"Майчин дом"- Варна тема 4

  • 53 251
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 140
Здравейте момичета!Аз съм на ЖК при др.Халачева,консултацията ми е 530лв. Но като дойде време за раждане ще отида да родя в АГ болница,понеже сумата която искат за секцио в Майчин дом е непосилна за мен.Аз и със първата си бременност бях така и останах доволна от консултацията и от раждането,макар че бях при различни лекари.Щеше да е добре ако цените им бяха по ниски.

# 61
  • област Варна
  • Мнения: 270
Че то в АГ секциото не е ли 1000 лв. или ти ще раждаш само с направление на 4 етаж?

# 62
  • Мнения: 140
С направление ще раждам няма как.

# 63
  • Мнения: 648
Калина, раждането при дежурен лекар се налага само, ако твоя лекар е възпрепятстван и не може да се отзове, но повярвай, дори и при дежурен да се паднеш, ще останеш много доволна, защото лекарите са истински професионалисти и държат на името си  Peace Аз лично бях при д-р Максим Яков, ходя при него още когато бях бременна със сина ми,  следи и втората ми бременност и родих и дъщеря си при него, ходя на профилактични прегледи при него, и какво да кажа освен, че е страхотен специалист, просто всеки един лев си заслужава  Peace
Ако се реша на трето, пак при него ще бъда и пак в тази болница  Peace

# 64
  • Мнения: 8
Лелее, аз докато се усетя и имало нова тема! ooooh!

Записвам се! Flutter
Това за цените и мен ме възмущава...Аз както родих секцио и ако живот и здраве се реша на второ - пак ще съм скецио....След 2-3 години кой знае на какви цени ще раждаме вече Crazy

# 65
  • Мнения: 1 167
           Здравейте !
  Скоро родилите мами и не чак толкова скоро, пазите ли си тази рецепта ,която ви дадоха в деня на изписването, поне на моята имаше мисля че едно лекарство за пъпчето и едно за подсичне на бебчовцитеи, ако да  това което е за подсичане някой разчита ли съставките и количеството им за направата на това кремче.Много съм доволна от него ,много добра работа върше (поне при нас)за ден,два всякакви обривчета ,зачервявания и от сорта минават.Ако я пазите и разчитате може ли някоя да ми прати съставките ,защото моята я загубих някъде и  много ме е яд за което,а ми свърши.Ние основно за гушката го ползваме малко сме от тежката категория и се зачервява под катчетата вратлето и за ден минава.Веднъж даже съм го ползвала като се подсече пак светкавичен ефект.И също съм  я мазала профилактично след смяната на пелените.
         Благодаря ви и дано ми помогнете да се сдобия отново с това вълшебно кремче.
 

# 66
  • Мнения: 648
Ей сега ще поровя, дано да я намеря  Peace

# 67
  • Мнения: 8
Малко трудно я разчитам, но май пише следното:

Deavit 1 fl
Aqua ealeis qa 30.0
Vaselini qa 25.0
Lanolini qa 25.0

# 68
  • Мнения: 1 167
*Eliza*,благодаря ти много много   bouquet,тъкмо сега се сетих утре сме на консултация и ще го дам на личната на малката да ми я напише на рецепта и ще си я пазя-много е добро кремчето ако сте си го купили ползвайте го при необходимост и не само бях питала дали може да се маже при смяна на пелени и казаха че е добро.

# 69
  • Мнения: 622
лилка   ако трябва ще ти изпратим кремче само кажи  Hug Наистина е страхотно аз му казвам "вълшебното кремче"- малкия имаше лятото обриви от горещото по целите ръце, но за 2 дни мазане  с кремчето напълно изчезваха  Peace

# 70
  • Мнения: 1 167
Veselyshko ,благодаря ще имам в предвид ,ако евентуално личната откаже да напише рецепта с дадените от мен медикаменти за които *Eliza* ми писа.В Бургас също го бъркат и си мислех ако не се сдобия с рецептата да кажа на аптекаря за това кремче и си оставих малко за всеки случай да дам  да ми направят.Ако ли не всеки може да ми напише така че ще видим.........Ще пиша .

# 71
  • Варна
  • Мнения: 602
На мен пък на изписването никави рецепти не са ми дали  #Cussing out . И все пак да попитам за кремчето, което приготвят в аптека Попова ли става въпрос, защото аз си взех от там кремче, за което ми казаха приятелки, раждали в МД, на които май са им дали рецепта.  Thinking

# 72
  • Варна
  • Мнения: 433
Момичета включвам се само да кажа че цената на нормалната ЖК в Майчин дом вече е 555 лв, незнам дали го пише някъде, днес го чух с ушите си  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 18
Момичета включвам се само да кажа че цената на нормалната ЖК в Майчин дом вече е 555 лв, незнам дали го пише някъде, днес го чух с ушите си  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
УЖАС!!! Добре, че моята е платена вече.

# 74
  • Мнения: 622
smile29   една приятелка ми беше показала кремче от тази аптека и да ти кажа изглеждаше и миришеше по същия начин като това, което ми изписаха по рецепта от МД. Само че за това, което изписват от МД те насочват към друга аптека, но и без това тя ми е по- близо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт