Изгубих бебенцето си...

  • 42 303
  • 329
  •   1
Отговори
# 60
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 412
Ами животът никога няма да е същият, за жалост. Човек не може да изтрие черното в съзнанието си. Моето бебе се роди мъртво преди почти 9 години, но това не пречи нещо дълбоко да ме жегва, когато помисля за това. Също връщането ми често в този подфорум говори само по себе си. Една нова бременност не заменя загубеното бебе, но все дава надежда. Но не се вманиачавайте в мисълта за бебе и не се поддавайте на психоза и страхове. Вярвайте на интуицията си.

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Сиси,Зимна роза,Таня 22 прегръщам ви момичета cry cry cry,но не бива да се измъчвате така и без друго всяка една от нас страда безмерно!Всички знаем как боли,но повярвайте ми,че ще дойде мига в който всичко ще започне да придобива нов смисъл!Аз самата изпитвам много смесени чувства-тъгата,забулила сърцето ми и вярата  и надеждата,свързана сърчицето,биещо заедно с моето!Пожелавам ви от сърце истинска Коледна приказка! Hug Hug Hug

Знам, че ще дойде този миг. Но ме ужасява продължителността на времето, което ще мине, докато той дойде. Струва ми се, че ще е след цяла вечност, така ми се влачат дните, бавно-бавно...  Sad

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Сиси,Зимна роза,Таня 22 прегръщам ви момичета cry cry cry,но не бива да се измъчвате така и без друго всяка една от нас страда безмерно!Всички знаем как боли,но повярвайте ми,че ще дойде мига в който всичко ще започне да придобива нов смисъл!Аз самата изпитвам много смесени чувства-тъгата,забулила сърцето ми и вярата  и надеждата,свързана сърчицето,биещо заедно с моето!Пожелавам ви от сърце истинска Коледна приказка! Hug Hug Hug

Знам, че ще дойде този миг. Но ме ужасява продължителността на времето, което ще мине, докато той дойде. Струва ми се, че ще е след цяла вечност, така ми се влачат дните, бавно-бавно...  Sad


Зимна Роза, и при мен беше така, дните минаваха мноого бавно, но в един момент ежедневието ме грабна и в момента толкова бързо се изнизват дните, седмиците, месеците...чак се плаша. Не се отчайвай, всичко ще си дойде на мястото  Hug

# 63
  • Мнения: 814
Момичета вие сте много силни.Знам , че е клише ,но след всяко зло идва и добро.Мислете положително и вярвайте силно в желанията си. Hug

# 64
  • Русе
  • Мнения: 27
И аз ще се включа в тъжната статистика.Миналата година след многогодишни опити най-накрая забременях с второто си бебе .Бях толкова щастлива .Исках да го разлагася на целия свят .Загубих бебето в 9 г.с.Неможех да повярвам, че ми се случва .Когато вече  се примирих с мисълтта, че няма да имам повече деца забременях отново точно след една година .Всичко вървеше чудесно .Бебчо растеше и го чакахме с голямо нетърпение.  Дъщеря ми беше толкова щастлива ,че ще си има сестричка . До тази събота когато спрях да усещам бебчо . Когато тоидох на преглед  се оказа че няма пулс.Родих го в 29 г.с  замотало си пъпната връв и се задушило .Още не мога да проумея какво точно се случи. Знам само че всичко е адски несправедливо.

# 65
  • Мнения: 3 016
ssss78 ,съжалявам ... Hug.Ужасно е.... два пъти да загубиш така желаното ...... Cry

# 66
  • Мнения: 34
Много е трудно да се преживее такава загуба.

# 67
  • Мнения: 1 574
Много мъчно ми стана като прочетох .  : Cry Cry Cry

# 68
  • Мнения: 76
ssss78,ужасно съжалявам за загубата ти  cryнаистина е много несправедливо съжалявам отново и силно те Hug бъди силна ..

# 69
  • Русе
  • Мнения: 27
Благодаря за силните  Hug! Днес се чувствам така все едно че не съм била аз,все едно не съм била бременна изобщо само дато не спирам да плача.  Благодарна съм че си имам едно хубаво момиченце в къщи ,което да ми дава сили .Тя милата не е толкова голяма че да разбере защо мама не може да роди дете ,но е достатъчно голяма да знае че имам нужда от силна прегръдка .

# 70
  • Мнения: 90
 Hugи от мен,мила майче!Когато прочета за поредната загуба на някоя майка вече не издържам!Постоянно се питам защо съдбата ни наказва така жестоко и защо трябва Господ да ни отнема невинните душички?Отговор обаче няма!Бъди силна заради момиченцето ти и всички близки които те подкрепят!Пиши и тук-всички ние те разбираме как се чувстваш!

# 71
  • Мнения: 714
ssss78 ,ужасно съжалявам за загубата ти!Прегръщам те-аз просто ще замълча... и ще поплача с теб cry cry cry cry

# 72
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
ssss78 Cryсъжалявам мила.Много често и аз се чувствам странно все едно е било филм,но и много бързо се връщам в действителността и тогава още повече боли.Прегръщам те силно  Hug

# 73
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
ssss78, много съжалявам за загубата ти  Hug
Намери утеха в момиченцето си. От сърце ти желая нова бременност - скорошна и успешна!

Аз да споделя: като пълен идиот пак се "разписах" - гледах снощи някакъв научнопопулярен филм. Показаха за малко щъркели и аз като ревнах... Cry

# 74
  • Русе
  • Мнения: 27
Зимна роза ,нормално е да плачеш . Но незнам доколко е полезно за нас .

Общи условия

Активация на акаунт