Носим вече сладки новини - ОКТОМВРИйско бебе се роди!

  • 24 140
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 486
Честит празник !Честито на празнуващите!

Аз изпратих дъщеря ми на училище ,започнахме с ранното ставане!
За дрешките ,Мила ми даде добра идея ,към това което съм взема и ми се струва тънко ще добавя една бяла плетена жилетчица,имам одеяло порт-бебе ,ако е студено освен с тънката пелена слагаме и в него!Днес ще търся бяла жилетка!Е,най-много да попадна на друг комплект ,ама ще видим!


Хубав ден на всички!Днес ще изписват малкия Алтай!Дано е в прегръдките на мама!

# 691
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро  Heart Eyes
дано днешният ден донесе хубави новинки за всички, които са притеснени или разтревожени  Simple Smile
Честит празник на всички именници!

Аз съм готова за срещата по всяко време, но днес няма да бъда на лекцията в ЦУМ, защото имаме задачки с милото.
Купихме креватчето, днес ще търсим скринче и чаршафки и ще пера дрешки. Утре ще ги гладя и смятам да прибирам направо в скринчето. Багаж за болницата събирам в една малка раничка, дано и в МД да им се види малка и да не се нацупят, че се мръщели на големи багажи  Wink
Вчера с Боби пазарувахме здраво за училище - учебници, тетрадки, екип за спорт, но и с него има още за пазаруване. Всички дрехи са му малки и ще се сменят, още учебници като им кажат какви и така.

Бобче, споделям мнението ти за изгледа отдолу  Sick Не мога да се позная направо  ooooh!

Сънувах, че имам родилни контракции и се обадих на моя лекар, той ме привика в болницата, дойде и акушерката и чакахме чакахме - раждане няма, нито контракции  Shocked Умрях от срам че съм ги заблудила, а те не бяха на смяна и дойдоха само заради мен  Joy
На мамите които са в 40 седмица (Позитивче, теб видях, но има и други) - стискам палчета и мъъъъничко ви завиждам, че днес-утре ще си гушкате съкровищата  Heart Eyes
Приятен ден, коремчета  Heart Eyes Няма да имам време да чета подробно, но ще хвърлям по едно око да не изпусна срещата  Wink

# 692
  • Мнения: 599
Добро утро   food010

Честит празник на всички именници и СОФИЯНКИ
днес имате празник на града, нали момичета  smile3525

Аз отивам на запис на тонове Simple Smile До скоро Simple Smile

# 693
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро мамита,



Честит празник! На именнците много здраве и късмет!  baloni

Аз днес не мога да кажа, че се причислявам към раннобудните, а по-скоро към недоспалите... Tired Цяла нощ такова въртене... ooooh! и в 4ч. разбрах най-накрая къде е бил проблема.... smile3555 в хладилника  hahaha Хапнахме си порядъчно с бебо и след секунди вече всичко беше различно.... Mr. Green


Хубав и слънчев ден на всички!   bouquet

# 694
  • Мнения: 2 286
Добро утро, ранобудници!
Честит Имен Ден на всички празнуващи - здраве и късмет!
Мишанке, страхотно пейзажчее... Hug
Арим, приятно пазаруване и после да се похвалиш с нещицата за бебка Heart Eyes

Чакаме Калинче да се похвали, че с Алтай са си вкъщи заедно Hug

# 695
  • Мнения: 6
Добро утро, красавици!
Честит празник на всички именници и софиянци, разбира се. Да сте (сме) здрави и щастливи  Hug  bouquet
bob4enka - леле, като манекен си. Моето коремче бе в 6-ти месец такова - пу-пу. А обичките са изключително нежни, като малката госпойца - да ги носи със здраве   bouquet
DSS - дано всичко е наред с тоновете и тревогата е била напразна Praynig Цената в "Шейново" е 20 лв, т.ч. 15 са екстра  Wink
skorpion4eto - аз отрязах всички етикети, защото моята кожа е изключително чувствителна към тях, пък си представям на малката сладурка как биха й се отразили.
zarat - почивай си повечко и дано продължава да няма проблеми с бебчо. Синините се забравят  Hug
Milla - браво за добрите резултати  Hug
Мунка, когато ходиш до болницата или до по-голяма аптека, се огледай за рекламни материали на "Авент". Имат една малка рекламна книжка, която е единствено и само за кърменето и там много добре всичко е обяснено.
Тони  Praynig Hug
Наденце, къде си, миличка? С нас ли си или днес да те диря в "Шейново"?
Зеленоочка и ти да драснеш 1-2 реда, ако си в къщи  Wink
Отивам да отметна някоя и друга задачка, че после ще тръгвам към болницата. Хубав и усмихнат ден на всички.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро и честито на всички празнуващи днес!

# 697
  • Мнения: 3
Мамамила, да е честит деня на половинката ти!
Димяни  Praynig Hug
Честит имен ден на празнуващите!
Бобче страхотни са обиците!

# 698
  • Мнения: 206
Добро утро и от мен Party

Виртуално ви черпя най-сърдечно по случай имения ден на дъщеря ни  bigdance2 Tada cook

И да честитя на всички именници и хора, които живеят в София Heart Eyes

Прекрасен ден от мен Simple Smile

# 699
  • Мнения: 440
Добро утро!! Аз тази сутрин се събудих от зверски болки в тазобедрените стави - не мога да спя на страни и това е....

Честит имен ден на всички, носещи имената Вяра, Надежда, Любов и
София!!

Честит празник и на всички софиянци - нали знаете, че днес градският транспорт е безплатен (да не повярваш чак)  Mr. Green

Лек и спорен ден, аз ще хвърлям по едно око за новини за срещата  Hug


# 700
  • Мнения: 98
Добро утро и честит празник на именниците,със здраве да си носят името  Heart Eyes


# 701
  • Мнения: 26
Добро утро!
Да почерпя,че днес съм именничка:


Да са живи и здрави всички именници като мен днес!Много здраве,късмет и по едно хубаво бебе скоро им желая!

# 702
  • Мнения: 186
Честт празник на всички именници.Живи и здрави да сте!!!

# 703
  • Мнения: 65
Добро утро и от мен,хайде и аз пък да ви почерпя,че и аз съм именничка  Mr. Green (пък и софиянка 4то поколение)


Смехоранка,мерси че ме мислиш миличка  HugОще съм си вкъщи т.е. поне още броени дни,но няма да имам против да ме навестиш в Шейново де  Mr. Green


Честит празник на всички празнуващи днес!


Приятен пазар на всички пазаруващи днес<Аримче да се похвалиш по-късно!  bouquet

# 704
  • Мнения: 6
.... - нали знаете, че днес градският транспорт е безплатен (да не повярваш чак)  Mr. Green

 Laughing това сигурно ли е? Предишни години го съобщаваха, а днес не съм чула  Wink

Nad, за понеделник ли остава уговорката ви с Гагова? Защото аз днес ще разбера кога пак ще ходя до болницата, но със сигурност, ако не съм родила, на 24 съм при доки. Ще дойда тамън за изписването ти, ако в понеделник те приемат  Laughing А от друга страна, може да се уговорим и да се видим в двора докато си там, ако и други момичета ще ходят през седмицата на прегледи или запис. Леле, представям си каква емоция е при теб, като знаеш, че бебка другата седмица ще е в прегръдките ти  Heart Eyes

Ама с големи вкуснотии черпите, а стомахчетата ни са само 1-ни, че и притиснати от бебките  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт