Морска Звезда (Deniz yildizi)

  • 106 030
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 261
   Тези от сериала, съвсем забравиха за малкото братче на Пелин и Йозгюр!! Все едно няма трето дете в семейството!Всъщност има - Дениз сръднята!
Още няма интрига около него.Дават го отвреме на време как леля Хаджер му топли мляко.



# 691
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Бану изглежда пълна с енергия, винаги усмихната, много ме радва. Личи си, че е лудетина.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 2 360
[/img]

# 693
# 694
  • Мнения: 46
интересно ми е да вида и Суна по направена Simple Smile

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 360
Само това намерих

# 696
  • Мнения: 126
Дениз пак реве,вместо да е до Мерт и да го подкрепя,тя пак реве.Само за себе си мисли,важно е да знае всичко,а не се досеща,че Мерт съзнателно крие от нея някои неща,защото знае,че ще му се цупи.А Суна нали я прегледа лекар,изписа лекарства,къде я помъкна Фуат?!Нищо не разбирам.

# 697
  • София
  • Мнения: 21
Тая Берна.... По- ужасен плазмодии....

# 698
  • София
  • Мнения: 15 496
     За пореден път се убеждавам, какви са психари турските сценаристи! Всички, въртят-сучат, всичко друго ще кажат, но не и истината! Разбирам,че е само филм, но той показва действителността, и то омекотена и уж на шега! И Суна и Бану, така отчаяно се опитват да се измъкнат, по всякакви начини от брака, вместо да кажат НЕ! А ако кажат не на собствените си сватби , ще е най-големия шамар за тъпите им майка и баща!
   А Берна голямо самочувствие вади, но да видим до кога!

# 699
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
До кога.....до момента в който Игбал я ракрие какво бедно и нещастно същество е....дано да е скоро,че не я понасям точно толкова колкото и Дениз!

# 700
  • София
  • Мнения: 15 496
      Берна май си мисли,че Мустафа я обича, но като гледам с каква злоба я гледа...

# 701
  • Мнения: 265
      Берна май си мисли,че Мустафа я обича, но като гледам с каква злоба я гледа...

Разбира се ,ч е я обича ... но само докато я вкара в леглото си. Той не обича опърничавите жени, които не му се подчиняват. Ще си вземе "полагаемото" и ще я изхвърли на боклука Simple Smile
Време й е да заеме мястото, което й се полага и което заслужава .. по-скоро трябва тя да е майка на Дениз - от едно тесто са замесени  Joy Joy Joy

# 702
  • София
  • Мнения: 15 496
   За мен това дори не е "за да я вкара  в леглото"! На мен ми се струва,че и отмъщава за нещо! Икбал нещо беше споменала,че Берна го е развела!Сега сигурно Мустафа си го връща!Може да е бил някога влюбен в нея, но не и сега! Сигурно е бил беден и Берна го е отхвърлила!

# 703
  • Мнения: 1
След снимките на Магоснива , а и от предишни мои (но неуверени)впечатления веше съм сигурна!
Харесвам повече Пелин отколкото Дениз(не героините а артиските но не им знам имената)

# 704
  • Мнения: X
След снимките на Магоснива , а и от предишни мои (но неуверени)впечатления веше съм сигурна!
Харесвам повече Пелин отколкото Дениз(не героините а артиските но не им знам имената)
Че то няма актриса във филма, която да е по-грозна от Дениз. Дори и леля Хаджер, въпреки възрастта си!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт