ИКЕА! ИКЕА! - Тема 8

  • 69 715
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 144
Тази четка е много хитро измислена.  Grinning

Мина, виждам че сте почти напълно обзаведени вече.  Wink Много ми харесаха цветовете в спалнята ви, тази идея за по-светли и по-тъмни стени особено ми допада, а и нали имаме вече същото легло  Crazy Такива чаршафи имах някога в червено, много си ги харесвах, но сменихме цветовете в стаята и свеки ги наследи.
За експедита сме имали същата мисъл - ето го нашия в детската стая, но в цвят бреза. Много сладко и подредено стоят с разни вратички, чекмедженца и кутийки :

http://images.doctissimo.fr/photo/692875692/a/pa150003-12687996f6c.jpg

А за пердетата - от тези дебелите ли са ? Ти пра ли ги преди да ги режеш ? Защото аз имам такива и след прането се скъсяват с около 10 см  ooooh! За сега използвах и аз тяхната система за подгъв с лепене, но не съм рязала, ще чакам да ги изпера и после ще се подгънат на машина.

Друго не се сещам.

Ах, да, Вивалди, честити столчета, да ти държат дълги дълги години   bouquet Нашите ще са такива :

http://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/S89850177

Надявам се да са стабилни и те, уж структурата е чисто дърво.  Thinking

# 31
  • Мнения: 278
La vie en rose, много ми хареса при вас как е станало с вратичките. И ние сигурно ще сложим ама по-нататък.

Пердетата са от дебелите, да...поне в хола де. Не ги прах. Ама сега ти  ме изплаши, че се скъсявали...След време като ги изпера и като ми се свият.... Crazy Карай те са зад дивана и няма да личи хихи Simple Smile. Ама така е човек се учи от грешките си.

А за чаршафите...как е качеството? Аз не бях много "за" да ги взимаме...че малко скъпички ми се видяха... Може би защото имам още български стандарти в главата. Нямам представа. Ама 70 евро за един лилав чаршав и две калъфки...  Crazy Ама мъжа ми като се запъна като магаре... Не, та не! Тези ще са! И ги взехме...какво да правя.
Но сега съм си харесала ето такива в бяло. Ммм искам да спя в легло от рози  Heart Eyes
Нещо в каталога не ги откривам.

http://medien.markt.de/bilder/2010/06/22/21/54a7df4b/medium_imag … ied=1277237179000

Лек ден от мен!   bouquet

# 32
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Да, почти същото, но зъбците, или това дето влиза между щората е цялото пухкаво.

# 33
  • Мнения: 803
  bouquet за всички дами с мнения и естетско чувство

# 34
  • Мнения: 144
Мина, страхотни са чаршафите ! Предпочитам тези на бял фон и ако мъжът ми беше съгласен да ги купя не бих се поколебала (тука мненията ни се различават). Ние гласувахме за тюркоазено синьо от Ла Редут, той ги избира, но стоят много добре на бяло легло и стена в цвят на хума. А за твоите чаршафи - нямам оплаквания, ползвай си ги с радост и не се тревожи   bouquet Много харесвах малките бродирани цветчета.

Що се отнася до пердетата, може и да са сменили плата и да нямаш проблеми (моите ги купувахме преди година). В самото упътване имаше една формула за изчисляване на скъсяването след пране и се оказа вярна - сега имам три къси пердета, понеже таванът ми е на точно 3 метра и нямах подгъв. Но може да се пришие някаква хубава платка, стига време да има, не е проблем.

# 35
  • София
  • Мнения: 459
Интересни неща показвате, та ако ми разрешите, ще се разпиша да ви следя и в новата тема.

  bouquet

# 36
  • Мнения: 7 605
Вчера ходих до Икеа, гледах Коледната украса, чудесна е! Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 144
Вчера ходих до Икеа, гледах Коледната украса, чудесна е! Heart Eyes
При нас все още я няма  Confused

# 38
  • Мнения: 3 215
Запис и от мен. Лятото свърши и подновявам форумския си живот  Twisted Evil Донесох си новия английски каталог на Икеа, но даже не съм го разлистила още  ooooh! Embarassed
Дедо, прати ми плийз линка на носталгичната тема! Peace

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 20:23 от Old Sport

# 39
  • Мнения: 144
Запис и от мен. Лятото свърши и подновявам форумския си живот  Twisted Evil
То вече и есента преполовихме  Laughing Добре дошла   bouquet

Ох, много ми се купуваааа, но плотът още не е дошъл и няма къде да складирам шкафове и столове до 8-ми ноември  Whistling Това да се ходи по Икеа ми стана като болест и като мине седмица без да отида се чувствам нещастна  Sunglasses Луда работа ! Outta Joint

Я да поптам дали някой има тази количка и дали е доволен от нея :
http://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/60116998
Все повече се заглеждам защото ми се струва практично да я местя, когато имам гости и да слагам тавите или купата със салата на нея.  Thinking

# 40
  • Мнения: 803
Запис и от мен. Лятото свърши и подновявам форумския си живот  Twisted Evil Донесох си новия английски каталог на Икеа, но даже не съм го разлистила още  ooooh! Embarassed
Дедо, прати ми плийз линка на носталгичната тема! Peace
Олди, радвам се да те срещна.  Hug Как сте дома, разкажи. Срещна ли делфините пак?!
Носталгичната тема позамря. Аз не успях да събера групата, както планирах, но догодина, живот и здраве. Ето новото й издание: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=513412.210
Момичета, извинете ме за лириката! Олди ми е скъпа дружка Embarassed

# 41
  • Мнения: 987
Да ви следя  Laughing . МНого ми е любима темата   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 641
И аз се записвам в новата тема. Hug

Олди  Hug

# 43
  • EU
  • Мнения: 164
Вчера ходих до Икеа, гледах Коледната украса, чудесна е! Heart Eyes
В събота бяхме в Икеа Букурещ и там са заредили коледните украси, имаше някой много стилни. Ще ходя другия месец пак и мисля да си купя някои джунджурии за коледната софра Laughing
П.П. Ако има желаещи мога да им купя дреболии.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Момичета, можете ли да ми препоръчате от къде да наема бус до Икеа /Гърция/ планирам да пазарувам един диван другата седмица от там, а до сега не съм я посещавала....

също ще съм благодарна, ако имате информация дали мога да поръчам доставка на някой който пътува и пазарува често   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт