Малкото Юнско човече за зимата стяга се вече! - тема 6

  • 21 264
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
Добър вечер и от мен!
Притесних се, че не мога да ви намеря, а то къде било- от линка - право тук. Записвам се набързо и се връщам да ви прочета преди да се "паркирам" в леглото.

Добре дошла на Sisina   bouquet

# 46
  • Мнения: 50
Наще неволи край нямат ooooh!Сега пък се обадих на бърза помощ ,защото бебчо вдигна висока температура и като го взех да го кърмя така писна ooooh!Оказа се ,че му  възпалено ушето ,изписаха ни капки и антибиотик и ни казаха веднага да ги купим,а аз съм сама ooooh!Събудих комшията и го пратих да търси дежурна аптека.Мисля да му капя само капките ,а утре да го заведа пак на лекар.Май и тая нощ няма да спя Sad

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 213
за вероник  Praynig

cherri - дано след капките детенцето заспи спокойно  Peace

мама заек     bouquet  за темичката- одеве забравих    Embarassed

# 48
  • София
  • Мнения: 161
Темата я спретнах, ама къде я сложих ooooh!
Cherri  Hug дано изкарате спокойно нощта и да се оправи бебчо по-скоро.
Стиснати палчета и от нас за Veronic_pz  и двете дечица Praynig .
Хайде лека нощ

# 49
  • Мнения: 525
Cherri, дано бебчо се оправи бързо  Hug

# 50
  • Мнения: 40
Много сте изписали. Привет и от мен на новата мама.
Зузи, и на Никола ръцете през нощта са му ледено студени, колкото и да го завивам. Вероятно, защото не се движи.
От днес пък започна да ме хапе. Стиска здраво с венците и дърпа. Много боли, ама не се давам. Майка ми казва, че така се отбивали бебетата. Ще се отбива, ама гладен ще стои, няма да стане тая.
Той също не ще да стои легнал. Вече разбира и надава индиански крясъци ако не му обръщаме внимание. Вечер задължително трябва да е с нас на масата, иначе няма вечеря. Много е забавен и интересен, но когато имам да свърша нещо спешно или неотложно, го озорвам. Сага сме при мама и тя много помага, но като си отидем вкъщи... не ми се мисли.

# 51
  • Мнения: 525
Maretu, и моята хубостница днес така здраво ми захапа зърното, че ми идваше да ревна с глас. Тя така или иначе трудно суче от мен и свикна и с шише, но ми се искаше да продължа да я натискам да хапва от мен, но това беше страшно. Сега направо ме е страх да я сложа на гърдата си тази маймунка. Представям си като излезнат зъбчетата! #Crazy

Тази вечер и сложих пижамка с по-дълги ръкавчета, които да покриват ръчичките и ще видим сутринта дали отново ще са и ледени ръцете.

# 52
  • Мнения: 131
Хайде и аз да се запиша и да ви следя....
Не съм ви чела подробно назад,само мернах,че за сядането говорите.И нашата педиатърка изрично забрани до 6м да се поставя детето в седнало положение,особено момиченцата,за тях било по-рисковано.Имало опасност да се"отворят " прешлените на кръста.
За спането-има две чувалчета,едното доста плътно,а другото е тънко.Сега спи в него,с ръкавки е,отгоре една тънка пеленка и я целувам за лека нощ Mr. Green
Днес купихме овлажнител,че от няколко дни сме с пуснат климатик и въздухът е мнооогоо сух. Които са с климатик,каква температура поддържате в стаята.Аз го правя на 23-24 градуса,уж да не се изнежваме,ама...да не стане обратния вариант. Grinning
Лека и спокойна нощ Hug

# 53
  • Мнения: 50
Mama zaek мерси за хубавата темичка   bouquet
На мамаVeronik и децата бързо оздравяване   Hug
Cheri  и на теб спокойна нощ, с капките за ушички ще се успокои бебчо и ще спинка, и ние имахме такъв проблем преди, затова сега я пазя много по време на баня да не влезне водичка и да се възпалят пак
От няколко дни пък издава много странен звук -търка си явно венците един в друг и така се чува направо ме шашна, и ззахапката и стана доста силна та и мен ме болят зърната, като захапе няма пускане  Crazy
Днес добре че временцето беше хубавко, та си направихме една разходка с мама Диди24 , мъжете и бебоците, нали ще взимаме малък сладък Ивко за зет  Laughing гласим се със сватовете от сега  Joy Joy
за студените ръчички - до сега не съм намирала габи със студено ръчички, ама гледам и да е топличко в стаята вечер, завивам я с едно меко одеалце на крачетата до кръста, и отгоре с едно по - топличко до гърдичките и тя спинка с вдигнати ръчички. Simple Smile
Лека и спокойна нощ от мен

