Фигурно пързаляне - тема не първа

  • 37 572
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Рòса , 1 и 2 и тубата но само ако резюмираш после  Laughing, че аз преядох с фигурно тези 2-3 дни и скоро няма да стигна до тях. Шегувам се разбира се.

Ето това е. Човек иска да види и има къде. А до преди само няколко години, къде тази възможност. Виждах Албена и Макс по тв. 2-3 годишно. Рядко се трогваха по новини да кажат а още по-рядко малко видео от тяхно участие извън европейско и световно. За участията им по ледени шоу програми да не говорим.
Ето сега за първи път гледам цели гранд прита. Световното, олимпиадата целите а не заветните  макс. 2 часа тв. излъчване.
 Ако помните по този линк гледахме миналия сезон. Записите са си там, активни и лятото в най големите жеги си ги пусках за разхлаждане  Laughing а и шедьоврите от сезона са на добро качество запис. Има и световното и олимпиадата .
http://www.eurovisionsports.tv/

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 08:38 от 6o6ul4o

# 76
  • Мнения: 258
Я да се запиша, че изпуснах и темата и състезанията и шоуто и всичко. Снощи успях да гледам само Макс - толкооова много ми харесаха. Не знам как върви оценяването тази година, но се радвам, че са на второ място във временното класиране. Дано успявам занапред да следя шоуто, че тази година дори и имената на участниците не знам.
6o6ul4o, ти си неуморима Hug Информация си ни дала, линкове постоянно, че и разбор ни правиш - благодаря!

# 77
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Галата, но си вземете фенери  Joy. Препоръчвам Кerrs, Илюшечкина/Майсурадзе, Oda, Макарова, Czisny,  Rippon, Чан, Chock/Zuerlein, Crone/Poirier.

Специален поздрав за alice_ in_ wonderland1  Алиса в стране чудес. Ягудин, 2

РОНГО , привет.

Ето такива интервюта са ми интересни. Изказвания без излишни емоции и достатъчно откровенно.

Полюбувайте се на новата кратка на Пешала/Бурза защото ще я сменят. Тази Амели  Laughing. Разбирам ги а програмата е ок.
 photo 1, 2- обърнатите джобове и при Майсурадзе на галата ме кефят  Laughing, 3, 4, медалисти танцови,

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 14:00 от 6o6ul4o

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet newsm51  Оооо благодаря за поздрава! Чудесен е, още повече с един от любимите състезатели при мъжете, достави ми голямо удоволствие!
За правилата - доколкото си спомням имаше доста рестрикции - първо за музиката, която трябвало да бъде цитирам "позтивна" - т.е. драматични музикални произведения едва ли не са забранени, второ за подръжките - например тази която ни представиха Теса и Скот със скока е забранена, имаше подробно описание защо всъщност, но няма да бъда много коректна в описанието за това се въздържам. След това и промяната, която вече видяхме - въвеждането на т.нар short /кратка/ програма при танците.  Това е с едно изречение кратко и ясно.
Други новини, може би сте ги чували са за двойката Емили Самюелсън и Евън Бейтс - той е скъсал ахилеса (Емили го е порязала с кънката)и за съжаление доста време няма да мога да се състезават.   bouquet Извинявам се ако повтарям стара информация, просто не съм сигурна дали е споменавано.
   bouquet

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 820
6o6ul4o   bouquet

Страхотна си  Hug

Амели-то на френската двойка не успя да ме впечатли.

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 19:29 от DSquared

# 80
  • MJF
  • Мнения: 8 656
DSquared и съдиите не впечатли, за това я сменят. Ти успя ли да видиш нещо на линковете вчера или се ядоса на нета и отказа?

Понеже много неща имаше за гледане за първи път тези дни и не всички програми коментирахме. Но много неприятно и мен ме изненада волната на руската танцова двойка. Вижте мнение  

Гледалите "Огън и лед" казвайте какво става, че аз само видях в извадката, че има изпълнение на Майкъл Джаксън и видях програмата на Лобачева/Матросав. Е имаше малко от идеята на песента. Но аз съм мнооого пристрастна. За Лиза и Макс имам идея, че може да сътворят нещо страхотно на песента Little Sisie на Майкъл. Песента на Депеш мод е супер попадение. Като ми дойде подходящата муза ще ги изгледам. Дайте "клюки" гледалите.

alice_ in_ wonderland1 много жалко. Уф като чета за травми сериозни, причиняващи преждеременен стоп на кариера ми е  Sad. То и на Scate Canada на тренировка имало сблъсък Рипън-Чан. Аз не обичам дори да гледам загрявките на групите по състезания. Все очаквам някой да налети на друг.  Rolling Eyes

 photo 1  Laughing

Редактирам понеже географски се обърках. Тази седмица летим за Китай не за САЩ. Ще видим дълго чаканите Жубер и Вернер + Контести, Воронов и Козука. Дамите   Ando, Nagasu, Suzuki, Леонова, симпатичната Kwak. Панг/Тонг и дебютантите Илюшечкина/Майсурадзе. Чаканите Фаела/Скали, Пешала/Бурза, Хофман/Zavozin,  Боброва/Соловьов.

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 09:29 от 6o6ul4o

# 81
  • Мнения: 1 252
6o6ul4o, благодаря Hug

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Мерси много за инфото, Шошулчо!  newsm51  от мен линка към официалния сайт, където можете да видите подробно кои ще участват:

http://www.isuresults.com/events/fsevent00011184.htm

http://www.isuresults.com/events/cat00007089.htm - спортни двойки
http://www.isuresults.com/events/cat00007090.htm - танцови двойки
http://www.isuresults.com/events/cat00007088.htm - жени
http://www.isuresults.com/events/cat00007087.htm - мъже

Сблъсъкът Вернер и Жубер е винаги интересен, НО ако и двамата са във форма, за което силно се надявам. А и участието на Контести ме радва още повече - да се надяваме на едно силно състезание и естествено повече вълнения.

# 83
  • MJF
  • Мнения: 8 656
 Coffee. Малко разведряване след зeметресенията.
 photo 1, 2, 3, 4,

Волосожар-Траньков sp

Този етап, на пръв поглед ще бъде най-интересен от досегашните. Просто има по няколко "големи" в дисциплина. Аз не съм виждала въобще програмите на Фаела/Скали и Вернер.

            Защо не казвате колко интересно е станало шоуто "Лед и огън"?! Видях ги. Правят крачка напред някои. Кастинга този път в началото ми се видя особен, но сега съм на мнение , че е най- сполучливия. Какво имам предвид. Предишни сезони имаше голяма разлика в техническото ниво на избраните и изначално започваха и продължаваха с голяма разлика в нивото. Това беше голям минус. Лепиха се етикети "елитни двойки" и другите за гаргара. А сега е много по-интересно. Началното ниво на участниците е горе долу еднакво, само Воробьев ми е "съмнителен" дали не е тренирал като малък. По-реално, по-човешки ми изглеждат участниците. Виждаме как горе долу паралелно напредват. Всички плюсове, разбира се са в сравнение с предишните издания. Големият минус оценяване, оценители си остана. За мен проекта ще "продиша" ако я няма комбинацията Кастамаров-Навка- съдии. Ето сега потока от падания- придобиха смелост малко над страха, започват да се пързалят и съответно и падат. Друг е въпроса, че ми стана лошо като видях падането на  Дитковските -Ванагас. Добре че той мигновено реагира и завъртя и отдръпна крака, че щеше да е страшно срязване.   Confused  Praynig
      Харесах : Нигматулина - Гончаров  , по-добро качество са тук, Дитковските -Ванагас, Бережная-Угольников, Петрова-Саркисян, Вилкова-Шабалин, Казанова-Костомаров-само самата програма, пързаляни не видях, Дробязко-Чернышов, Лобачева- Матросов, Подольская-Маринин, Навка-Воробьев, Мейхер-Чернышев, Арзамасова-Ставиский. Както и да се гледа до сега най-стабилната, най-творческата двойка е Лиза-Макс. От малкото дуети, при които екипната работа, старание, взаимоуважение  и желание е еднакво и от двете страни. Ето това са ми Фаворити ,  alice_ in_ wonderland1.

# 84
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Конференция с Лизой Арзамасовой и Максимом Стависким 14,45-тата минута. Ако знаех, за тази опция и аз въпроси щях да задам. Сега ги виждам тези конференции. Хм преди като беше на отделен сайт всичко за проекта беше по-прегледно инфото.
E  кажете не видяхме ли и познахме стила на Албена-Макс в програмите на немската двойка  Crazy.  

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 12:58 от 6o6ul4o

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 820
6o6ul4o  Hug
Гледах някой изпълнения,но когато липсва заряд , излъчване и раздаване  от страна  на състезтеля ,няма и какво да се коментира.
Гала изпълненията бяха като за лека нощ, такава приспивна музика.
Очаквах малко повече спектакъл Wink

За "Лед и огън"  споделям същото мнение като вас ,много добро начало ,сполучлив избор на партньори.Тази година като че ли в пъти повече съм очарована и възхитена от хореографията на Авербук ,в предишните сезони харесвах и на Жулин програмите.
Макс и Навка  дават много от себе си в това шоу.Ще ми бъде интересно някой път да ги видя заедно Peace

Сега остава да съобщите и добрата новина , че ще има излъчвания по Евроспорт на Китайското Гранпри Laughing

Надявам се Жубер и Вернер да са на ниво ,Бетовен срещу Майкъл Джексън на волната.Вернер е с нов тренер и Жубер също.
Тази девойка  Mirai NAGASU много ми харесва ,интерсна музика са избрали за програмите и.

Дайте един линк да гледам тази немска двойка Praynig

# 86
  • MJF
  • Мнения: 8 656
                DSquared , с голямо удоволствие. Виж програмите. Просто още като видях кратката, писах тук, че има нещо гнило в Дания. Волната ми затвърди подозрението. Сега ще дебнем колко са немските двойки в отбора им  Laughing. Frohberg-Giesen кратката, волната. При кратките вече не помня но при волните, това е една от малкото качествени програми. Тази и на французите и евент. на Зуева амер. двойка Чок/... ми харесаха само.  Joy Галата на Scate Canada беше смешка на тъмно.  Rolling Eyes то цялото при беше...добре, че мина и замина.
               Хванах се на въдицата за Евроспорт ама нямаааа  Close, ще се гледа през нета.  spoko
               Томаш, ако наистина ще пързаля обявените на ISU програми го приветствам  Hug. Достатъчно е , че радикално промени местоположение, треньори. Реално волната на голямо състезание не я изпълни почти никъде, а там където бе я "окапези". Миналия сезон за мен все едно не е бил. Вернер го нямаше. Затова сега му стискам силно палци.
             Жу му гледах и двете програми. Шампионски са, така че от него зависи от тук на татък.  Peace ако не искате да гледате предварително не поглеждайте кратката и волната
              Нагасу и на мен ми хареса и я запомних от миналия сезон.
              Кратката на Контести е нова и на мен много ми хареса.

Още  Simple Smile с  photo Amodio, Haniu, Joubert, Plusha, Abbott

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 19:19 от 6o6ul4o

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 820
6o6ul4o
Благодаря за линковете  bouquet

Младите германци са много сладки,  имат излъчване и харизма.
Двете програми са с отлична хореография ,приковават вниманието в самото начало и те държат до финала.

Аз понеже съм си любопитна и надникнах при Жубер, музиката на  кратката му отива и той се справя добре,обаче волната е супер скучна .Той пак не е в най - добрата си форма.

Amodiо е с фантастична волна програма, много добър танцьор е ,уникална хореография и неговото изпълнение  е на висота.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 619
  bouquet  Ще си разчитаме ние на телевизиите онлайн и това си е.   bouquet
На мен ми е правило впечатление, че Жубер има много силни кратки програми,а волните не винаги са най-добри - изключвам саундтрака на Матрицата и Nothing else matters. И концепцията на миналогодишната програма беше хубава, но уви той не успя да я представи. За сега да не е във форма е нормално - все пак е началото на сезона, само се надявам да се събере за важните състезания. И аз май се присъединявам към суперлативите за програмата на Амодио. Хареса ми това момче - има чувство в изпълненията му.

# 89
  • MJF
  • Мнения: 8 656
http://www.isuresults.com/results/gpchn2010/

В Китай програмата е :

Петък- 8,45 българско време , НТВ-Плюс Спорт Онлайн. Всички кратки в ред- танцови, жени, мъже и накрая спортните.  На сайта има разлика  повече от 1 час, така че наше време ще почне около 9.10 според мен. http://tvali.ge/index.php?action=sat&channel=70955. Вечерта от 21 ч има повторение по другия канал НТВ-Плюс Спорт.

Събота - 8ч наше време (~8.30) всички волни в същия ред.

Неделя- 8,25ч наше време Гала

Жу се справя чудесно и с драма. Програмите ми харесват а и все пак още тепърва ще ги гледаме. Бриан има всичко нужно за шампион и за сегашните правила, така че успешен сезон. Намирам за много интересно  в едно състезание да видя кратките на Абът, Такахаши и Жубер.  

Обновили са страницата на немската танцова http://www.isuresults.com/bios/isufs00012106.htm

     Thinking почвам със страх да гледам спортните двойки. Толко опасно и рисково ми изглеждат нещата , че  Praynig да не стане страшно. Не знам само аз ли така виждам нещата напоследък. При танцовите също става така. Някои програми ме напрягат много като зрител Thinking
Кавагути-Смирнов волна



Преди време бях чела за фактът, че Бриан много иска да спечели на Cup Of China , защото не е победил само на това гранпри. Сега се подсетих от това писание    thumbsup

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 18:32 от 6o6ul4o

Общи условия

Активация на акаунт