САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ - 54

  • 57 091
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1

сподели как моля ти се  Praynig  Praynig  Praynig пробвах всички кодове и нищо Tired

# 721
  • Мнения: 4 916
 Mr. Green
4 евро, но с подарък нали? Щото аз без подарък няма да ги взема.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 296
Mr. Green
4 евро, но с подарък нали? Щото аз без подарък няма да ги взема.
Естествено,с подарък и БД!
Кода е известен-avanta!!!

dolcevita22 ,напразно си се мъчила,миличка...ама който чете по диагонал!
Първо са намалени с 60%,второ са PRIX VERT и трето-имат надпис SOLDES!

# 723
  • Мнения: 35
здравейте момичета ,може ли да ми помогнете да намаля тези маратонки още и за безплатна доставка   http://www.laredoute.fr/vente-basket-air-max-torch-v.aspx?produc … e=1&pos=7_n_n
ще съм ви много благодарна

# 724
  • Сливен
  • Мнения: 457
 mishleto09
постът над твоят се отнася и за  маратонките които питаш  Peace

# 725
  • Мнения: 35
извинете пак,но ми изписа,че този код не съществува някакжи предложения какво да пражя?

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
извинете пак,но ми изписа,че този код не съществува някакжи предложения какво да пражя?


Пробвай пак, ще стане!

П.П. Ох, ще ме уморите!  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 19
mishleto09, маратонките, които искаш да купиш не може да се намалят повече от това, можеш да си махнеш доставката с някой от тези кодове с подарък кутиите 34851, 34886, 34894, 34878 http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.20779024

# 728
# 729
  • Мнения: 35
blagodarq vi  Hug

# 730
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
извинете пак,но ми изписа,че този код не съществува някакжи предложения какво да пражя?

Малееее, ще ме уморите бе хора.  Joy Joy Joy Joy
Добре де, искате да пазарувате от чуждестранни сайтове, чули сте, че има далавера - подарък, безплатна доставка, намаления на стоки и т.н. Ами момичетата толкова много са изписали и се стараят на всеки да помагат ( независимо, че понякога питанията са супер тъпи и не са хич за темата, ама както и да е...) ЧЕТЕТЕ МАЛКО преди да попитате, защото има хора, които следят темата и е супер дразнещо като погледнеш, че са изписани 5 стр. и е питано за едно и също нещо от 5 души. Защо не се чете поне страница напред???? newsm78 newsm78

Евала   bouquet  bouquet  bouquetна Евка и всички останали, които пускат кодове и помагат, че имат нерви да се занимават.

# 731
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745

Евче с код AVANTA ли?И при мен днес работи Mr. Green

43850 - 20/33+БД -НЯМА ПОДАРЪК,но все пак намаля доста неща  Peace



Еееее,Евче изпреварила си ме ,дала си кода за авантата преди мен!

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А бе, avanta (изписва се само с главни букви!) е много добър код! Всичко намаля, без условия, дава БД и подарък. Супер е!
И винаги е активен!
 Mr. Green

П.П. Колкото и да се призовава да се чете, поне първия пост, винаги ще има хора, нечули и неразбрали.  Peace В другата тема преди година-две бяхме спряли да отговаряме на питания, чиито отговор се съдържа в първия пост, еее, ефект почти нямаше.

# 733
  • плевен
  • Мнения: 33
момичета знаете ли дали кода за бенсимона е активен в определени часове или трябва да чакам 3 седмици   bouquet благодаря предварително

# 734
  • Мнения: 2 139
момичета знаете ли дали кода за бенсимона е активен в определени часове или трябва да чакам 3 седмици   bouquet благодаря предварително
Тази сутрин ми се появи наличен. А по мои наблюдения, това със седмиците май никога не се случва.
Смеете се вие, но въпреки, че знам че няма как да се намалят маратонките, като прочетох че стават на 4 евро набързо пробвах всички кодове. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт