"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ - TEMA 4

  • 49 003
  • 742
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 206
Аз да питам Юмер накрая за кого се жени или поне аз останах с такова впечатление имам предвид в края на 2-ри сезон

# 616
  • Мнения: 105
Зизу  Laughing Ама няма лошо!То в другите виж ги само как се пристискват! LaughingА тук-цуни-гуни,хотелчета,това-онова.....Мдаа..... Laughing

# 617
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз да питам Юмер накрая за кого се жени или поне аз останах с такова впечатление имам предвид в края на 2-ри сезон
Жени се за една Фериде...тя ще се появи малко по-късно. Peace

# 618
  • Мнения: 0
Аз да питам Юмер накрая за кого се жени или поне аз останах с такова впечатление имам предвид в края на 2-ри сезон
Жени се за една Фериде...тя ще се появи малко по-късно. Peace
ФЕРИДЕ

# 619
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Двете булки заедно.


# 620
  • Мнения: 11 228
ПОД ЛИПИТЕ ще се излъчва на 40-минутни епизоди от 18 октомври по Диема фемили от 12.30 до 13.30 и от 22.00 до 23.00ч
Честито
bowuu

другото е... сами си знаете: 2 минути песничка отпред, 2 минути песничка отзад, 10 минути реклами и още толкова автореклами... Simple Smile

# 621
  • Мнения: 51
ПОД ЛИПИТЕ ще се излъчва на 40-минутни епизоди от 18 октомври по Диема фемили от 12.30 до 13.30 и от 22.00 до 23.00ч
Честито
bowuu

другото е... сами си знаете: 2 минути песничка отпред, 2 минути песничка отзад, 10 минути реклами и още толкова автореклами... Simple Smile

Diziler А ние, които нямаме Диема Фемили, можем ли да разчитаме на теб за епизодите в интернет  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

# 622
  • Мнения: 11 228
е, не го качвам само аз. Ще се погрижа да го качвам, но не се ангажирам в срок (в смисъл, не обещавам, че ще е в рамките на същия ден, защото качвам много сериали, а все пак... всички ходим и на работа). А и няма да съм в БГ поне една седмица, но после ще има наваксване. Пробвай с р2р , онзи торент сайт

# 623
  • Мнения: 0
е, не го качвам само аз. Ще се погрижа да го качвам, но не се ангажирам в срок (в смисъл, не обещавам, че ще е в рамките на същия ден, защото качвам много сериали, а все пак... всички ходим и на работа). А и няма да съм в БГ поне една седмица, но после ще има наваксване. Пробвай с р2р , онзи торент сайт
Много кофти става с две серии по 40 мин. в Диемата - едната по обедно време doh
А вчерашната 41 серия още я няма...дали да не обърнем да гледаме Четиримата танкисти и кучето,
гледам има всички серии в p2p-то Joy

# 624
  • Мнения: 5 138
ПОД ЛИПИТЕ ще се излъчва на 40-минутни епизоди от 18 октомври по Диема фемили от 12.30 до 13.30 и от 22.00 до 23.00ч
Честито
bowuu

другото е... сами си знаете: 2 минути песничка отпред, 2 минути песничка отзад, 10 минути реклами и още толкова автореклами... Simple Smile
Гадост!!!!
Надявах се на цяла серия.
Предполагам едното наобяд ще е повторението нали?

# 625
  • София
  • Мнения: 30 205
ПОД ЛИПИТЕ ще се излъчва на 40-минутни епизоди от 18 октомври по Диема фемили от 12.30 до 13.30 и от 22.00 до 23.00ч
Честито
bowuu

другото е... сами си знаете: 2 минути песничка отпред, 2 минути песничка отзад, 10 минути реклами и още толкова автореклами... Simple Smile
Гадост!!!!
Надявах се на цяла серия.
Предполагам едното наобяд ще е повторението нали?

аз предлагам да накълцат сериала на 4 серии от по 10 минути и така ще си го гледаме по цял ден до другата Коледа  ooooh!

# 626
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чук...чук...!!!  Mr. Green
Може ли да вляза тук... Rolling Eyes
Ха, сега...Ийи Гюнар пичолар! Hug Hug Hug Hug

Това инфо за ДФ...направо ме срази...нема такива тъпанари. Превърнаха ни сериалчето на латино сапун...дет ще го теглят до другата Коледа... #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 627
  • Мнения: 0
Привет !
Ще видим как ще са нещата, когато започне излъчването по Диема, дали
ще са повторения или по 2 серийки дневно Shocked

# 628
  • Мнения: 0
41 серия от вчера я качвам в момента в youtube, ще
сложа по-късно линкове в темата.
Приятно гледане на 42 серия след малко smile3525

# 629
  • Мнения: 5 138
Привет !
Ще видим как ще са нещата, когато започне излъчването по Диема, дали
ще са повторения или по 2 серийки дневно Shocked


Малеййййййййй  #Crazy #Crazy #Crazy
Туй го искам за аватар с подходящите размери плиййййййз Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт