Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 3

  • 58 383
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 932


Първо беше гледал филма, после чете книгата от библиотеката и сега пак я иска да си я има и отново да я прочете. Много му харесва!

Непреmенно ще си я поръчаm, стилът достъпен ли е или пак ще mи се нлага да преразказваm?

# 706
  • Мнения: 382
Мисля, че е достъпен, защото май първо е написан сценарият на филма "Васко да Гама от село Рупча", а после книгата.
Аз по-скоро си мислех, че съвременните деца няма да харесват историите от 80-те години, но моят син страшно харесва тези приключения (и "Войната на таралежите"), само не му харесва, че тогава са биели и обиждали децата наред - и учители, и родители... Wink  Може би Васко да Гама е за малко по-големи деца, за да им допадне всичко - и "любовните" истории, и бягството на главния герой, както и по-добре да възприемат образите на останалите герои...

# 707
  • Мнения: 3 932
Филmът mу е един от лУбиmите, редоm с ''Рицарят на бялата даmа'' и ''Синьо лято'', затова си mисля, че и книгата ще mу хареса  Peace

# 708
  • Карлово
  • Мнения: 4 686

Тази е чудесна. Момичето си я купи само, но 2-та дни, през които отложихме покупката я подлудиха. Препоръчам, много по-хубава е от Художествените проекти и т.н.

От алея на книгата Варна пък купихме

и за Древна Гърция
също и тази енциклопедия:

много хубава
Всяка по 5 лв. промоция.

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 16:37 от chatNoir

# 709
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес я купих, но е пъхната в куфара за морето, така че ще се чете другата седмица:

# 710
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
А тази купих преди малко за големия син, да има какво да чете на морето, убедена съм, че страшно ще му хареса Peace:

# 711
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
"Ние, врабчетата" от Йордан Радичков и "Български народни приказки" от Ангел Каралийчев - това са последните книжки, с които зарадвахме нашата дъщеричка за лятната ваканция!

# 712
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
"Джордж търси съкровища в космоса" беше изгълтана за 3 часа, при все, че беше изморен от пътя и от първия плаж, докато ние спяхме я прочел...препоръчвам я Peace.

# 713
  • Мнения: 66
"Джордж търси съкровища в космоса" беше изгълтана за 3 часа, при все, че беше изморен от пътя и от първия плаж, докато ние спяхме я прочел...препоръчвам я Peace.
Simple Smile Има и втора книга.

# 714
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да, видях, за вселената, като се върнем ще я потърся и нея.

# 715
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Сега и оригиналната книга "Мечо Пух" на Милн вече си имаме Grinning Дано да й хареса, гледали сме почти всички филмчета на любимите герои...

# 716
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сега и оригиналната книга "Мечо Пух" на Милн вече си имаме Grinning Дано да й хареса, гледали сме почти всички филмчета на любимите герои... 

Коя точно е "оригиналната"? Снимка Rolling Eyes? Линк Rolling Eyes?

# 717
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Сега и оригиналната книга "Мечо Пух" на Милн вече си имаме Grinning Дано да й хареса, гледали сме почти всички филмчета на любимите герои... 

Коя точно е "оригиналната"? Снимка Rolling Eyes? Линк Rolling Eyes?
Предполагам,че е тази,   но не съм сигурна-ама по принцип хич не съм им фен на ПАН  Twisted Evil

# 718
  • Мнения: 13
"Принцът и просякът"

# 719
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Сред бедния избор в единствената книжарница, която открихме в Поморие Confused, си избра тази и вече я започна /боже, трябваше да тръгнем с един куфар книги само за него.../

Общи условия

Активация на акаунт