Към последната третина се насочва февруарската дружина!

  • 20 187
  • 701
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4
Ками, не ми стигат думите  Cry ... Бъди силна, мила, вярвам, че скоро щастието пак ще дойде при теб  Hug

# 616
  • Мнения: 95
Ками, и аз останах без думи.  Cry Съжалявам за случилото се! Прегръщам те и ти изпращам всичката сила с която разполагам! Пожелавам ти от все сърце съвсем скоро отново да са похвалиш с прекрасни новини! Hug Praynig

# 617
  • Мнения: 2 447
Ками,останах без думи и искрено си поплаках с теб.Каквото и да кажем сега,едва ли би имало смисъл...Прегръщаме те силно и ти пожелваме съвсем скоро, отново да влезеш в редиците на бременлинките и този път на финала да гушнеш едно здраво и пухкаво бебче...Не се затваряй в себе си,поплачи си,крещи ако трябва,после вдигни горе глава и гледай само напред.Вярвам,че щастието ще ти се усмихме. Hug Hug Hug

# 618
  • Мнения: 426
Момичета здравейте, ми ние имаме малко лоши и малко добри новини.
Моля обяснявайте за напред малко повече за изследванията как протичат. Днес ходихме при доктора и той се оказа най-сполучиливото ни попадение. Прекрасен човек ами прегледа ни продължи 1час 10 мин. Мерихме кила, кръвно и после огледа всички органи. За жалост предишната докторка от ФМ се оказа, че не ни е обърнала вниманието, което трябва. Слава богу всичко е наред със всички органи, само в сърцето имаме калцирано мускулче, но не било проблем. Прегледа ми и маточните артерии (дори не знаех, че се гледат) заради зацапването и там всичко е добре. Само се оказа, че наистина ми е ниска малко плацентата, смъкнала се от миналия път, но ще я следим. За килата .. махаме всички въглехидрати за сега и големия прблем-отново бях с високо кръвно 150 на 90. Забравих да кажа, преди да тръгна комшията ми вдигна скандал-кокера влезнал у тях и нали си е птичар подгонил му кокошките  #Cussing out Дори карах милото да спира колата беше ми станало лошо. За сега няма проблем в събота съм на изследвания кръв и урина и ако тогава са лоши резултатите на кардиолог-съмнява се, че в по-късен етап можем да развием преекламсия   Cry. Засега ми изписа НутриМаг 3*1  и за корема и за кръвното помагало леко пък в събота след изследванията повече. Тежим 440гр  Grinning вече за 2 седмици 80 грама сме качили.

И най-важното щях да забравя, Пчеличката правилно не разбираше   bouquet целувки за нея.
Ще си имаме БЕБКО, вместо бебка, голяма пишка извади  Mr. Green
Моля Espinoza за компромис и да ни поправи гащите, ако може   bouquet А таткото купи рокля   Mr. Green

# 619
  • Мнения: 26
Лорийн,дано всичко продължи в добра посока  Praynig.Честити ви сини гащи!

Лека и спокойна нощ на всички! Hug

# 620
  • Мнения: 991
loryn, гледай си здравето и най - вече бъди спокойна!

Момичета, аз още съм много разстроена заради Камелитка...
Много ми е тъжно!  Cry

# 621
  • Мнения: 43
Благодаря на момичетата за отговорите за изследването.  Hug То сигурно и доктора щеше нещо да каже ако трябваше да се прави  newsm78
loryn пази се  Hug и честити нови гащи.Отдавна разправях аз да не се купуват розово-сини дрехи  Mr. Green
Ох, имам още една риза за гладене и си лягам  Tired

# 622
  • Мнения: 73
Добро утро момичета. Тази сутрин закуската (здравословна) и кафето са от нас.

Много съжалявам за Камелита, дано да има силата да се пребори с болката от загубата си.
Моля ви, много се пазете, стойте си вкъщи, работата няма да избяга, здравето на вас дечицата е по- важно. Мислете позитивно и се обръщайте към лекарите си ако нещо се налага, не се самолекувайте и не чакайте нещата да преминат сами  Hug  bouquet

# 623
  • Мнения: 26
Добро утро момичета!
Фентъзи,благодаря за кафето и закуската!

Приятен и спокоен ден ви пожелавам! Hug

# 624
  • София
  • Мнения: 2 486
Момичета, благодаря за хубавите пожелания. Лека почерпка и се връщам да ви дочета:

         

# 625
  • София
  • Мнения: 2 486
Ками, ужасно съжалявам за това, което се е случило. Голяма прегръдка от мен, с пожелание скоро да споделиш хубави новини  Hug

# 626
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета.От доста време не съм писала,но от два месеца не съм спирала да ходя по доктори,оказа се че детето ми има пъпна херния,на която може да се помогне само оперативно непосредствено след раждането.Минах през доплер при д-р Даниел Георгиев,консултирах се с д-р Шивачев от Пирогов и д-р Дяволов от Майчин дом...Според Дяволов трябва да махна детето за да си спестя проблеми за вбъдеще,незнам....Има ли друга мама,на която са открили пъпна херния на детето още в утробата?Ако да моля дайте ми съвет!!

# 627
  • Мнения: 3
Добро утро, момичета Hug

Много лоши новини напоследък Cry Много ми е гадно и не знам какво да кажа, освен, че стискам много палци на Ками, x_SuGar_GiRl_x и на всички други, които в момента са притеснени, да се пишат в най-най-най скоро време с хубави новини Praynig

 x_SuGar_GiRl_x нямам информация за това състояние, но което мога да ти кажа е да търсиш повече и повече мнения от най-различни доктори. Стискам палци!!!

Приятен ден от мен и както каза Фентъзи- почивайте и се гледайте   bouquet

# 628
  • област Варна
  • Мнения: 270
Фентъзи кафето е трепач.
Ками съжалявам, бъди силна, говори повече с приятели и не оставяй много сама, че загубата на психика е още по жестока.
Лорин браво за новия избор. Щъркелите ще ги сменям до края на февруари, не се безпокойте  Joy
Аз за това реших комплекта за изписване да е в зелено или жълто  Peace А леглото ще е във вишнаво и бежаво, за да ми ходи на интериора в хола.
При мен взеха да се проявяват негативите на бременността. Вчера така ми се схвана лявата половина на Д-то, че изпищях от болка.

# 629
  • Мнения: 17
Добро утро, сладки коремчета!
Тъкмо ставам за кафето- Фентъзи, благодаря!

Лорийн, браво за добрия избор на лекар и честити сини гащи!
Направо ме плашите с тези смени на гащите.  Не мислех, че като гледат бебето на 3 д/4д могат да сбъркат пола. Само стискам палци при мене нито един от 4 мата лекари да не е сбъркал, че вече съм тотално настроена за момиче. Да не говорим, че имам куп откровено момичешки дрехи.
За лекцията в ЦУМ още не съм се записала и се колебая дали да ходя. Някой от групата ще ходи ли?
 Приятен и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт