ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 19 244
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Уф беее,и аз само кафенце взех - Григори мерси Heart Eyes Ама като видях чорбата на Шами и в главата ми се врътна ЕЙ Т'ВА  hahaha
Ели,ама взе да ми става едно звездно....Ах,Митьооооооо Flutter
Айде бягам да работя мацки-хубав и усмихнат ден Hug

# 661
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми аз освен да се оправям и да тръгвам да отварям фирмата, да не губиме време  Thinking Сега трябва да търся връзки в Китай...цех за производство........  да не ви занимавам повече с моите проблеми  Mr. Green

Абе направи ми впечатление,че се мОташ...  hahaha hahaha hahaha

# 662
  • Мнения: 4 678
Dобро утро Hug

# 663
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 897
Добър ден!
Отдалече мирише на чесън, с това шкембе, дето сте сервирали. Добре, че има кафе, да замаскира малко миризмата.
Искам и аз очила, ама сини.  Crossing Arms

Бубе, много късно отиваш на работа, някои вече преполовихме деня. Още малко до уикенда.  Party

# 664
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мирише не,амиии...  hahaha hahaha hahaha

# 665
  • Варна
  • Мнения: 294
Ми аз освен да се оправям и да тръгвам да отварям фирмата, да не губиме време  Thinking Сега трябва да търся връзки в Китай...цех за производство........  да не ви занимавам повече с моите проблеми  Mr. Green
Абе направи ми впечатление,че се мОташ...  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy, хахахахаа, нИ мога ... направо си ва представих двете  Joy Joy

Свее, ади сега мирише, ... мирише ама за здраве  Mr. Green


обаче, да ви кажа Цеци ми се губи от снощи  Thinking, верно отиде на мач, ама трябваше до сега да се е върналаи да разказва  Thinking

# 666
# 667
  • София
  • Мнения: 7 169
Стоичков пак в ЦСКА-то  : Очаква се Камата да изиграе основна роля в проекта. Едва когато всичко завърши с успех, Ицо ще обяви своите планове - дали влиза в клуба като президент, или му се работи като треньор на "армейците".

Честито на сесекато  Mr. Green


Искам и аз очила, ама сини.  Crossing Arms

Има едни свободни и за тебе, коня е свободен, мятай се  bowuu

# 668
  • Мнения: 631
Добро утро!

След вчерашния кошмарен ден днес е прекрасно утро! Бубе хубаво кафенце си сервирала  Hug

Айде весела събота  Laughing

# 669
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Добро утро!  Hug
Бубко,мерси за кафето.   bouquet

# 670
  • Мнения: 78
Здрасти банда Hug

Oоо, Поци  Hug

Освестих се  Wink А и вчера имах много работа  Tired

Няма такъв карък просто...
А ми харесаха как играха момчетата, Грийн беше много добър в защита, Влади - истински лидер и страшен гол вкара. Йовов - слаб... Ама какво ви разказвам и аз мача отпреди 2 дни, който сте гледали Wink  
След края - от 15 човека в компанията, с която бях, всеки беше със смесени чувства от това че сме загубили точки от вече спечелен мач, колко нелепо най-редовно ни вкарват голове от статични положения (като 1вия), но пък и как всъщност явно отборът последните месеци е играл добре, след като нас като фенове равенство с Лил ни разочарова, при положение, че миналата година Лацио на ходом като ни опука 4-0 бяхме почти доволни, че сме се разминали само с толкова...То тогава не че нещо играхме, де...

От сметките, които чух да се правят после, най-лошият вариант е Спортинг и Лил да си врътнат равен следващия кръг. Иначе ако Спортинг бие Лил, а ние не загубим в Гент, имаме шансове на 16ти декември (пожелателно да има сняг, минус 10 градуса  Mr. Green) Спортинг да дойдат с третия си отбор и да не се напъват..Както направиха Лацио миналата година. Ама да видим де.

Айде, че много се отплеснах...  Blush Ааа, снимки нямам, да знаЙтИ  Laughing На Герена се снимах последно преди около 10тина години  Mr. Green На мач с Литекс  Laughing

Айде по едно  Hug  ПП: В Англия, Ман Ю вкара в края на първото полувреме и повежда на Уулвс. Митьо (Бербатов) не играе.

# 671
  • Мнения: 4 678
Цеци..Мама..две седмици ви търся темата Joy Hug Hug Hug..не мога да я намеря Crazy

# 672
  • Мнения: 4 678
Добро утро Hug

# 673
  • Мнения: 631
Добро да е Поци, дано още малко такива картини виждаме.

Славия - Левски днес от 14.00часа  Peace

# 674
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Иване,какво е това нечовешко време в което се появяваш с тоя залез и припяваш добро утро?
Луд ли си човече? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт