Още мъничко остана до срещата на ОКТОМВРИйче с мама!

  • 18 356
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 99
Ей, докато вляза да ви видя как сте и сте изписали старата тема, че и нови бебчета си имаме.
Да са им живи и здрави бебчетата на мамите Стелисима и Сонечка  bouquet
А относно прическите долу и въобще обезкосмяването през бременноста и аз след малко мисля да си епилирам краката, малко трудно става, но какво да се прави трябва да сме красиви.
За интимната прическа, аз ползвам дамска самобръсначка, електрическа много удобно и безболезнено, бръсне до голо и лесно се почиства.
Хайде Цвети  да се отчетеш след посещението при нашия доктор. Grinning Стискам ти палци всичко да е наред!
GK дано не кърлеж и да мине безпроблемно каквото и да се окаже.

# 61
  • Мнения: 6
 Laughing и аз това се питам момичета - какво ми е на годините, че чак като риск ги водят  Laughing  Но по дебелите тухли нали дебело са подчертани тези неща и докитата като коне с капаци си пишат...
az-mama, bob4enka - салона, в който ходя аз, козметичката ползва еднократни чаршафи, които сменя на всяко обръщане, не само след всяка клиентка, работи с патрони, не със шпатула, които също отваря пред мен и хвърля преди да си тръгна, работи с ръкавици и прочее. До сега не съм имала никакви оплаквания след процедурите и се надявам така да останат нещата и за в бъдеще.
GK -  Hug, не се бави повече и отивай на дежурен ако трябва.

Да се похваля - вече съм горд собственик на нови документи. Ако на някой му предстои да ходи - работното време на районните все още е от 6 до 21 през работната седмица. Поне във вашето VІ-то жената каза, че от 6 до към 7.15 и от 20 до 21 имало малко хора.


# 62
  • Мнения: 472
mama - Smehorana  hahaha това с възрастта наистина ми дойде малко в повечко...добре,че си супер позитивна,че имам познати,който виждайки това биха си теглили куршума   Mr. Green

tzzzvety тази твоя позната ми напомня на много мои познати,ама айде карай да са им живи и здрави,пък те нека са красиви,аз като си гледам снимките от изписването на Йо,направо съм като призрак хем си бях взела разни принадлежности,но не остана време да се нацапотя,но по важното е че бях безкрайно щастлива Simple Smile Чакаме новини от прегледа  Simple Smile

*Noel*
защо не поискаш да и вземат там всевзъможните секрети да се види дали няма да излезе нещо,отделно кръв и урина и мисля,че ще се открие причинита,после да споделиш  Hug

Не съм
честно представих си картинката ви и ми стана мноооого смешно  hahaha Joy

Аз преди малко си взех детето от яслата и съм много доволна Simple Smile Слушкала е ,яла е ...абе всичко и най-вероятно от вторника другата седмица е за по цял ден  Crazy

# 63
  • Мнения: 790
Бебз, Позитив, първо дайте отчет, после четете. Виждам ви на балкона  Laughing

# 64
  • У дома
  • Мнения: 62
ЗДРАВЕЙТЕ!!!

ЛЪЧЕЗАР И МАМА СА ВЕЧЕ У ДОМА!

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Честито на всички майчета, после ще ви чета и ще пиша.

Като за начало да ви представя малкия господин http://picasaweb.google.bg/Mimozzzka/AEuKR#

# 65
  • София
  • Мнения: 1 395
 Joy Чета подробно, чак тогава пиша! Naughty

В понеделник ще ме кълцат newsm08 Мадамата ни още си няма име.. Онзи ден ми падна тапата, но честно казано не ми се вярва нещо да стане до понеделник.. И аз съм с редовни контракцийки, по-силни само вечер, но вече не се притеснявам. Изпратиха ме да си седя при детенце до неделя следобед, няма да съм в болница и съм много щастлива. Освен това утре ще ни слагат новата пералня, нямам търпение. Само ми е едно гадно притеснено за понеделник, но само като фон, иначе всичко е на 6 Flutter

Честити бебочета (няма да изброявам да не пропусна някое Embarassed ) Нямам търпение да разгледам снимките и да прочета разказите за раждането! Hug

# 66
  • Мнения: 790
Замириса ми на бебе от снимките  Hug Много е сладък Лъчко. Ще му добавим името на първа страничка  Peace

Бебз, почивай на макс.

# 67
  • Русе
  • Мнения: 904
Pozitive да ти е жив и здрав сладура и много да ви радва  bouquet Hug

# 68
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 422
 Позитив, добре дошли! Много е сладък младежа, да ви е жив и здрав!  Hug
 Бебз, айде успех в понеделник!  Hug

# 69
  • Русе
  • Мнения: 904
бебз и от мен успех понеделник и да разказваш после че мен вече взе да ме тресе шубето  #Crazy

# 70
  • Мнения: 3
Много е хубав Лъчезар! Пу-пу-пу!

# 71
  • София
  • Мнения: 483
Бебз, и аз те видях, хайде напиши, а после ще наваксваш  Mr. Green
Не съм, много се смях с теб  Joy голяма скица е твоя Георги  hahaha Яде лимони, колички по корема  Joy при вас е весело.

Момичета, като чета за коли маски и епилатори на триъгълника, ми идва да запищя от болка от ваше име. Преди години още се отказах от тези упражнения заради болката и минах на бръснене. Как търпите, не знам  ooooh! А в 9-ти месец - абсурд да се подложа на такова изтезание.

Писе, няма как да се засечем наистина. Уговорих си среща с акушерката утре в МД и тя ще ми направи записа  Simple Smile На мен ми се ходи на лекцията, но днес цял ден лежа, ставам, огъват ми се краката и пак лягам. Не знам как ще съм утре.
Смехоранке, нали знаеш че бременни на 35 г. + ги считат за “възрастни родилки“  hahaha Тогава мен трябва да ме смятат за бабиер с патерици  Joy а аз съм си супер. С нас май просто повече внимават и това е.
Много хубав е Лъчи, пу пу, да ви е здрав и щастлив! Браво на мама!
Бебз, и аз стискам палчета всичко да е по вода!
Аз се канех да ходя на разходка, но днес ще пропусна. Събирам силички, че довечера съм на родителска среща, а контракциите не ме оставят на мира.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 14:29 от Arim

# 72
  • Мнения: 415
GK твоята доки е АГ нали значи няма смисъл да я чакаш а иди на хирург, аз на друг не бих имала вяра с кърлежите, защото правят простотии (мажат ги с мазнина и те повръщат обратно в раната, това не трябва да се прави така са ми казвали). Но дано не е кърлеж! Стискам палци, иди за да не се притесняваш излишно!

# 73
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен  Simple Smile Днес и аз съм на преглед, той моя е много хипотетичен преглед де, но все пак. За епилацията и аз съм на бръснене, другите методи знам, че са по-добри, но много ме боли  Crazy 
Малкия Лъчи е голям сладур, много да ви е здравичък   bouquet
Успех на всички с прегледи днес  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 270
Колко е сладичък малкия бебок Лъчко. Да ти е жив и здрав, Позитив!   

И на мен ми замириса на бебче. Как искам да гушна едно такова вързопче и аз.  Heart Eyes

Бебзз, ще стискаме палци за понеделник. На моя термин много бебчета ще се появят- и даарена е за тогава, а май и бобинка85, ако не греша. Много хубав понеделник се очертава!  Praynig

Мама ма, на мен лично нищо не ми каза да нося Лазарова, само лична карта и направление, май и чехли каза, пък после таткото ще ми донесе сака с мойте си неща- кърпи и тоал. принадлежности. В миналата тема Силви беше пуснала линк със списък на нужните неща, който й го е дал Илиев. Има го в албумчето й, можеш да погледнеш.

Аз се чух с мойта лекарка и тя каза, че няма нищо притеснително-било е тапата, но ако искам да отида да ме види и да направим един запис на тонове. И аз искам.  Laughing Та след малко ще отида към Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт