САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 54

  • 57 077
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 49
момичета знаете ли дали кода за бенсимона е активен в определени часове или трябва да чакам 3 седмици   bouquet благодаря предварително
Тази сутрин ми се появи наличен. А по мои наблюдения, това със седмиците май никога не се случва.
Смеете се вие, но въпреки, че знам че няма как да се намалят маратонките, като прочетох че стават на 4 евро набързо пробвах всички кодове. Simple Smile
В колко часа беше наличен? Аз ставах в 5.30, но ......днес цял ден го чакам, ама не и не.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 296
Красиии,,благодаря за новия код!!!   bouquet

-20/33 sur le textile ( hors prix vert, rouges, shopping prix et exclusivités). Pas de fdp et pas de cadeau. Offre aussi
-30% sur la déco et le mobiler sur le catalogue le "mois de la maison" et LR.fr.

това са условията,само не пише докога е...

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 21:03 от Evа

# 737
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Преди време се оплаках, че вместо чантата Оксбоу получих покривката за подарък.  Cry
Не ми се рискуваше втори път и пусках поръчка  с код 41211 - спортен сак Бенсимон.
Днес си взех пратката и вместо сака получих чантата Оксбоу и то точно синята, която исках.  Mr. Green
Този път не се оплаквам, само споделям, ако някой пуска поръчка и иска точно този подарък. Peace

# 738
  • Мнения: 685
 Mr. Green Предната страница голям смях и аз четяща отзад напред ... гледам само код=числа, ухааа..., после гледам пост на Евка - маратонки - 4 Е...викам си: Айде, ще ги купувам, за 8 лв, все един от нас ще ги носи  Joy Joy Joy ...после чета нагоре и ме се изпаряват мечтите  Confused
... Hug

Сега да питам хипотетично нещо от сорта на Имаше ли Гьоро глава или нЕмаше.

Това яке сега е в Намалените и не се намаля, ясно, но преди (= очаквано следващата седмица, като свърши намалението) дали се хващаше кода за Бенсимон чантата  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-perfecto-molleton-ado-fille.aspx?p … e=1&pos=8_n_n
ако някой е пробвал да сподели, плз!  Praynig

# 739
  • Мнения: 4
Съжалявам, че ще питам, прочетох 35 страница, където сте публикували всички валидни кодове, но нямам възможност да прочета всички страници до тук. Та на въпроса, няма ли някой действащ и при прикс, нали излизат от време на време... newsm78

# 740
# 741
  • Мнения: 35
извинете пак,но ми изписа,че този код не съществува някакви предложения какво да правя?

Малееее, ще ме уморите бе хора.  Joy Joy Joy Joy
Добре де, искате да пазарувате от чуждестранни сайтове, чули сте, че има далавера - подарък, безплатна доставка, намаления на стоки и т.н. Ами момичетата толкова много са изписали и се стараят на всеки да помагат ( независимо, че понякога питанията са супер тъпи и не са хич за темата, ама както и да е...) ЧЕТЕТЕ МАЛКО преди да попитате, защото има хора, които следят темата и е супер дразнещо като погледнеш, че са изписани 5 стр. и е питано за едно и също нещо от 5 души. Защо не се чете поне страница напред???? newsm78 newsm78

Извинете много ,че ви издразних,прочетох доста преди да попитам и пробвах с доста кодове и не се получаваше,за това реших да попитам тук,тъй като знам,че  сте вещи по въпроса,а аз ще си поръчвам за първи път и си помислих ,че няма нищо лошо  човек да попита,когато се съмнява или не знае нещо.Между впрочем аз също оценявам всичкия този труд ,които хвърляте в писането и поддържането на темата и според мен е страшно обидно,че реагирате с такива злонамерени присмешки към хората решили да се допитат до вас.Извинете отново,че отнех от ценното ви време,но мисля ,че имаше достатъчно добронамерен отговор на въпроса ми и всякакви следващи обсъждания за "моя тъп въпрос" са излишни. Peace

# 742
  • Варна
  • Мнения: 17 996
mishleto09, може би наистина сме попрекалили, но можеше да си направиш труда да прочетеш втората част на поста, в който Ева ти казва, че маратонките не се намалят с код. Peace

Общи условия

Активация на акаунт