Палитра от есенни листа озарява АВГУСТовски личица! Тема 23

  • 26 313
  • 720
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 22
Алегория, съжалявам, че се е стигнало до болница  Hug. Знам какво ти е, но колкото и да е стресиращо и неприятно в болницата в случая е по- добре да сте там под наблюдение. Пожелавам ви бързо да се оправи Теди и съвсем скоро да сте си вкъщи  Hug.

# 706
  • Мнения: 1 240
Алегория  Hug много е стресиращо в болница, но е за добро! Бързо да се оправяте. А защо не помолиш да сложат абокат? Коки беше с абокат и е много по-добре, няма боцкания.  Hug

Лиде, сложиха Гери в стремена на Павлик (каишки), но те са за тазобедрените стави, а не за стъпълата. Ето тук има статия със снимка: http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=881

# 707
  • Мнения: 521
Алегория, дано по-скоро се оправите и престоя в болницата да не е много ужасяващ и неприятен. То няма как да е приятен, но поне да не е  Sick Sick Sick Стискаме палци скоро да си дойдете пак у дома.

Лиде, миличкия Макси през какво ще трябва да мине  Cry Cry Дано да му се оправят крачетат с тези обувчици и да намерите нещо по-сносно като цени, че тези 1600 паунда  Shocked Shocked Shocked Shocked не ви завиждам. Много сладка тиквичка е  Mr. Green Аз Дани не го издокарах, съвсем забравих  Cry

Аз пък да ви кажа с какво се занимава Дани цял ден днес, от сутринта още не мога да го сложа да спи. Има едно въртолетче с дистанционно, татко му не му го даваше досега, за да не му го счупи (той е на баща му). Но днес му го даде и от сутринта откак го почувства в ръцете си, не съм му чула гласчето. Обаче само да се опитам да му го взема и е рев неистов. Сега не мога да го сложа да спи, понеже не го пуска, а само си го разнася из къщи. А обикновено заспива към 1  #Crazy #Crazy #Crazy Е поне знам към какво ще прибягвам в крайни случаи като не иска да се занимава с нищо друго  Mr. Green Mr. Green

За Биа нямам никаква информация, освен че работи и няма много време.

Ивушка, не знам какво да те посъветвам за бибата, дано скоро се отучи сам. Ние сме с биба само през нощта като се събуди, надявам се скоро да мога да я махна изцяло. НИе вече определено не се кърмим през нощта, само по два пъти на ден и съм много щастлива. Досега все си мислех, че е само временно, ама ей на, вече 10 дена, мога да кажа, че е дефинитивно вече.

Аз наготвих днес три манджи, да има и за утре, че смятаме да ходим до някой замък и няма да има време да готвя. Дано временцето се задържи така хубаво още няколко дена. Слънчево и сравнително топличко (10-12 градуса).
Весел уикенд на всички   bouquet  bouquet

# 708
  • Мнения: 1 569
Дани, [/b]ето ме мила.  Hug То въпреки, че вече пиша по-рядко май все пак все още е по-често от теб, къде се затриваш напоследък? Хайде може да се засечем на скайпчето. Hug

Бяхме на страхотна семейна разходка в парка. И вчера така, но с майка ми. Много се радвам когато стигнем до парка напоследък, защото Анди си играе с дечица  Heart Eyes а и много ходи (съответно се изморява и спи по-добре).

Алегорийка... ти си знаеш, мило.  Hug

Магаренце, страхотна идея за дървените магнити във форма на животни!!! Днес търсих в Джъмбо, но не открих! Май освен пъзели нямат нищо друго от дърво, а магнитите, които имаха не бяха подходящи за такава игра. Би ли споделила откъде лелята на Деси й ги е купила? Може и на лични.  Hug

Мариелка, голям съм заплес  ooooh! - честити ходещи крачета и на Алекс  Hug

За Захира нямам инфо. Писах й веднъж за една количка за породени, но така и не получих отг. Сигурно й е доста нанагорно в момента.

За Биа имам инфо, но е лично и не бих го споделила тук. Само мога да потвърдя думите на Трейси - откакто започна работа няма никакво време за комп, тъй като гледа всяка свободна мин. да прекарва с децата си.  Heart Eyes

Споменавайки Ния пък се сетих, че Ккалина само се разписа след лятото и това беше, пак зачерзна. Сосми същто откакто забременя зачезна от хоризонта. Не са само те и не ги виня.

