Дразните ли се от фамилиярничене?

  • 8 018
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 878
Стилът на писане ми е супер познат, ама пусти бременски хормони, не мога да се сетя! Mr. Green  Кой ще ме подсети?
Много слаб сценарий! Изтърка се вече! То не бяха зълви, то не бяха смотани братя, които се лигавят на женичките си... Дайте нещо по-ново!

# 31
# 32
  • Мнения: 1 878
Хахах, Дарил, верно много прилича на зълвата на Памела!  Joy

# 33
  • Мнения: 1 844
Май ще се окаже,че проблемът със зълвите е по-голям от този със свекървите... Joy

# 34
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ето най- накрая някой се сети за момичето, около което витаеха зълвите- Памела. Благодаря, Дарил! Peace

# 35
  • Мнения: 1 878
Ха, ето че се появи самата зълва! Кажи ми, моля те, как Оведоми модератора, че аз за този начин не съм чувала  Mr. Green !

# 36
  • Мнения: 11 568
О, Боже мой, каква драма, каква развръзка- не могааа Joy
Браво за Оведомението  bouquet

# 37
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Памела няма да ви безпокои обещавам! Аз съм зълва и и беше оведомен модератор!
Браво! Ми три години малко ли е да я дебнеш кога ще се регистрира тая пу...., че и ще те плюе! Неблагодарница!

# 38
  • Мнения: 11 568
Ха, ето че се появи самата зълва! Кажи ми, моля те, как Оведоми модератора, че аз за този начин не съм чувала  Mr. Green !

Е, ти пък- с гълъб го е Оведомила. Joy

# 39
  • Мнения: 7 914
А теб как те нарича, брат ти де?
 Само не ми казвай, че не си позволява да фамилиарничи с теб! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 326
 Мен лично много ме забавлява този или тази шегаджийка. Памела,зълвата, и сестрата са роли,в които влиза един и същи човек,поздравявам го за богатата фантазия,и за чувството за хумор. Само една забележка имам-да поработи над стила си,малко да го промени,за да не го разпознаваме така лесно  Grinning Иначе-успех и не се отказвай да ни баламосваш,пожелавам ти да се усъвършенстваш,и скоро да не разбираме коя тема е истинска,и коя не.

# 41
  • Мнения: 8 999
Преди да се тупне някаква дума в писмен текст, особено в заглавие, е добре да се знае значението на тази дума. Първо провери в тълковния речник какво означава "фамилиарничене"!
Колкото до това как брат ти нарича жена си, това си е негово лично решение.

Съвсем се объках вече - тази зълва е сестрата на брата, която е и жена на горепосочения, или му е любовница? Много смахнато семейство.

# 42
  • Мнения: 12 665
И аз се чудя как разни наглеци тук се наричат мъжа ми, жена ми, като даже не са подписали.
А те са много, уверявам те.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Аз не съм задължена да харесвам всяка нова фуста на брат ми, така че сори.
Досега винаги съм се разбирала с при;телките му, не сме били първи приятелки, но сме се държали културно.
Държа се нормално с нея, не показвам открито, че ми е неприятна, но и не я харесвам и ще се радвам да се разкара от живота ни.
Най-хубаво ще бъде като не я разкара. Даже да не се оженят официално ще я гледаш следващите 20-30 години на семейно-родовите празници. Бъдещите ти деца ще и казват вуйна, а нейните на теб - леля.

Я остави брат си и приятелките му на мира, човекът предполагам е пълнолетен, не ти влиза в работата с коя спи и как се обръща към нея.

# 44
  • Мнения: 1 289
Много се дразня, когато някой фамилиярничи.
Особено ме дразни брат ми, който нарича приятелката си жена ми, не са женени, дори не живеят заедно.
Когато говори така за нея пред роднини и все ме питат, кога са се оженили, кофти ситуация е.
Направих му забележка, но той продължава.
Ами не е нормално за мен такова фамилиярничене и изтъкване.

Или май не харесваш приятелката на брат си по-скоро?

Общи условия

Активация на акаунт