Боя за коса - blond 16, Приказни блондинки!

  • 82 777
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
 newsm10 Ще пробвам, може да си купя ор сребъното сияние. За да не стане лилаво.  Joy

# 721
  • Мнения: 75
Теичка, аз пак казвам,че цвета както го виждам на снимката ми харесва.
Опитай както и Very*Gery казва с балсама на Престиж, но аз най-равномерено матиране с него съм имала ,като го сложих в шампоана(по напред NovemberRain писа).Или ако искаш повече да постоиш смеси с маската.
Аз само балсам никога не слагам по дължините(получава се неравномерно) ,а само в корените след боядисване (ако е нужно).  
Ползвам Перления  , с други съм опитвала ,но ми сивее някак косата.
Жълто се коригира с лилаво(перления е такъв) ,просто по-малко време трябва да стоиш с него ,за да не лилавее.
По към оранжево - със синьо. 

 P.S.
Цитат
Аз имам такъв на Сери и един домашно направен от обикновен шампоан смесен 2:1,5 със сребрист балсам на престиж. И от двата съм доволна, като че ли даже от домашния повече

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 01:18 от dachita

# 722
  • Мнения: 3 420
dachita, днес привечер се боядисах с Палете ХХL 00А. Понеже *Maybelline* сподели, че се прави с тази боя почти бяло русо, реших и аз да опитам. А може би стана такава, защото оня ден пляснах именно Престижа /перла/, но май прекалих и то стана на бледо лилави кичури  ooooh! Абе честно казано напоседък вземам изключително малоумни решения относно косата си. КОрените са същите като дължините. Снимката май има и светкавица. Предния цвят под този ми е мн пепеливо русо. Дано се поизмие това жълтото, че иначе ще се гръмна. Толкова пари дадох за глупости по косата, че с тях сигурно щях да отворя цял салон...  newsm61 smile3514 Banghead tantrum ooooh!
Милааа,спокойно.Виж сега,купи една боя,аз горещо ти препоръчвам ММBEAUTY -платина . Мокриш си косата добре да няма сухи участъци и нанасяш боичката.Стой с нея само 10 наай-много 15 мин. и си готова. Боята е много хубава на билкова основа,аз вече само с нея се правя.Опитай! Peace

# 723
  • Мнения: 3 420
Тук съм с прясно-прясно боядисана коса с Платина на MM Beauty(аз съм отдясно) - http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1168682275417&set=a.1 … amp;id=1778762393
А тук съм след като боята е паднала (3-4 миенета) - http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1199620448852&set=a.1 … amp;ref=fbx_album

# 724
  • Мнения: 8
Първата снимка немога да я видя Rolling Eyes
На втората цветът ти е страхотен.Много ми хареса!

# 725
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Теичка аз съм го купувала от фризьор, но мисля, чеможе да се намери и по магазините за професионална козметика или някъде по някой сайт (по-късно ще потърся). Аз лично го харесвам, защото е с неутрално PH и не ти изтощава допълнително косата. И според мен е по-добре да пробваш с него, отколкото пак да я боядисваш, с колкото и слаба боя да е. Освен това аз го намирам за много по-добър от балсамите на Престиж. Пробвала съм ги, но или на моята коса не хващат или трябва да стоя над час, за да стане нещо горе-долу приемливо. Все пак ти си решаваш, но не смятам, че е чак толкова жълт цвета, който си получила. Колко време стоя с боята?

# 726
  • Мнения: 3 420
Аз между другото съм доста против тея тониращи балсами и шампоани.Първо или става неравномерно тонирането ,или ставаш синя от прекалено стоене  Sick Друг е въпроса,че всяка втора мацка мога да я разбера кога е използвала такъв шампоан/балсам-на места хубаво пепелно,на места жълто,на места синя .Голяма прецизност иска,знам,че Аддри разрежда с вода или нещо такова,за да може да нанася по-добре.Абее не ми харесва,и ДА изтощава много косата.Когато да съм ползвала мноого,ама мнооого суха ми идва после  Crossing Arms
Да вметна,такива шампоани съм ползвала на Vitality`s и Лореал,а от балсамите на Престиж.

# 727
  • Мнения: 242
Ето снимки с Фара Експрес 10



Не са много сполучливи защото са правени на изкуствена светлина и с телефон, но се добива представа. Утре ще кача снимки от хубав апарат и на дневна светлина Simple Smile Иначе и аз съм много предубедена към 10 минутните бои и никога не ми е минавало и през ум да ползвам такава. Не знам какво точно ме накара да реша да я пробвам
Тази боя  -Фара Експрес 10 -  10 минутна ли е или това е номера с който си се правила?Цвета ти много ми харесва  ,а корените получиха ли се добре и последно -по дължините как действаш-разнасяш за 10-ина мин. преди измиването или още в началото я слагаш на цялата коса?Затрупах те с въпроси   Embarassed.Аз щях да се правя с Вела 12/1,последния път си взех няколко кутии и сега трябва да ги употребя,но като ти видях снимките май ще ходя за Фара.    bouquet

# 728
  • Мнения: 2 172
Поправете ме ако греша,но тази Палете ХХЛ не е ли с един син прах вътре като допълнение?Преди около 5 години се появи на пазара.