Хубав уикенд на всички!

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 15:35 от Бърборанка

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 2
Много сладък тоя Макс,Лидееее,къде ще го криеш по празниците Simple Smile Добре те разбирам за снимането-нашата тежка артилерия е "Ние сме войници"  Laughing Жалко,че имате такъв проблем,но аз си мисля,че за него е добре,че ти си минала през това.Защото ще знаеш как се чувства детенцето ти и ще си с една крачка по-близо до възможността да му помогнеш,отколкото ако ти е чужд проблема. А пък 1600 паунда за чифт за 2 месеца  #Crazy Не малко,а голямо състояние си трябва...Но нещата много са напреднали от твоето време,така че мисля,че ще намерите по-добро и уместно решение за Макси.

Мариелка,честито прохождане и на Алекс.Видях,че в един ден са тръгнали младежите и ми стана много мило.Нали ги сравнявахме и на снимките във ваната...Ти записала ли си как се прави прощъпулник,когато се обсъждаше?Аз-не,но май ще е импровизирано така или иначе.

Алегория,стискам палци бързо да се оправите и да си ходите чисто новички в къщи  Hug

Ра_ив,Тедо ме смая.Направо безмълвна ме остави...Довечера ще го покажа и на мъжа ми,за да му събера очите  Laughing

Ивушке
,видя ли,че можеш по много да пишеш  LaughingМного хубаво си измислила да водиш Божидар на театър.Дано да му хареса и да си направите традиция.

# 710
  • Мнения: 0
Дю - благодаря ти за линка  Hug Много ми помогна,наиситна. Знаех си аз, 4е не се нари4ат просто ластици или каишки  Mr. Green Виждала съм детенце на около 2 год. с такива и милото имаше коли4ка огромна като танк, защото няма как да го придвижват. Ох, да не се налага на никой  Praynig Зна4и ни остава вариант само обувки и стелки  newsm78
Фликс - така е мила. За съжаление знам какво е и затова ми е толкова криво, но пък има пълни шансове да се оправи докато с времето (според мен, де). Понеже Макс ве4е много ми тежи и го нося на хълбок (само на единия), сега и аз съм с билки в кръста от седмица насам  newsm78 Абе, гуменото семейство може да се кръстим накрая  hahaha  Joy
Алегория - ох, мили4ките. Скорошно излизане от болницата   bouquet
Звънях си аз пак на Алексиев. Караше и пита дали е спешно. Казах, 4е искам да говорим с удобно за него време и той отсе4е - делни4ен ден, следобяд и трясна пак  ooooh!
Дю - и на твоя взънях - ограни4ени повиквания. Явно събота никой не работи в Бг  Crossing Arms
Ох, пак повърнахме, амааааааааааааан ве4еееееееее. Мързи го да дъв4е, забравя, рови си в устата и се дави и айде повръща от стомаха 4ак. Баси 4удото. Децата само ядат, ние още се давим от лиготия  Twisted Evil

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте на всички!  Grinning

Ивуше, благодаря Hug  Hug  Hug Просто нямаме право да бъдем други, а не позитивни!!!  Hug
За театъра после сподели дали Дарко си е задържал вниманието. Аз много искам да заведа Софи на някой детски мюзикъл примерно, но мисля че още й е рано, малка е и няма да й се задържи вниманието дълго време.

Алегория, много силни прегръдки от нас.  Hug  Hug  Hug Ще ви чакаме скоро да се приберете у дома и да пишете само хубави новини!  Hug

Бърборанке, аз не ти писах Софи с какво се занимава, защото повечето от нещата се припокриват със заниманията на другите дечица и разбира се често нищо не я интересува вече и започваме да си мрънкамееее. Това което забелязах, че й е адски интересно е едно детско пиано, останало от времето на баща й. Не знам сега дали продават такива. То си е голяма играчка, цялото от дърво и си е като истинско, само че малко. Тя много обича да "свири" на него по нейния си начин, който адски дразни околните, но пък се забавлява истински и е много въодушевена баба й като го извади (то е в Кюстендил, аз отказах да го взема у дома, че ще ме побърка). Но сега се замислям дали да не й купя за тук пак някакъв детски музикален инструмент.

Трейси, да ти се похваля, че направих вчера твоето медено пиле и запечените картофки на харитя. Станаха у-ни-кал-ни!  Grinning Харесвам всичките ти рецепти с пилешко и съм си ги записала. Ще се радвам да споделиш още всякакви други!  Hug И браво на теб - цели 3 манджи си сготвила... Shocked  Ама то от теб всичко се очаква в кухнята, всякакви кулинарни постижения и изкушения!  Hug

# 712
  • Мнения: 1 569
Сетих се да кажа едни от нашите интерактивни игри. Ендата е 'вади вади водичка'. За който не се сеща слагам Анди на колената си, хващам я за ръцете и леко я спускам между краката си до долу (застава с главата надолу за малко  Laughing ). Докато я спускам казвам 'вааади, вади водичка' и после рязко (е не твърде рязо разбира се) я дърпам нагоре с думите 'дръп кофичкатаааа'. Така няколко пъти, че да не й се размъти съвсем мозъкът.  Mr. Green По принцип тя сама си показва колко. Тази игра специално ми е полезна и на мен когато искам да погледна за някой нов зъб, тъй като иначе е абсурд.  Joy

Втората е 'сол и пипер' - но съответно само аз нея вдигам, тя мен няма как  Joy Сядам на земята, слагам си я права зад гърба, хващам й ръцете над раменете ми и лекичко я повдигам докато аз се накланям напред. Това е 'сооол', а пиперът съответно е наобратно. И това й е много забавно. После като я пусна и продължава да ме бута да се навеждам напред и се залива от смях.  Laughing

Също така напоследък явно взе да й се развива майчиното чувство  Crazy Взе да обръща внимание на бебето, което й подарихме за р.д. Слага му бибата в устата - къде в неговата, къде в нейната  си Joy , храни го с шишенцето му - пак, къде него, къде всички нас и животинките си.  Joy

Янче ВД, Трейси то май това с разнасянето на предмети е най-подходящата игра за тази възраст и май всички го правим.  Laughing Нали бях писала как пълни с предмети ваната на долния етаж? Сега добавям и пералнята!  Mr. Green Днес търся си аз дневния крем и по едно време случайно го намирам в пералнята.  ooooh! Много трябва да внимавам преди да я пускам.  hahaha

Магаре, забравих да ти кажа, че и Анди напоследък започна да обръща повече внимание на кучето и телефона на ФП - преди много не ги бръснеше. Сега особено на телефона много се кефи. Та купувай кучето смело, точно сега им е времето за този тип играчки.  Peace

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 16:34 от Бърборанка

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 341
Здравейте и от мен Simple Smile Днес времето е много хубаво та си развалихме режима заради него Simple Smile излязохме в 13 часа уж за еднин час до съня на Деси а се прибрахме в 16  #Crazy изкарахме си много хубаво в морската градина с други дечица. Деси се върнахме и веднага заспа.
Да ви кажа вече става близо месец от както Деси я мъчи някакъв обрив на интимните части, в началото мислех че е подсечена, смених три крема вече, памперсите също смених , даже я киснах в тетра, но това нещо ту започва да отшумява и пак се показва с пълна сила. В понеделник вече ще я водя твърдо на лекар, де да знам може да има някакви бактерии или гъбички...

Алегория
, много, много неприятно, че се е стигнало до болница, но наистина ще си по-спокойна под наблюдение, миличкия Теди много му се натрупа а и на теб също де. Ще ви мисля и се надявам по-бързо да свърши този кошмар  Hug Hug Hug

Янче, ето такива са нашите магнити:
http://www.toy.store.bg/p46405/zhivotni-dyrveni-figuri-s-magnit.html
24 фигурки са и са много издържливи, заслужават си.

За играта "сол и пипер" не се бях сетила  Mr. Green ама той батко и и прилага много други такива подобни мятания Simple Smile

# 714
  • Варна
  • Мнения: 98
Влизам набързо, докато не се е събудил малкия звяр. Mr. Green

Лиде,  Hug, дано всичко се оправи. На мен ми се струва добра идея да го доведеш тук на преглед, наистина този Драганов е много хвален, да си го види човека на място, но ти си знаеш какво е най-доброто решение за вас. Каквото и да решиш всички стискаме палци бързо да се оправя Макси, който е много сладка тиква, много е пораснал и май на мъжа ти ми прилича. Grinning

Алегория, сигурна съм че Теди бързо ще се оправи и скоро ще сте вкъщи. Hug

Фликс, честито прохождане на Иш и нова работа на мъжа ти.

Дани, мерси, да тази беше, ще и разгледам рецептите. Казвай го този магазин, а следващия път като идвате към Варна, ако имаш време звънни.

Ивушке, мерси, то на клипчето аз повече се смея, отколкото Дария да говори, но то ще е така в началото.

А за Дария, ами и тя получи бронхиален спазъм и съответно бронхиолит, педи доста се беше стреснала, даже ни написа лист за приемане в болница, ако се влоши през ноща, но се лекувахме вкъщи. Мен повече ме притесниха някои кръвни показатели, които и бяха много високи, да не кажа опасно високи, водихме я на хематолог, днес пак и пусках кръвни изследвания, май са по-добре, но ще я водим в сряда при хематоложката да видим какво ще каже. Та така, незнам какво им стана на тези деца, че започнаха така масово да се разболяват, дано скоро никой да не боледува. Praynig


# 715
  • В друго измерение
  • Мнения: 140
Алегория - много прегръдки и от нас! Направо ми се сви сърцето за Теди!  Hug Hug Дано това е последното такова премеждие и лекарства занапред!

Лиде
- и за вас с Макси, страхотен е Simple Smile Hug Много се смях на Емо и салама, и моят щеше така да направи, не си пада много по такива яденета.

Дани
- ти ли се чудеше за боба? Аз отдавна давам, червен, без люспи. Тук го има и по органик магазините, в консерва, само вода и боб, без захар, сол и др. консерванти, понякога взимам от него, че по-лесно се готви.

Мариелче, Фликс
- честити ви ходещи крачета, само на хубави места и при хубави хора да ви водят!  Hug

Фликс
- радвам се много за мъжът ти, трудно е в тези времена с работата, дано минава скоро тази рецесия!

Трейси - кога време и за блог имаш, незнам, но браво! Аз правя голяма палачинка (баба ми ме научи мн отдавна) подобна на твоите със спанак, по-малко време отнема. Peace

Ивушке
- Дари е красавец, отдавна съм го казала, незнам дали на старата си майка прилича, Simple Smile обаче ще стане страхотен пич.

Гануше
- съжалявам, че пак сте били болнички, надявам се, че от сега нататък няма да имате такива премеждия. Целувки на Дария! Hug

Ели
- и вие хремави Simple Smile...милото Сонче, и Савана е в синини цялата, тъкмо минаха едни и оная вечер се прасна пак точно под окото и сега пак синина. Орева света. Прати ми адреса ти по мейла, че онзи ден го търсих 2ч из разговорите ни на скайп, но не можах да го намеря. Sad

Хайде, изчезвам, че много неща имам за правене. През седмицата почти нищо не правя, че съм много уморена и работните ми дни са дълги, затова събота и неделя си наваксвам. Нали уж щях да работя 32ч, шефа ми направо от вратата за краката ме подхвана, тази седмица направих 50ч. Shocked

Хепи Хелоуин!  Mr. Green Mr. Green В моят офиса вчера беше маскарад, бяха се облякли в едни костюми, направили и състезание по рязане на тикви и т.н.

# 716
  • Мнения: 781
Алегория дано се оправите бързо и да се махате от болницата  Hug Hug

И ние сме зле.Дано не влезем в болница и ние.От днес е с АБ.Пак има ангина.Сега пие Дурацеф и се моля алергия да не получи.Дано го държи само три дена не повече,че с тая температура е ужас.Подържа 38 постоянно.Сега ще му сложа и оцет,че ме е страх през ноща да не стане висока.Хайде оставям ви.

# 717
  • Мнения: 439
След тъжния пост на алегория, всички съчувстваме, дано под наблюдение да са добре.

Днес ги водих на театър, гледахме, Браво Франклин. Смяха се, даже и на Павел му беше интересно, викаше ъ-ъ и ги сочеше, а аз му обяснявах кое кои е, само по едно време помрънка, защото му взех близалката петле, с което цапотеше якетата на батковците пред нас и се закачаше с едното дете, като искаше да го бие с нея, а после се обръща и му се смее.
Поиграхме на площадката, поспа малко в колата и после навън в количката, подивяха и после ги прибрах за хранене и сън.
Сега чакаме тате да пристигне и да ходим да го вземем с колата.

Бърборанке, Павел също пълни пералната с разни играчки, а магнитите са ни на пералнята-удобни за него и само ги отлепя, залепя, разнася-магнитите са от данонино-буквички, цифри, картинки от колите от бондюел и тн.
А тази игра за кофичката, мама ни я е правила подобна на нас и сега децата я обичат, иди си-пускаш надолу, ела си-дърпаш към теб, яж каша да си наш, яж лук да си тук, яж чушки да си чуууууужд- на всяко първо пускаш надолу по краката ти, после издърпваш към теб, голяма забава.
Лека и спокойна нощ

# 718
  • Мнения: 72
Алегория-силни  Hug от нас,стискаме палци да се приберете възможно най-бързо в къщи,както са писали и другите момичета,поне така ще е под наблюдение и ще си по спокойна,целувки и на двама ви Heart Eyes

Ганушка-и на вас стискам палци всичко да е наред с изследванията Praynig

Мариелка-сещам се когато беше писала за този крем,но не смея да вземам на своя глава каквото и да е,ще ми се да я види кожен,че не се знае от какво са тия петна,може от някои дрехи,праха за пране и какво ли не още.Аз от време на време си патя от кожни проблеми и се мажа с разни мазила предписани от кожната,и като знам,че всеки има различна кожа и затова не вземам нищо конкретно за Али преди да направим консултация.Благодаря ти,че се включи Simple Smile

Нашето педи след вчерашното ни посещение,каза че всичко било от носа,нали всичко от изследването на носния секрет е ОК и няма бактерии.Никакви други симптоми нямаше само хъркането и течащия вече нос и кашлица Sad.Изписа ни гелче за носа,билков сироп за кашлицата и ксизал,който е за алергичен ринит,трябва да го давам 1 месец,обясни нещо от сорта,че било генетично и явно се била метнала на баща си,който все там го удря Thinking.Силно се надявам че е права,но ако Али продължава така ще я водя на УНГ и наистина вече ще сменя педито декември.Аз питах моя личен,който е много готин човек и си разбира от работата, кога мога да я преместя при него.Той ме пита за имунизациите и можело декември да я преместим.Знам че в такъв случай направленията който се отпускат са доста и няма да има проблем когато ми се наложи да я водя навсякъде и при когото си искам Peace.Но ще видим как ще се стекат нещата.

Лека нощ

Последна редакция: сб, 30 окт 2010, 23:40 от Jijin

# 719
  • София
  • Мнения: 22
Хайде пак да се разпиша по нощите Simple Smile

Жижин, и аз съм като теб и на своя глава предприемам малко неща, още повече когато се отнася до детето Simple Smile А и наистина си е до дете, при нас действа, при вас може да няма ефект. Но само да ти кажа, че това, за което говоря не е лекарство и не лекува, а е мляко за тяло, специално предназначено за атопична кожа ( или по- суха). Всъщност може би знаеш, че говоря за медицинска козметика, но за да не стане недоразумение аз да си напиша  Mr. Green   Peace

Амбишъс, хепи хелоуин и на вас Simple Smile Представям си колко е весело и хубаво, сигурно и Савана ще се радва Simple Smile Вече е по- голяма и разбира повече  Hug Теб не те оставиха много много да свикнеш пак с натовареното ежедневие Simple Smile

Гануше, стискам палци всичко да е наред с изследванията  Hug Днес гледах клипчето на Дари във ФБ- толкова е сладка, как говори и се смее, страшна просто  Peace

Ивуше, дано на Дари му хареса театъра  Peace. Тъкмо ще кажеш дали на тази възраст проявяват интерес, защото все съм си мислела, че са доста малки за такива мероприятия Simple Smile А за бибката- не знам какво да ти кажа, Алекс не е толкова пристрастен към нея, само при заспиване я ползваме. Въпреки, че нещо го забелязвам, че както преди не и обръщаше внимание, сега като я види веднага я тика в устата. Но гледам да я прибирам да не му е пред очите.  Simple Smile

Фликс, аз си сейвнах предвидливо списъка за прощъпулника  Mr. GreenАко искаш мога да ти го пратя, но и предполагам, че в нета има доста такива Simple Smile То като дойде момента за него със сигурност и ние ще импровизираме, но да имам някаква идея Simple Smile

Бърборанке, хубави идеи за игри ни даде  Hug Следобяда даже играхме с Алекс на "сол- пипер" и определено му беше забавно, защото се смя с глас  Simple Smile

Янче_вд, ех милия Алекс....... Много стиснати палци да се оправи бързо и да не стигате до болница и вие  Hug



Лека и спокойна нощ на всички  smile3524 Ще спим с един час повече Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт