САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 54

  • 57 102
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • на терасата
  • Мнения: 679
Отдавна не бях пускала поръчка и днес реших да поръчам някои неща. Но стигнах до извода, че няма работещ код 30/50, 20/35 или 25/39 през деня. Какво ли не пробвах...първа страница, каквото съм си записала в бележника от предната и тази тема. Или кодът не важи вече, или не е наличен подаръка  Crossing Arms

Права ли съм или съм пропуснала нещо?

# 691
  • София
  • Мнения: 2 296
Славче,ето една снимка специално за теб,докато чакаш твоят подарък... Wink

# 692
  • Мнения: 6
момичета, някой може ли да ми каже има ли в момента действащ код  с който може да се поръча бебешката чанта софи
 като подарък? изпробвах всички които видях в темата и ми ги дава изтекли Sad;благодаря!

# 693
  • Мнения: 32
Здравейте  bouquet
Нещо немога да си напасна кода с покривката - не ми дава БД. Всичко ми е от разпродажбата. Моля кажете трябва да има нещо ненамалено или определена сума? (после ще си изтрия поста, просто не искам вече кутии)

ПП: Или с кое най-евтино нещо мога да получа и БД с кода за покривката

Не гарантирам да е най-евтиното, но е най-евтиното, което аз намерих  Blush
реф номер 3912760 и код 45004

Ева, пак ще изкопаеш нещо много полезно, благодаря!!!! Wink
Ох, забравих да пиша за снимката на нощничката - супер е ...  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 09:51 от Славчето

# 694
  • София
  • Мнения: 2 296
Вместо SET ARGENT (часовника с гривната) изпращат MENAGERE-то!!!  Rolling Eyes


Код 60410 -20/40 евро от есенната к-я на Taillissime,няма БД и подарък- SAC - Vieux rose/o(sac shopping rose et anses marron)
Размери- 45.5/34/19 cm
3 вътрешни джоба, един джоб с цип и 2 джоба с лепка.

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 14:40 от Evа

# 695
  • Мнения: 4
Анцугът Адидас за момче с кой код се намаляваше?
Благодаря

# 696
  • София
  • Мнения: 2 296
Анцугът Адидас за момче с кой код се намаляваше?
Благодаря
Вече с никой.
Моля.  Grinning

# 697
  • Мнения: 2 231
Таман се засилих да пиша и аз кода за Таийсим, ама Ева не спи  Mr. Green а се шляе в Клуб Промос. Досега го изпробвах със сутиен и потници. Действа Peace Лошото е че доставката остава и май ще го пропусна Wink
А сега Евче акаме да ни зарадваш с някой 20/29 Laughing

# 698
  • София
  • Мнения: 2 925

А сега Евче чакаме да ни зарадваш с някой 20/29 Laughing

......и БД и подарък ако може  Mr. Green...и едно парче пица Mr. Green

# 699
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Вместо SET ARGENT (часовника с гривната) изпращат MENAGERE-то!!!  Rolling Eyes
Какво е MENAGERE...някакъв сервиз ли? Вчера пуснах с код за сет-чето... Confused

# 700
  • Мнения: 1 170

А сега Евче акаме да ни зарадваш с някой 20/29 Laughing

......и БД и подарък ако може  Mr. Green...и едно парче пица Mr. Green


... с кока-кола Flutter

Пускат ли отвреме-навреме чантата на Бенсимон "налична"? Да я дебна ли или да чакам 3 седмици Rolling Eyes ?
/извинявам се, но я изпуснах тази тема/

# 701
  • София
  • Мнения: 2 296
Вместо SET ARGENT (часовника с гривната) изпращат MENAGERE-то!!!  Rolling Eyes
Какво е MENAGERE...някакъв сервиз ли? Вчера пуснах с код за сет-чето... Confused
Ала-Бала,шарения сервиз- http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.20321983

Ей,мацки,не ме бъзикайте,че очите ми изтекоха само да прескачам от форум във форум.... Joy

Силно се надявам като мине това измислено намаленийце,да се хванат и да пускат вече хубави кодове! Tired

# 702
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Вместо SET ARGENT (часовника с гривната) изпращат MENAGERE-то!!!  Rolling Eyes
Какво е MENAGERE...някакъв сервиз ли? Вчера пуснах с код за сет-чето... Confused
Ала-Бала,шарения сервиз- http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.20321983
Язък...благодаря ти.

# 703
  • София
  • Мнения: 2 296
Всъщност,мацката-французойка е пуснала поръчката във вторник с кода за часовника и днес е получила приборите.
Не знам ние какво ще получим,и аз пуснах с този подарък във вторник...хич не ги харесвам тези прибори,часовника повече
ми допада,а и за подарък е идеален.
Понеже закопчалката му е много хлабава,носих ги на часовникар,срещу 1 лв. е ок вече.  Laughing


ronisum,той подаръка си го дава с всичко,не е нужно да е от Тайисим,а и чантата е стара,нищо особено и изобщо не си заслужава доставката!

# 704
  • Мнения: 109
код 29483  БД за над 29 Е

Общи условия

Активация на акаунт