One Tree Hill - Тема 2

  • 38 040
  • 628
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 348
Шуон имаше предвид, че неслучайно е оставил Кейти да изчезне, след като стреля по Куин и Клей. Тя е още на свобода, въоражена и опасна Confused Джейми е култов!

# 16
  • Мнения: 4 607
Офф, тази Кейти... Sick Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ще изпозастреля всички. Tired

# 17
  • Мнения: 25
Винаги любимци са ми били Нейтън и Хейли.Преди 2 години изгледах всичките налични сезони и после с търпение си чаках всяка седмица новите серии,НО серияла се превръща в Дързост и красота,много го проточват, според мен да бяха въвели нови хора и да бяха изкарали Нейтън и Хейли и да развият нови истории,тази на Куин е свежа.Като гледам предните сезони си казвам поразвалиха серияла с тези продължения и нови проблеми,поне за Пейтън и Лукас запазваме спомена за романтичната история и не разбираме какво става с тях.Много обичам да гледам сезоните до раждането на Джейми и малко след това,но ... за 8-ми трябва доста да ми домъчнее за серияла за да го изгледам за жалост Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 26
Някой знае ли кога ще пуснат в ефир първата серия от новия сезон?

# 19
  • Мнения: 4 607
Какво ще рече в ефир? По телевизията ли? Едва ли ще я пуснат близките 10 години. Mr. Green Не знам досега дали са излъчвали нещо след 4 сезон. Peace Тегли от замунда или от друг тракер. Wink

# 20
  • Мнения: 26
Ами по американската телевизия, а след това идва в Замунда при нас! И между другото 5ти сезон започва по бнт.

# 21
  • Мнения: 4 607
Ами в ефир се излъчва всеки понеделник, 1-ви епизод вече беше излъчен. Wink Hug

# 22
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
А след определен период,анкетата може ли да се смени на  Кой ви е любим герой?  hahaha и да е с повече опции
Аз съм "ЗА",бас ловя,че Лукас ще спечели първото място Mr. Green

# 23
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
  И също така имам идея за пораздвижване на темата. Ако искате, можем да си правим седмица на някой герой, през която ще постваме снимки, информация и пр., който каквото желае. Какво мислите? Wink

 Simple Smile ми добре от понеделник - до неделя с кой-герой почваме

# 24
  • Мнения: 131
Момичета, аз чак сноЩти изгледах новата серия. Наистина ли са мъртви Клей и Куини? Много се разочаровах. Хейли Ще се срине отново. Нямам търпение  за втората серия вече.  Ще участвам в анкетата. Wink

# 25
  • Мнения: 348
А след определен период,анкетата може ли да се смени на  Кой ви е любим герой?  hahaha и да е с повече опции
Аз съм "ЗА",бас ловя,че Лукас ще спечели първото място Mr. Green

Е, няма да вземе моя глас със сигурност! От оригиналните актьори с колебая между Нейт, просто защото Джеймс Лафърти ми е слабост, и Дан, защото е абсолютно култов! От новодошлите-тоест тези след 4-ти сезон-Джейми държи първенството с няколко обиколки... bowuu

# 26
  • Мнения: 12
Запис   Peace

Гласувах за Нейт и Хейли.

# 27
  • Мнения: 4 607
Като изпишем половината тема ще сменя анкетата. Grinning

  И също така имам идея за пораздвижване на темата. Ако искате, можем да си правим седмица на някой герой, през която ще постваме снимки, информация и пр., който каквото желае. Какво мислите? Wink

 Simple Smile ми добре от понеделник - до неделя с кой-герой почваме
Ами примерно с Нейтън, като един от главните персонажи още от самото начало. Вие сте на ход. Peace
За любим герой аз бих избрала Брук или Джейми. Heart Eyes

# 28
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Давам тон  Wink никога не съм се ровила за инфо за сериала,так,че всики снимки на Нейт(Джеймс),които намерих за мен са нови така,че ето ви няколко:

# 29

Общи условия

Активация на акаунт