Ако е тази,то това е чиста супра,която се добавя в боята.Затова изсветлява толкова и става жълта  Peace

# 729
  • Мнения: 3 420
Поправете ме ако греша,но тази Палете ХХЛ не е ли с един син прах вътре като допълнение?Преди около 5 години се появи на пазара.

Ако е тази,то това е чиста супра,която се добавя в боята.Затова изсветлява толкова и става жълта  Peace
Точно това е  Peace Аз малко тая боя не мога да я разбера.То по-добре блондор и без това става жълто и трябва отгоре матиране или боя.Още в първите теми едно маце каза как процедира с тази боя -нанася я,после мие и на влажна коса за 5-10 мин нанася някоя пепелна боя.Аз тая на Палете също съм я ползвала,но е отврат,всъщност всички бои ,които имат син прах са отврат,понеже освен жълто друго не правят  Naughty

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 14:23 от bubanka

# 730
  • Мнения: 2 172
GodaiVa  нали е точно тя.

Помня,че  точно като излезе много ми я похвали някаква продавачка и аз си я взех.Но вкъщи видях за какво става въпрос и за да не съм съвсем капо сложих от праха,но половината.И съответно си станах патешко жълта.Предполагам и че е с 12% окислител  Rolling Eyes
За мен определено по-добрия вариант е ако въобще ще ползвам някакъв прах,то да е нормален професионален  блондор,поне от който знам,че нито ми щипе ,нито ми гори косата.И след това просто да я матирам.
А в това Палете въобще незнам каква стока е този син прах.Приличаше на едновремешните български сини супри,от които ми изгаряше цялата глава и ставах на рани  Confused

Не е ли по-добре мацките,които ползват тази боя и държат на нея  да си вземат поне обикновено Палете А10 ли беше Ц10 ли.Някакво полярно беше,много хубаво изглежда на опаковката.Със сигурност ефектът ще е по-добър.Първо защото Палете по -принцип е силничка, и второ,защото няма да стане жълта.Корените пак ще се различни,но поне няма да стои жълто като след супра и със сигурност няма да уврежда косата чак толкова.

# 731
  • Мнения: 3 420
GodaiVa  нали е точно тя.

Помня,че  точно като излезе много ми я похвали някаква продавачка и аз си я взех.Но вкъщи видях за какво става въпрос и за да не съм съвсем капо сложих от праха,но половината.И съответно си станах патешко жълта.Предполагам и че е с 12% окислител  Rolling Eyes
За мен определено по-добрия вариант е ако въобще ще ползвам някакъв прах,то да е нормален професионален  блондор,поне от който знам,че нито ми щипе ,нито ми гори косата.И след това просто да я матирам.
А в това Палете въобще незнам каква стока е този син прах.Приличаше на едновремешните български сини супри,от които ми изгаряше цялата глава и ставах на рани  Confused

Не е ли по-добре мацките,които ползват тази боя и държат на нея  да си вземат поне обикновено Палете А10 ли беше Ц10 ли.Някакво полярно беше,много хубаво изглежда на опаковката.Със сигурност ефектът ще е по-добър.Първо защото Палете по -принцип е силничка, и второ,защото няма да стане жълта.Корените пак ще се различни,но поне няма да стои жълто като след супра и със сигурност няма да уврежда косата чак толкова.
И аз  съм на същото мнение  Peace


Аз открих моята боя-въпросната MM beauty-нюанс платина. Лошо,че и тя бързичко пада,но иначе изобщо не гори косата,уж е на билкова основа.До сега,която и боя да взема с нюанс платина ставах като старо желязо в главата  Laughing или синяя ма синя.А с тази толкова хубаво пепелно натурално става,направо съм пристрастена,имам 4 кутии накупени  hahaha
Онзи ден сложих малко боя+шампоан както Елфичка каза и пак стана супер цвета  Peace

# 732
  • Мнения: 22 520
Мале момичета, голямо писане рано сутрин. )))
С това темпо скоро ще минем пак 50стр. ))))

Аз си трая, защото няма какво да напиша де. )
Като пред всяко следващо боядисване се чудя с какво да се боядисвам и т.н. )
Този път май ще отида при фризьорката да ми сложи едно Иноа. )
Дали вече имат по-светло руси цветове?

# 733
  • Мнения: 3 420
Мале момичета, голямо писане рано сутрин. )))
С това темпо скоро ще минем пак 50стр. ))))


Аз днес ще имам работа,а вярвам,че ще направите 50страници.Кой ще пуска нова тема?Имаше едни неща дето трябва на първа страница да се сложат,на Дачита мисля че,ама нямам време да търся ,ужас  ooooh!

# 734
  • София
  • Мнения: 6 321
GodaiVa, не можах да ти видя снимките, че тук на работа нямаме достъп до фейса. Mr. Green

Моля, който пуска новата тема, да ме сложи в списъка с блонкинките! Flutter  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт