Носим вече сладки новини - ОКТОМВРИйско бебе се роди!

  • 24 110
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 415
За предизвикването само да ви кажа - ако все пак ви дадат такова хапче (простагландин), ако може не приемайте такова за пиене, а само да ви сложат вагинално. След вагиналната таблетка или гел, не знам точно, трябва да минат поне 6 часа преди да ви сложат окситоцина (пише го на листовката на окситоцина)

# 721
  • Мнения: 270


Сега да видим Зеленоочка къде е

хаха, Зеленоочка от сутринта е окупирала тоалетната.  Embarassed Снощи бяхме на суши, но май на бебо не му харесва японската кухня.  Mr. Green

Тук съм си аз, няма да е днес събитието, усещам го.  Flutter Имам чувството, че такива като мен и Позитив ще го откараме до последно. Ето- мен ме гласяха за 16,17 септември, пък не познаха. Всъщност, още не се знае де.  Rolling Eyes



ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!Нека името ви носи много здраве и късмет! Хубав празник на Надето, Полиглот, всички други именнички и всички софиянци!

Леле, Надее, май все пак се оказа, че ти си следващата.  Party Още три дни, броя ги с теб, да знаеш! Ще стискам палци, всичко ще мине супер.   Hug


Ноел, това е ужасно! Кажи кой е този лекар, в коя болница. Това си е престъпление. Божее, имали сте късмет, но те разбирам сега как се чувстваш като си рабрала. Умът ми не го побира как може да има такива "лекари".  ooooh!


Нани-бабани, всяко зло- за добро, мила. Ако всички са на мнение, че рискът е голям, наистина е по-добре секцио. Но този проблем от скоро ли е, с окото? Ти нали нормално си раждала първия път, тогава не е имало проблем. Какво те съветват Лазарова и очните лекари?


Ради, накрая с теб от "много едри бебета" ще минем в графата "по- скоро неедри бебета". Като се родят ще видим кой е познал. Laughing Браво за хубавите новини, а за кръвните изселдвания- да, от ваксината трябва да са, при мен беше индентичен случай. Успех на изпита!


Забравих си мислите, слд малко като се сетя ще допиша.   Mr. Green





# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Здравейте момичета!
Цитат
Да питам мацките от Варна някой ходи ли на запис на тонове някъде срещу заплащане да ми препоръча и аз да отида ако не ме огрее на ЖК, моля споделете!
deizy_9  за запис на тонове ходя в Майчин дом,записа струва 15 лева Peace
Честит празник на София и на всичките именници   bouquet    bouquet   bouquet

Последна редакция: пт, 17 сеп 2010, 10:49 от Velina_p

# 723
  • Мнения: 65
На Зеленоочка не и се ражда май  hahaha  Йоанка,аз да ти кажа и моето бебе вървеше много напред,пък сега от 1 месец се е зачекнало и не качи нищо,всичко с плацентата е ок,доплера е добър,ама пусто бебе реши,че иска да не пълнее повече  Mr. Green

Благодаря за пожеланията ви   bouquet

# 724
  • У дома
  • Мнения: 62
Наде, кога ти беше секциото, поне теб да не те мислим  Wink

# 725
  • Мнения: 99
Мерси Велина за бързия отговор, ще отида другата седмица за мое успокоение, а сега нещо се разболях, смуча прополки, пих чай, ама ми е много смотано ще видим какво ще стане  Sad.

# 726
  • Русе
  • Мнения: 904
Имам един въпрос за ваничките ,ние взехме анатомична но е само пласмаса трябва ли да сложа и нещо мекичко в нея за бебчо  newsm78

# 727
  • Мнения: 5
Честит имен ден на всички!!! Да сте здрави и щастливи.

А ето ме и мен на снимка. Това май е първата ми снимка от началото на бремеността.

http://oktomvri2010.snimka.bg/other/jully1975.534467

Не се вижда много много коремчето, ама по-късно ще накарам моичкият да ме снима пак. А иначе това е първият учебен ден, на моята първокласничка.

А тук има повече от този хубав ден. http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=2089868&id=1381770864&fbid=1616437175777&ref=nf

# 728
  • Мнения: 65
В понеделник,само да сме живи и здрави Simple Smile Позитивче  Hug

# 729
  • Мнения: 0
Наде желая ти всичко най-хубаво и понеделник ще стискам палци всичко да мине по учебник и да гушнеш най-прекрасното бебче.Само да ти кажа че за мен 20 септември е страхотна дата и майка ми и най-добрата ми приятелка са родени на този ден . Аз тайничко си мечтаех ако бебка се роди по-рано да направя подарък на мама,но ще видим  Grinning

# 730
  • Мнения: 41
Добър ден!
Честит празник на празнуващите!  bouquet

На мен не са ми мерили тоновете, дори незнам полага ли се по здравна каса такова нещо?Слава Богу си осещам детето почти постоянно и не се притеснявам!

Мишана благодарих ли ти за инфото, вече не помня.Благодаря ти за всеки случай!!!  love001
Благодаря и на всички останали, които са съпричастни с нашия проблем! smile3525

Приятен празничен ден  bouquet

# 731
  • Мнения: 1 167
Наде,Позитивче,Зеленоочка не остана още мъничко.Не мога да повярвам как изминаха тези месеци.Аз съм си добре горе долу,като изключим откачения сърбеж,който имам по корема.Незнам вече какво да правя.Тези стрии са чисто червени,мажа се с какво ли не,но нищо не помага по цяла нощ не мога да спя Sad.
ДНес съм на преглед да видим ще се раждали скоро,няма ли.Секцио ли ще е,нормално ли.После щ докладвам.Лек ден и много гушки на всички Hug

# 732
  • Мнения: 599
Здравейте пак Simple Smile Сега се връщам от доктора, ами.....понеделник пак ме вика да повторим тоновете, нещо ускорени каза че са били  newsm78 към 150 отиваха........и сега съм малко притеснена, какво ли ще рече това.....

Ще поровя в нета да видя.....

Зарат, Дидудонска е супер мацката, тя само наднича да ни чете Simple Smile тя беше на срещата ама ти.....нали имаше премеждия  Hug гледай да се оправиш, това е най важното Simple Smile

# 733
  • Мнения: 98
Здравейте момичета Simple Smile
Към момичетата от Варна има ли някое момиче което ще ражда в АГ нормално раждане,не на ВИП етажа.Нещо много ме е хванал страха....
Аз се местих от една в друга квартира и много съм изпуснала иначе си ви чета.По-миналата седмица бях ходила в АГ-Варна да питам за списъци и тогава ми казаха че вече нямало такива неща.Взимаш каквото ти решиш - памперси,пелени,дрешки,а за нас козметика,превръзки за родилки,чаршафи за еднократна употреба и козметика.Незнам дали сте го обсъждали затова давам малко нова информация  Heart Eyes Crazy

# 734
  • У дома
  • Мнения: 62
Наде, миличка, желая ти всичко да мине по вода и да се похвалиш с бебка  Hug

Това ме подсеща за едни бабини поверия, момичета, които ще раждате нормално, когато започнат болките измийте ръцете със съпун и си кажете "Така както сапуна се хлъзга по ръцете, така лесно и бебчето да излезе".

 hahahaмалко суеверия...

Общи условия

Активация на акаунт