Изгубих бебенцето си...

  • 42 294
  • 329
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Зимна роза прегръщам те силно spoko,защото незнам какво да кажа.По начина по който се изразяваш ми се струва че ти си един страхотен човек и искам да ти кажа само че ако изпитваш нужда да плачеш го прави колкото ти е необходимо.Не задържай тези емоции заключени и не прави опити да си силна в момент на слабост а именно когато ти се плаче,и запомни че Господ изпраща изпитания на силните хора на тези които обича,на тези които знае че ще се справят.Той е затворил една врата убедена съм за твое добро и е отворил друга така че не гледаи твърде дълго затворената врата а се обърни да видиш че в стаята на отворената те чакат хора които те обичат и искат да си щастлива а току виж и едно малко сладко бебче.Това зависи единствено и само от теб да влезеш в новата стая и да и се насладиш.Още веднъж те прегръщам и давай смело напред не си сама убедена съм... newsm10 newsm51

# 46
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Bonita75, благодаря ти за милите думи. Знаех, че като споделя болката си тук, ще бъда разбрана. Защото повечето от останалите хора, на които съм казала (а те са малко) смятат, че не трябва да го преживявам толкова много, че такива неща се случват и пр. Това, че такива неща се случват, не ми е утеха.  Sad И не мога да не го преживявам тежко, просто съм такава. Тук поне никой не ми казва "Спокойно, ще имаш друго дете". Децата не са взаимнозаменяеми. Докатко съм жива това ще бъде моето детенце - чакано, желано, обичано, но неродено... Cry
Благодаря на всички ви за подкрепата, чудесни сте   bouquet  Hug

# 47
  • Мнения: 991
Зимна роза, никога не можеш да си съпричастен истински на един човек, ако не си изпитал на свой гръб болката му...
Аз лично никога не съм се замисляла какво може да е чувството да изгубиш детето си, което дори не познаваш... не знаех колко боли!
Все едно си получил дълго чакан подарък, който изведнъж някой е изтръгнал от ръцете ти. Бъдещето е мрачно и тъжно, без никакъв смисъл, докато не се появи лъчът светлина, който да те води напред.
Аз получих моят лъч, дано скоро и твоят те поведе напред!  Hug

# 48
  • Мнения: 64
Зимна роза, една прегръдка и от мен. Много съжалявам за това което ти се е случило.

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Благодаря ти, Вики.  Hug

Тези дни гледам по магазините вече пуснали Коледно-Новогодишни стоки и така ми се стяга сърцето...
До преди месец и половина си представях как тази година като украсявам елхата у дома, ще говоря на бебето... newsm45

# 50
  • Мнения: 71
Зимна роза, съжелявам за случилото се   Hug през април тази година аз преживях същото нямаше сърдечна дейност - трудно ми беше да го приема , но погледнах фолософки на нещата -Организма си знае работата и след като има някаква грешка в хромозомите по добре в началото да се получи отколкото в по-напреднала бременност. Виж, трябва да се успокоиш  и да започнеш да мислиш позитивно, иначе няма как да доиде другото бебе. Тези неща се случват в 50 % от бременностите така че мисли позитивно за твое добро е  Hug Винаги ще имаш някакви страхове. Ето аз сега съм бременна в 12та седмица и правя всички изследвания за генетични проблеми, дори за амниото се реших след като видях тези синдроми и за какво става въпрос повярвай ми косата ми настръхна и пак мисля философски - ако има нещо по добре да разбера в началото.  Пожелавам ти късмет, спокойствие и много скоро да ни зарадваш с добра новина  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Благодаря ти, Вики.  Hug

Тези дни гледам по магазините вече пуснали Коледно-Новогодишни стоки и така ми се стяга сърцето...
До преди месец и половина си представях как тази година като украсявам елхата у дома, ще говоря на бебето... newsm45

Съжалявам Зимна Роза, много силно тепрегръщам  Hug
Не искам да идва Коледа и нова година, миналата година по това време бях най-щастливата бременна жена, а тази зима детенцето ми щеше да е на почти 1 година  smile3518

# 52
# 53
  • Мнения: 34
След такава загуба нямаш желание за нищо.Аз също не искам да празнувам нова година Коледа нямам желание за нищо живота е просто много труден.Болката е голяма.

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Сиси, искрено съжалявам за преживяното от теб  Sad Hug

Таничка, така е, болката е голяма. Страх (и срам) ме е да си призная, но не искам идват празниците....

# 55
  • Мнения: 34
Човек губи надежда и няма желание за нищо

# 56
  • Мнения: 714
 Сиси,Зимна роза,Таня 22 прегръщам ви момичета cry cry cry,но не бива да се измъчвате така и без друго всяка една от нас страда безмерно!Всички знаем как боли,но повярвайте ми,че ще дойде мига в който всичко ще започне да придобива нов смисъл!Аз самата изпитвам много смесени чувства-тъгата,забулила сърцето ми и вярата  и надеждата,свързана сърчицето,биещо заедно с моето!Пожелавам ви от сърце истинска Коледна приказка! Hug Hug Hug

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Сиси,Зимна роза,Таня 22 прегръщам ви момичета cry cry cry,но не бива да се измъчвате така и без друго всяка една от нас страда безмерно!Всички знаем как боли,но повярвайте ми,че ще дойде мига в който всичко ще започне да придобива нов смисъл!Аз самата изпитвам много смесени чувства-тъгата,забулила сърцето ми и вярата  и надеждата,свързана сърчицето,биещо заедно с моето!Пожелавам ви от сърце истинска Коледна приказка! Hug Hug Hug
Дано мила дано...искам тази Коледа да съм бременна, колко е трудно само да забременее човек.

# 58
  • Мнения: 991
Дано мила дано...искам тази Коледа да съм бременна, колко е трудно само да забременее човек.

Мила, на мен това ми беше най - големият ужас. Дали когато реша, че е време за тази стъпка няма да съм прекалено вглъбена и самото ми съзнание да попречи това да се случи. Но в интерес на истината винаги съм вярвала, че това ще се случи. Отправила съм много молитви към Бог, взех си една иконка на Св. Мина и помолих да ми я осветят в църквата, като отеца я нарече за мен и мъжа ми. В интерес на истината вярата ми в този момент ме спаси!
Пожелавам го искрено на всички от вас, които го желаят!  Hug
Дано всички посрещнем едни спокойни и вълшебни празници!

# 59
  • Мнения: 34
Дано скоро забременеем всички страдащи майки.Дано има малко светлина и за нас .Живота вече не е същия.

Общи условия

Активация на акаунт