Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 041
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 772
С риск да ме помислите за луда ще ви споделя,момичета,че Дениз много ми прилича на Анджелина Джоли..

# 721
  • София
  • Мнения: 15 506
   С риск да ме помислите за луда, и Анджелина Джоли никога не съм харесвала!

# 722
  • Мнения: X
  С риск да ме помислите за луда, и Анджелина Джоли никога не съм харесвала!
Peace
И аз така, ама май ще ни помислят за завистнички, не за луди!  Mr. Green  Иначе, да, имат нещо общо с Дениз, когато не се хили.

# 723
  • Мнения: 9 279
Дениз се държи съвсем неадекватно Shocked
А Мехвеш я следва плътно.

# 724
  • София
  • Мнения: 15 506
   Какво иска Дениз от Мерт е въпроса?

# 725
  • Мнения: 9 279
   Какво иска Дениз от Мерт е въпроса?
Бой иска fight
 Laughing

# 726
  • IT
  • Мнения: 3 704
Нещо не гледах много серията, че имахме гости, но хванах неадекватното държане на Дениз, както и установих че актрисата е с много лоша кожа Sad и това че Пелин каза на Зафер, че е влюбена в него:(

# 727
  • Мнения: 0
Във филма от време на време цитират една книга. Можете ли да ми кажете как се казва. Мисля че имаше нещо общо с теменужка , но не си спомням. Беше подарък на Пелин от Зафер.

# 728
  • Мнения: 772
Някой може ли да ми даде линк към форум тук където коментират,,Забраненият плод''?Всъщност аз намерих един форум,но там явно не са толкова редовни в коментарите както ние тук,защото не са писали от 19.12..

# 729
  • Мнения: 265
Някой може ли да ми даде линк към форум тук където коментират,,Забраненият плод''?Всъщност аз намерих един форум,но там явно не са толкова редовни в коментарите както ние тук,защото не са писали от 19.12..

Тук е темата за "Морска звезда"  объркал.а си къде да попиташ .... има тема за този филм - питай там!!!

# 730
  • Мнения: 772
Знам,че тук е темата за ,,Морска звезда'' и реших да питам тук,защото при положения,че там за последно са писали на 19.12. не е никак ясно дали някой изобщо ще ми отговори Crazy

# 731
  • Мнения: 28
Знам,че тук е темата за ,,Морска звезда'' и реших да питам тук,защото при положения,че там за последно са писали на 19.12. не е никак ясно дали някой изобщо ще ми отговори Crazy


Ето форума за "Забранения плод" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560075.msg17688216;topicseen#msg17688216

# 732
  • Мнения: 12



                Да сравнявате Анджелина  Джоли с Дениз ми е трудно наистина да намеря определение за това ...!?

                Красотата на Анджи най-малко се нуждае от Вашите гласове , тя отдавна е оценена...


                Да , тя няма големи артистични заложби , но да се бяхте замислили какъв човек е тя и колко  пари дарява всяка година , защото преди един месец отново дари 2 000 000 щатски долара на Намибия , а това е само малка част от благотворителността, която прави...  И децата , които осинови и не изоставя след като има свои , а са винаги с нея... Но това за човешките ценности за Вас е някакво имагинерно понятие явно...!?  Проличава в кой форум се подвизавате....

# 733
  • София
  • Мнения: 15 506



                Да сравнявате Анджелина  Джоли с Дениз ми е трудно наистина да намеря определение за това ...!?

                Красотата на Анджи най-малко се нуждае от Вашите гласове , тя отдавна е оценена...


                Да , тя няма големи артистични заложби , но да се бяхте замислили какъв човек е тя и колко  пари дарява всяка година , защото преди един месец отново дари 2 000 000 щатски долара на Намибия , а това е само малка част от благотворителността, която прави...  И децата , които осинови и не изоставя след като има свои , а са винаги с нея... Но това за човешките ценности за Вас е някакво имагинерно понятие явно...!?  Проличава в кой форум се подвизавате....
   Нищо не разбрах, какво общо има благотворителността на Джоли с филма, за който си говорим тук? И с това дали я харесвам визуално или не?Някой те е ядосал и реши да наплюеш нас ли?

# 734
  • Мнения: X



                Да сравнявате Анджелина  Джоли с Дениз ми е трудно наистина да намеря определение за това ...!?

                Красотата на Анджи най-малко се нуждае от Вашите гласове , тя отдавна е оценена...


                Да , тя няма големи артистични заложби , но да се бяхте замислили какъв човек е тя и колко  пари дарява всяка година , защото преди един месец отново дари 2 000 000 щатски долара на Намибия , а това е само малка част от благотворителността, която прави...  И децата , които осинови и не изоставя след като има свои , а са винаги с нея... Но това за човешките ценности за Вас е някакво имагинерно понятие явно...!?  Проличава в кой форум се подвизавате....
Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт