Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 75-та тема

  • 117 980
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, всики сте страхотни  bouquet!
Показвам си само сладкиша, другото не съм снимала и изчезвам, че децата го подпукаха и ще изчезне Laughing...
Пай с круши:

# 706
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен Hug
Ох, Мастерче така ми се прияде качамак #Crazy
Страхотен е нали и аз го обичам , но рядко го правя като хората, моята баба го прави върха и като си ходя вече знам какво ще искам да ми направи . Да се поглезя де......! Laughing
При нас за закуска едни сандвичи с пастет които не посмях да снимам /мързелива и поспалива работа/
за обяд спретнах един много вкусен миш маш особено със сиренце и топъл хляб



До скоро кулинарки, като гледам хич мирни не стоите все нещо готвите и кройте!

# 707
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Момичета невероятни сте!   bouquet

От мен сладкиш с пудинг ванилия и вишни                                     и кадаиф.

 

Mесо с ориз на фурна                                                                                                      и Обикновен бял хляб без мазнина и без яйца.


Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 18:05 от Venetta

# 708
  • Мнения: 1 932
Селма благодаря за рецептата за нежния тиквен кекс Hug стана просто разкошен,сложих пълна чаша пюре от печена тиква Heart Eyes ,за съжалиние няма как да предам аромата на това изкушение Heart Eyes и още -карамелизирана,печена тиква

# 709
  • Мнения: 5 001
Днес ходихме на разходка и намерихме сърнели.....


....И ги панирах...


Паниран качамак


Свинско с прясно зеле

# 710
  • Мнения: 108
Свинско с прясно зеле

Боже как ме изкушаваш любима гозба за цялото семейство може и кисело пак го харесваме СТРАХОТИЯ си наготвила!
Днешната ни вечеря ПИЦА

с чесново сосче!! Лека вечер на всички! Hug

# 711
  • Мнения: 7 424
beniii,много се радвам,че ти хареса тиквения кекс!  newsm44
На снимката изглежда страхотно!   bouquet

Мастерче,много вкусно! Crazy А тези гъбки .....Ахххх тези гъбки!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 712
  • Мнения: 9 157
Само аз ли не харесвам тези гъби  Blush под никаква форма. Но май е от това, че просто не обичам гъби.
Венетке, както съм гладна, бих ти нападнала кадаифа веднага  Peace

но отивам да вечеряме - пак е патешко филе с карамелизиран лук

# 713
  • Мнения: 1 234
От мен пене ригате (пълнозърнесто) с тиквички и гъби.
може ли рецептаа  Praynig
Да, разбира се  Hug
В няколко супени лъжици зехтин се задушава глава лук, нарязана на ситно, 2-3 скилидки чесън пресовани (ако обичате вкуса), после се добавя тиквичка, нарязана на малки кубчета. След около 5 мин. добавям нарязаните гъби (около 300 гр), и чак след като си поемат течността, тогава посолявам. Накрая овкусявам с копър.
Пене ригате ползвах на Barilla, от пакет 500 гр. взех половината. В подсолена и вряща вода - 2,5 л., се изсипват макароните и се варят 11 минути. Изсипва се водата и се смесва с горното. Това е  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 847
Аз пък на Венета съм й хвърлила око на сладкиша с ванилия и вишни eat  Grinning
Вкъщи днес за закуска: "здравословни палачинки" - ултра тънки, без мазнина, с мед и орехи, а по-късно с филмите: царевичен чипс с чили сос (всичко от магазина) и език в масло с чиабата. Направих и тиквички по идея оттук, но не помня чия беше рецептата Embarassed, но благодаря!  bouquet Изоставям ви, че вечерята май няма да се сготви сама... дадох и шанс, но...

# 715
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
У нас днес кюфтенца, руска салата, телешко задушено с моркови, които не съм снимала и ароматно чесново хлебче, дребни сладки "Гъбки" и торта "Медовик", на които прилагам снимки по-долу:




# 716
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
  Джемма ,много красив медовик и гъбкитее ...  Crazy
Пепи,не ти трябват гъби щом има филенце  Flutter

 Аз нося тиквеник,по подобие на Божествения тиквеник на Селма,но с добавка локум,много сполучлив,Селма    bouquet Heart Eyes


# 717
  • Мнения: 65
от мен един десерт
Стики Тофи Пудинг

# 718
  • Мнения: 11 607
Искам от качамака, кадаифа, гъбките и палачинките.......

Пак вкусно е в тази тема.......

Хрупкавите бисквити на Умбра - Пирога на Пина - Брауниза на Стоева - Запеканка с картофи - Телешко винен кебап - Парче френска селска торта и имах един несниман карфиол с гъби - не очаквах,че ще се хареса толкова много, чак да не успея да го снимам......

Държа да подчертая, че бисквитките и брауниза са с домашни лешници от мама.......Благодаря на всички, чийто рецепти съм използвала!  bouquet

Лека нощ!

# 719
  • Мнения: 38
Всички сте сготвили страхотни неща  Crazy
Ето и моята вечеря:
салати - 1 вид - два вида зеле и целина; 2 вид - домати, краставици, колбас, маслини, магданоз и пресен лук



основно - пълнени чушки с ориз, магданоз, целина, копър и джоджен + сос; кебапчета:)


Общи условия

Активация на акаунт