# 54
  • Под липата
  • Мнения: 620
Запис Flutter

# 55
  • Мнения: 39
Да се запиша и аз.
Много сте писали. Нямам толкова време да ви чета и четох само оттук оттам. Снощи много ми се спеше и исках да си легна по рано , но уви само мечти. Днес успяхме да излезем , отидохме до магазина и таман тръгнахме да обиколим малко квартала и скъсихме разходката , че заваля. Утре тати е вкъщи и има вероятност да отиде семейно да пием кафе. На мама СИСИНА първо добре дошла! Относно секциото - така е , с каката ме рязаха и много ме беше страх защото нищо не знаех, а в гръбнака ме бодоха 3-4 пъти докато уцелят мястото ( дали не са учеха ) . На десетия ден ище не можех да ходя изправена много ме дърпаха шевовете. Много се надявах да имам шанс при втората ми бременност да мога да родя по нормален начин, но такъв ми бил късмета. Не само , че ме рязаха отново , но и от медикаментите за свиване на голямата ми матка ми се вдигаше кръвното. В интензивния сектор докато бях още бяха успели да ми смъкнат кръвното до 30/50, а от медикамента за вдигане ми свалиха пулса драстично. Казвам си майка не се става лесно  .Май пак се оливам в писането. Лека нощ! ! ! ! ! ! !

# 56
  • Мнения: 96
Да ви почерпя днес имам рожден ден.



# 57
  • Мнения: 13
Ангелче, честит празник! Да си жива и здрава и много обичана мама и съпруга!   bouquet

Аз също нямам оплаквания от секциото - ни от първото, ни от второто.  Peace Сега белегът ми е малко по-дълъг, но има време да се събере.  Peace Ама третият път дано ме огрее за нормално раждане!  Mr. Green

За АМ вкъщи - наистина е изкушаващо.  Mr. Green В началото като сучеше непрекъснато бях взела една кутия да му предлагам с идеята да разреди кърменията, но само веднъж изяде 30мл и останалото го хвърлих, нали имат 3 седмици срок след отварянето. Сега пак взех една кутия, но той въобще не желае да го пие, та подозирам, че ще има същата съдба. Ама повече няма да давам пари на вятъра.  Crossing Arms

Чери, много е гадно с тези ушички!  Confused Каката много страдаше от тях при никненето на зъбките - винаги бяха зачервени. Не знам какви капки са ти изписали, но на нея много помагаха Фуроталгин.  Peace Дано бързо се оправи малката душичка, аз също много съм страдала от уши и още помня какви болки бяха.  Sick

На мен нещо стомахът ми не е добре и цяла нощ си отвисях в тоалетната.  ooooh! Сега май ще си варя оризова вода, че хич не се чувствам добре.

Ооооо, то било 10-ти! Честити месечинки на всички наборчета!  Heart Eyes Айде влизаме в 5ия месец вече!

# 58
  • Мнения: 50
Добро утро!               ЧРД Ангелче!Пожелавам ти здраве и щастие!               Ние тази нощ спахме малко ,но предвид положението нямам право да се оплаквам.     Milkus и на нас капките са Фуроталгин.         Изписаха ни още Аугоментин през 8 часа,който засега не мисля да давам ,незнам дали греша Rolling Eyes и другото лекарство е Калпол ,него също още не съм го дала. Това възпаление от какво може да се получи?Дали е от простуда или от вода влязла в ушите? И дали може да се излекува само с капки ?                                  За сядането-още не смея, ортопеда ни го забрани до 6 м.,въпреки,че в столчето за кола според мен е почти седнал.                          От известно време се опитвам да му ограничавам на лакомника манджата, ама нъцки -яде и днеска и нощеска.Ще ми откъсне ръцете вече -на 3 месеца беше7,150 .Има ли друго бебе с такива кг.или сме най-тежки,въпреки,че е само на кърма?

# 59
  • Мнения: 19
Добро утро,днеска явно ще е по-хубавао времето ,та ще има разходка и днес  Grinning
Ангелче  nbirthday newsm67
Честита четвърта месечинка на всички празнуващи бебоци! Hug

Общи условия

Активация на акаунт