ФУТБОЛНИ фенове (тема 4)

  • 21 558
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 10 730
п.п. Ели, спокУ, мойтУ йе болно, тамЪн ша ударя кьоравото, с един куршум два заека  Joy

Мда, чесъна е противогрипно средство  Mr. Green

# 346
  • Мнения: 11 606
Митьо, на какъв им шпреха на съотборниците си?  Mr. Green 

На никакъв.....Що трЕбЕ да им шпреха? Те се разбират само с поглед........Като запее - Погледни ме във очите........и те разбират всичко, вкл. и това, което не е искал да каже......

Тотнъм вкарал 1 гол.....

# 347
  • Мнения: 11 606
ВидЕхте ли какво спасяване направи Митьо? Направо я укроти в прегръдките си........Закова я с поглед!

# 348
  • Мнения: 78
Мда, добре му се получи, пупу, да не му е уроки, ех, Митьоо  Heart Eyes

# 349
  • Варна
  • Мнения: 294
малко да разведрим обстановката:
поздрав за Митко и агитка  Crazy
http://vbox7.com/play:983ca977

# 350
  • Мнения: 11 606
Легнахте си,а???? Да не гледате как ваш Митьо мръзне и се свива на скамейката, нали?

# 351
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз викам за Юнайтед без Руни и Митьо.

# 352
  • Мнения: 2 506
Разбрахте ли, че Рууни ще напуска Манчестър? Юнайтед де. От Сити му предлагат 300 000 паунда на седмица  Shocked (тия пари за нищо ги нямат).

# 353
  • Варна
  • Мнения: 294

Разбрахте ли, че Рууни ще напуска Манчестър?
мдааа, само не се знае къде  Twisted Evil

# 354
  • Мнения: 2 506

Разбрахте ли, че Рууни ще напуска Манчестър?
мдааа, само не се знае къде  Twisted Evil

Аз предполагам, че ще иде в Реал.

# 355
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мдааа...
От Сити последно казаха 200 000 паунда...  Thinking
Бе ще го лапнат Борчето.
На 24 години с толкова пари и толкова години в най-добрия клуб в света...хич няма да го мисля!  Crossing Arms

# 356
  • Мнения: 78

Разбрахте ли, че Рууни ще напуска Манчестър?
мдааа, само не се знае къде  Twisted Evil
Зимата ли ше се маха?
Аз мисля, че ще е извън Англия.

Интер-Тотнъм 4-3  Rolling Eyes уау,  ама нямаше Митьо там  Mr. Green

# 357
  • Мнения: 2 506
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2701327 тук пише 300 , в друг сайт пишеше 250  Grinning ти си го чела 200 ... иди ги разбери Simple Smile

# 358
  • Варна
  • Мнения: 294
уфф, тоз Нани, какво ми се е разхвърлял накрая,  Crazy
имаше ли смени, че тука се прехвърляха каналите по едно време. Наште нищо особено не показаха - темпо в началото и края на мача.
Митьо освен пропуска, беше пич


п.п. не знам, кога ще си ходи Рууни? може и да остане в крайна сметка  Twisted Evil
хихих, ей го на една статийка по въпросчето:
Анелка: Рууни е добре дошъл в Челси

и
Моуриньо: Обадете ми се, ако Рууни напусне Юнайтед

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 23:48 от aneli_s

# 359
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Де да ги знам,тия тука по местните вестници и канали викат,че искал увеличение от 90 000 паунда седмично на 180,а пък от Сити едвам се навили и казали 200...  Thinking
Говори се,че искал още януари да си заминава...  newsm78
Иначе през един час излиза някакво ново инфо по въпроса "Ще ли го седи Руни в МЮ или няма да го седи?"  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт