Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 12 254
Мами не издържам вече плаче нон строп с часове направихме и термометър в дупето и пак не помага  newsm45 Че и аз плача с него.Мъжа ми отиде да купува Аптамил ХА да сменим поне млякото.На педиатърката и е изключен телефона  Cry
  Ето и още една статия с идеи при запичане, макар да е за кърма, някои от тях вършат работа и при АМ. Доколкото си спомням вие си се храните основно с АМ, така че е изключено недостатъчният прием на мляко нали?
 

# 736
  • Мнения: 214
vany спокойно, няма страшно.
ще се регулират нещата. досега на какво мляко си?
имай в предвид,че не е хубаво да се пряви термометър в дупето.
на мен Мити само веднъж ми се беше запекъл за ден и изчетох всичко в нета и на доста места пише че не е хубаво да се прибягва до такива неща като т.н "клизма"
аз го дебнех и като започне да плаче и да се напъва да ака му помагах свивах му крачетата внимателно и го подържах така за няколко секунти посе пак и така в продължение на 4 5 пъти.
също така му масажирах леко коремчето

не се тревожи и не плачи че малките усещат всичко и стават още по неспокойни  Naughty

# 737
  • Мнения: 360
Честито на всички нови мамчета,да растат здрави децата ви ,а на вас бързо възстановяване.  bouquet

vany666,миличка съчуствам ти искрено,аз с Мая бях така ConfusedАко тогава имаше кой да ми каже,че дори и резорбиращите конци се махат нямаше да понеса толкова болка.Можеш да отидеш на 7 ден от раждането да те погледнат и да ти ги махнат,докато ги чакаш сами да паднат ще те опъват защото те се исушават и дърпат.Освен тетрата можеш да си купиш Цикатридина-спрей,действа много успокояващо,също и профенид свещички,те са противовъзпалителни и облекчават много болкта,по една на 24 часа(в Шейново ми казаха ,че са съвместими с кърменето).Дано по-бързо ти рамине Hug

Ние се кърмим,спинкаме и много малко плачкаме.От вчера имаме и малко колики,купих му Инфакол,с каката тях ползвах и бях доволна.Нещо не иска много да суче от лявата гърда newsm78,а тя тече повече.Може и да му е силна струята,но така ми се препълва,а хич не ми се ползва помпата ConfusedОт три дни сме по разходки и то доста дълги,днес бяхме и на фотосесия да го снимаме малкия,като ми станат снимките ще ви се покажем Mr. Green

Падна ни и пъпа днес,аз няма да го хвърлям и на каката не съм го хвърлила още.Като поотраснат малко и ги видя към какво се насочват ще ги метна я в някоя болница,я в парламента Laughingаз съдби не искам да решавам Grinning

Лека вечер на всички   bouquet

RYBI,миличка как е талисманчето на темата ни? Hug

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 23:07 от alximika

# 738
  • Мнения: 207
Колко много бебишочета,да са ви живи и здрави и майките също.Рядко влизам,чета ви,но не ми остава време да пиша.С Бобчето се научихме на ръце и приказки и само се гушим.Баткото първокласник и се изморявам страшно.Цунки на всички   bouquet
Ами благодаря,че попита.Расте, преди три дни беше 4600,спинка,гушим се и не мога да му се нарадвам.Храним се на три часа и съм като луда от недоспиване,помощ няма.Здраве да е.Ходим на прегледи за очичките още,едни казват едно други друго,но искрено се надявам на финала да е наред всичко.Има си притеснения,няма как-надявам се лошото да е минало.

# 739
  • Мнения: 0
Момичета, имам нужда от вашата морална подкрепа... Утре отивам за предизвикване. Стискайте палци всичко да е наред. Надявавам се да се похваля и аз най-накрая...

# 740
  • Мнения: 304
Здравейте, останаха ли още мамчета да раждат?
Аз не мога, но ще си помрънкам да си направим тема в родили...
Колкото до бебчо - от вчера вече излизаме на разходки, като че ли доста му харесва. А аз съм във възторг от количката си.

mixilena, за пъпчиците по лицето - направи си отвара от лайка, прецеждаш и миеш лицето с памуче топнато в лайката, пъпчиците изчезват за ден... Използвай тази отвара само за един ден, на другия си прави нова. С това можеш да миеш личицето и ръчичките и след разходка, добро е за дезинфекция.

# 741
  • Мнения: 2 677
Останаха, останаха  Simple Smile И доки каза, че ще си изкарам до термин... Не че има гаранция де, но и на мен ми се ще да прехвърлим в другата зодия Simple Smile
Та като стана въпрос - има ли запознати с астрологията да ме просветлят кога точно се сменя девата с везни? Че търся по разни сайтове, но не успявам да открия...

# 742
  • Мнения: 360
Руби, Hugбраво растете,сигурна съм,че всичко ще е наред,Бобо е силен малък мъж. Heart Eyes

Щица, аз мисля,че трябва да мине месеца за да се местим в родени,две теми на септемврийки май ще са много,и все едно се разделяме.Още десет дни и се местим всички Wink Peace

Desita Dimova,кураж миличка с теб сме. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 743
  • Мнения: 21
Мили мами,
Коремчето на нашата девойка ми изглежда като на сомалийче...много е слабичка милата и то така се откроява...дали е нормално да е така според вас...или мен ме гони страшна параноя и постояно се заглеждам... newsm78

# 744
  • Мнения: 11
Честита дъщеричка на Giada  bouquet!
Пита за втрисането - това е от слизането на кърмата наистина, не се притеснявай.

*Мирка*, като каза, че спите заедно с Никола - понеже и ние сме така от 5 дни, от както й е запушено нослето. Та мен доста ме беше страх в началото. А тя спи съвсем до мен, не е по средата между двамата, защото мъжа ми няма да се усеща, докато аз не мърдам въобще. Обаче днеска като го споменахме това на свекърва ми и те като почнаха "Ама недейте, опасно е". Аз знам, че не е в реда на нещата съвсем, но от друга страна знам, че много мами спят така с бебетата си и че майчиния инстинкт бил много силен, и нямало опасност. Но все пак се надявам следващите нощи да я слагам малко по малко пак в кошарката й. Но е много хубаво така като си спинкаме заедно Heart Eyes.

geryaleksandrova, ами нещо нищо не правя по въпроса с махането на протектора Rolling Eyes. А трябва да правим опити, защото ще е много по-удобно. И през нощта мога да я взимам при мен да се кърмим, а сега трябва да се става - нали се мие след всяка употреба. То аз и памперс сменям всеки път де, че още си ака доволно  Crazy. Ето сега дори си правя сметка - нали ще си идваме живот и здраве другия месец - та как ще я кърмя в самолета, и с тоя протектор. Ама ще трябва да стане някак си, че гърдите не знам какви ще ми станат след 15 часа без да съм кърмила. Няма да стане със замразена кърма

vany666, дано всичко мине по-бързо, че не ти е лесно Hug.

Ей, RYBI, Божидар голям мъж вече  Heart Eyes... радвам се за вас! Стискам палци всичко да е наред и с оченцата в крайна сметка!

Desita Dimova, късмет! Всичко ще е наред  Hug!

Щица, тя и Danielkka каза, а и аз знам, че е така както и Alximika писа - наистина трябва да мине месеца, а и всички да са родили май. Все пак сме си заедно, не ни пречи да попишем общо още малко.

fata_morgana, на повечето места Девата я дават до 22.09 включително, но някъде пише и до 23-ти. Предполагам, че няколко часа от 23-ти е още Дева, но не знам с точност.

Gergan_ka
, те май така изглеждат коремчетата на всички бебета, но на по-слабичките като моето и твоето, е още по-очевадно. Мъжът ми само ме стряскаше отначало - имало й нещо като й било така коремчето. Абе викам нищо й няма, така са.

# 745
  • Мнения: 2 677

fata_morgana, на повечето места Девата я дават до 22.09 включително, но някъде пише и до 23-ти. Предполагам, че няколко часа от 23-ти е още Дева, но не знам с точност.


Точно часа ме вълнува Simple Smile Напоследък нещо съм си наумила, че ще раждам на пълнолуние  Crazy Да видим...

Десита, стискам палци и ще чакаме да пишеш, че всичко е минало нормално  Peace

# 746
  • София
  • Мнения: 12 254
The benefits of bedsharing
Все пак има някои правила, родителите да не приемат опияти или лекарства с подобно действие, да не са пили и да не са пушачи.

# 747
  • Мнения: 103
Има има още неродили  Crazy вече си мисля, че съм единствената останала  Crazy
Ама така вие като сте повече родили, и вашите въпроси и отговори са ми много полезни  Mr. Green
Прегръдки на всички мамчета и на тези които са все още 2 в 1 като мен  Hug

# 748
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Има има още неродили  Crazy вече си мисля, че съм единствената останала  Crazy
Ама така вие като сте повече родили, и вашите въпроси и отговори са ми много полезни  Mr. Green
Прегръдки на всички мамчета и на тези които са все още 2 в 1 като мен  Hug

не си сама мила и аз чакам още.Днес съм на преглед пък да видим

# 749
  • Мнения: 103
*АДРЕНАЛИНКА* Успех на прегледа! Аз също съм на преглед днес...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт