправят при теб и при мен много трудно слезе кърмата и гърдите ми бяха на камък,но нямах Т, и акушерките в родилното само ми казваха,по-добра помпа от бебебто няма и аз нон-стоп я слагах -тя реве,аз рева,но стана работата накрая и в началото в родилното и първия ден вкъщи също се дохранвахме,но вече всичко е наред!
Лек и ден на всички ви!!!

# 756
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен Hug

Спокойно мога да се похваля, че тази нощ се понаспах дребната вчера се криви целия ден защото неможе да се изака и не беще спала изобщо пратих мъжа ми до аптеката взехме Био Гайа и след не малко време заспа към 22ч. и се събуди чак в 5.30ч за кърмене е едното го пропусна, но поне се понаспинка и сега ми е по спокойна, вчера тя реве и аз рева с нея на всичкото отгоре свекърва ми реши да идва на гости и като започна да я мачкоти и да я целува по лицето и направо ми се вдигна кръвното #Cussing out не издържам вече през ден е тука, при положение че засега съм при майка и нямам нужда от нейната некомпетентна помощ и селски съвети #2gunfire
Оплаках се поне ми олеква извинявам се че ви натоварвам ама вече съм луда с таз женица накрая ще я изгоня мен не ми трябва много!

Desita Dimova- Успех мила дано всичко да мине по вода  bouquet

Хайде ставам да мятам задачките докато спи Сияна, лек ден момичета Hug

# 757
  • Мнения: 0
Ето линк към новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=526752.new#new
копирам тази и я пускам, че нямам време да пшравя нова, а всеки момент може да заключат тази...
После ако имам време ще впиша родилите след 16

p.s. sweet_maniche-то съм

# 758
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро мами  Hug

 Аз съм от Ноемврийските мами и се извинявам че така нахлувам в темата ви,но всеки ден ви чета за да разбера дали Десита е родила понеже я познавам лично.И сега прочетох че днес ще влиза за предизвикване и искам само да изкажа мойта подкрепа и да и кажа че съм с нея и ще чакам с нетърпение да прочета хубавата новина че малката принцеса се е родила и двете са добре  Hug Praynig Hug

А на всички вас леко раждане на тези който са още 2 в 1, а на останалите майчета бързо адаптиране към новия начин на живот и само хубави моменти  Hug

# 759
  • в мечтите си
  • Мнения: 123

mixilena, за пъпчиците по лицето - направи си отвара от лайка, прецеждаш и миеш лицето с памуче топнато в лайката, пъпчиците изчезват за ден... Използвай тази отвара само за един ден, на другия си прави нова. С това можеш да миеш личицето и ръчичките и след разходка, добро е за дезинфекция.

Благодаря още сега слагам лайката да заври! Дано помогне.  Praynig

Добро утро на всички!
На нас режимът ни е малко объркан.Уж на 3 часа се кърмим ,но е по-скоро когато тя поиска,ту на 2 и половина ти на 3 и половина.Според желанието й.
Едва вчера я изведохме за мъничко навън,и тя само спа.Сега вече времето е ужас Sad

Общи условия

Активация на акаунт