Дразните ли се от фамилиярничене?

  • 8 015
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 668
Моят най - добър приятел също ме нарича "жена ми" - това е шега , разбира се , но и приятелите му вече взеха така да ми викат  Laughing
Мъжа ми трябва да го убие може би  Joy

А защо толкова те дразни приятелката му ?
Иначе аз също не разбирам защо държи да я нарича така ? Може би просто им е приятно  Wink

# 46
  • Мнения: 1 289
Даже според мен не си наясно какво означава фамилиарничене...

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Въобще не ми дреме брат ми как казва на приятелката си: жена ми, съпруго моя, кифло, секси, дупе...Негова си работа. Като реши да се ожени роднините ще разберат. А по всяко време аз бих я наричала по име.
Та да ти имам проблема.
Сега като се замисля, ако роднините са със стари разбирания, може "жена ми" да не им допада. Нали знаете как не се купуват и планират неща за бебето, преди да се е родило. Има семейства, които правят същото и с бъдещите снахи и зетьове. Аз на моя веднъж не съм му казала мъжа ми пред родители и роднини. За тях и името му. По - блъзико го чувствам. Пред непознати е мъжа ми.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 241
Не ти харесва момичето, затова се дразниш Simple Smile Ако брат ти е над 18 години, е хубаво да го оставиш сам да преценява на кого как да вика Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 175
Не понасям фамилиарниченето - но в смисъл, някой непознат (продавачка прим.) да ми говори на "ти"и тн.
А в твоя случай изобщо не става дума за фамилиарничене, а за най-обикновена ревност или яд..

# 50
  • Мнения: 2 927
Каква наглост, брата на авторката да нарича няк`ва си там фльорца "жена ми", и "миличко", ха ма ха  Naughty
Дава ли си той сметка, че сестра му в момента си няма толкова готино гадже, да се обръща към нея с мили думи?   Mr. Green

# 51
  • Мнения: 21
Не съм зълва, брат ми не е женен, а дали другата година по това време ще е с тая или с друга ми е през рошавата!

Вместо да ръсиш глупости по форумите и да се излагаш, вземи си намери някой пич да ти среше "рошавата", че май си недо....сресана! newsm48

# 52
  • Мнения: 103
Не съм зълва, брат ми не е женен, а дали другата година по това време ще е с тая или с друга ми е през рошавата!

Вместо да ръсиш глупости по форумите и да се излагаш, вземи си намери някой пич да ти среше "рошавата", че май си недо....сресана! newsm48

хахахахаха
 това ми хареса  Joy

# 53
  • Мнения: 211
Не съм зълва, брат ми не е женен, а дали другата година по това време ще е с тая или с друга ми е през рошавата!

Вместо да ръсиш глупости по форумите и да се излагаш, вземи си намери някой пич да ти среше "рошавата", че май си недо....сресана! newsm48

Да знаеш, послушала те е  Mr. Green
Този отговор е търсела  Naughty

# 54
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Те тия рошавите са на изчезване, ретро се водят и най- добре е да се обяви аукцион за кандидатите за сресването. Може да са малко желаещите, но кой знае от кога са търсили подобна класика и като нищо ще прасне някой Петко с 3 вола и 2 крави имане.  Naughty

# 55
  • Мнения: 4 569
МНого забавна тема  Popcorn

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не съм зълва, брат ми не е женен, а дали другата година по това време ще е с тая или с друга ми е през рошавата!
Дразни ме, че и се мазни на тая, а тя се кефи дори, и какво ще стане като я зареже, а?


А аз се дразня на такива хора като теб, изтъкани от злоба и завист. Защо те дразни чуждото щастие ? Може би ти не знаеш какво е любов, но пожелавам ти да го разбереш и да се промениш положително. Аман от лоша енергия.

# 57
  • Мнения: 2 161
Не.
А ти имаш нужда от терапевт Laughing
И от баници Фамилия,за да фамилиЯрничиш по-лесно.

# 58
  • Мнения: 562
Така е - всяка "зълва" е длъжна да определи как брат й да се държи с гаджето си, както и всички интимни и неинтимни подробности и неподробности във въпросната връзка.  Mr. Green

Авторката - съгласна съм с теб!  Peace  Нямаше нужда да пускаш цяла тема, след като за всички е очевадно кой е правият в ситуацията и дума не може да става за друго тълкуване на случая!!!  Crossing Arms

 rotfImao

# 59
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Тази тема ми оправи настровението в този мрачен ден. Joy Joy Joy
Кой раздаваше пуканки? Crazy

Общи условия

Активация на акаунт