Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 031
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 15 497
   Дениз трябваше да е щерка на родителите на Бану и Суна!Страшно щяха да си подхождат!Те врякат, тя се цупи и циври за щяло и нещяло!

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 360
След снимките на Магоснива , а и от предишни мои (но неуверени)впечатления веше съм сигурна!
Харесвам повече Пелин отколкото Дениз(не героините а артиските но не им знам имената)
Истинското име на Бану е    Begüm Topçu а на Пелин Başak Akbay

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Забравих да сложа снимки на Дениз Как можах да я пропусна  Laughing
Истинско име Gunes Emir
















































# 708
  • София
  • Мнения: 15 497
   Не ми харесва тази жена и това е!С тая свита устичка и вечно учуден поглед! Щяхме да минем и без нейни снимки, не се усещаше липсата и!

# 709
  • Варна
  • Мнения: 2 360
   Не ми харесва тази жена и това е!С тая свита устичка и вечно учуден поглед! Щяхме да минем и без нейни снимки, не се усещаше липсата и!
Ако има анкета харесвате ли Дениз щеше да бъде сто процента НЕ  tooth tooth tooth

# 710
  • IT
  • Мнения: 3 704
На снимката с розовата рокля е направо потресающа-с тази разлика от бански и тясна горе рокля Shocked Joy Shocked

# 711
  • Мнения: 28
На снимката с розовата рокля е направо потресающа-с тази разлика от бански и тясна горе рокля Shocked Joy Shocked


А аз имам чувството, че роклята й беше "не на място".  Laughing Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 15 497
     Дали има друг персонаж от филм,който да няма, ама нито един почитател  newsm78?

# 713
  • Мнения: 265
    Дали има друг персонаж от филм,който да няма, ама нито един почитател  newsm78?

Да ... Гьозде Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 15 497
    Дали има друг персонаж от филм,който да няма, ама нито един почитател  newsm78?

Да ... Гьозде Simple Smile
 

    Гьозде е хубавка, даже като се появи си помислих,че тя трябваше да играе Дениз!

# 715
  • Мнения: 265
Тя е хубава, но като персонаж не е любимка на никой и  едва ли някой одобрява поведението й. Иначе като визия наистина е красавица ...

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Гьозде по нататък мисля че е с коса до раменете

# 717
  • Мнения: 9 261
Нещо сбъркано има. За първи път ми се случва да не харесам (пък и явно на всички) главната героиня.
Принципно винаги я представят като добрасилна,най-красива,а Дениз е точно обратното.
Много ми е интересно какво мислят турските фенове  Thinking
 

# 718
  • София
  • Мнения: 15 497
Нещо сбъркано има. За първи път ми се случва да не харесам (пък и явно на всички) главната героиня.
Принципно винаги я представят като добрасилна,най-красива,а Дениз е точно обратното.
Много ми е интересно какво мислят турските фенове  Thinking
 

  Помолих дъщерята да ми преведе мнения от турски форуми, но ме отряза, имала си достатъчно проблеми...

# 719
  • Мнения: 9 261
Нещо сбъркано има. За първи път ми се случва да не харесам (пък и явно на всички) главната героиня.
Принципно винаги я представят като добрасилна,най-красива,а Дениз е точно обратното.
Много ми е интересно какво мислят турските фенове  Thinking
 

  Помолих дъщерята да ми преведе мнения от турски форуми, но ме отряза, имала си достатъчно проблеми...
Нищо.
Важното,че ще я търпим,няма изгледи да се отървем от Дениз. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт