Майските бебчета нон-стоп се множат, радост на мама и татко те ще донесат - 3

  • 19 438
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 567
Нелка, много хубава песен!  Hug Бях я забравила!

Някой има ли киселини? Аз винаги се чудех на един наш познат, който цял живот се оплаква от това и ето на - с втората и с тази ми бременност ми се случва често! Сега получих от една вафла Морени! Я вижте колко е часа!  Embarassed

# 61
  • Мнения: 5 591
Хера,благодаря и аз за новата тема.  bouquet

spasdidi ,от няколко вечери и аз имам много киселини. Tired


# 62
  • Мнения: 3 459
Добро утро Simple Smile

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Добро утро и от нас bowuu
Джей мерси за млякото и кафе Hug
Моят синковец е пак със сополи и днес е в нас...аз като нищо ще лепна пак Crazy Снощи беше и с лека Т...днес баща му ще го води на доктор. Добре, че мъж ми почива днес...ама пък неделя е пак наряд, което значи, че ще съм сама с детето.
За киселини...аз май нямам. С предната нямах...за тази е рано да се каже Mr. Green
Днес ще ходя до офиса, че имам малко работа да свърша.

# 64
  • Мнения: 5
Добро утро Simple Smile аз отдавна не съм писала, все изморена работа и прочие, но вече съм боничен и си почивам, че много нерви изхабих тъй като работя като учител, и така Simple Smile пожелавам прекрасен ден на всички Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добро утро и от мен. Аз снощи 5 часа готвих едно пиле  Shocked
Сега така добре закусих.  Blush После трябва да ходя при доки да ме записва за ЖК. Нямам търпение, а сигурно на жената й е писнало от мен Grinning

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 58
Добро утро, да се запиша и аз в новата темичка, благодаря Хера.   bouquet
За килограмите, вече съм с 2 кг. отгоре, ама и си хапвам де, нещо забелязах, че започнах да налитам на лютичкото, онзи ден за пръв път ядох горчица, а снощи мъжа ми като ме видя, че ям люта чушка  Shocked

Лек и успешен ден.  Hug

# 67
  • Мнения: 9
Добро утро, момичета!!! На пиещите кафе - изпийте го  с удоволствие и за мен, че моето зверче не го  одобрява и не съм пила кафе от 11 седмици Sad, а много обичам.
Danaq lv вчера се записах на ЖК, пуснаха ми и всички необходими за регистриране на бременността изследвания, БХС и ми направиха УЗ. ЖК ми е по здравната каса, а относно обстановката и апаратурата мисля, че са на нужното ниво, имат 4Д и правят морфология там, заплащаш само тези изследвания, които не са по касата и УЗ, след втория,  всички изследвания се взимат на място и не се разкарваш никъде. Засега това е като информация.

# 68
  • Мнения: 299
Добро утро и от мен!
Голям сън,голямо нещо!От 10 та до сега...
Довечера съм на кръчма..утрена вила с преспиване...как ще крия,че съм бременна просто не знам.
А за килограмите-засега държа стартовите,и дано е така още един месец,че поне за сватбата да изглеждам добре.

Хубав ден ви пожелавам!Без гадене и неразположения!

# 69
  • Мнения: 1 328
За миенето на чинии - предния път се озори моя мъж, лежах още от началото.. Даже бяхме минали по едно време на еднократни прибори, съвсем сериозно.. От почти 2 г. сме с миялна и е малко по-добре Simple Smile т.е. то си е много по-добре, ама нали трябва някой да я презарежда Joy. Иначе купчината по плота и у нас се вижда отдалеч  Mr. Green
За готвенето - нещо нямам ищах, иначе много обичам.

# 70
  • Мнения: 11
Добро утро и от баба Ви Валка!Нелка, какво е туй пиле, какъв е тоя щраус пет часа да ври?То да те е страх да го ядеш тоя мутант!

# 71
  • До морето :)
  • Мнения: 328
O, не знам, ама няма да е от щастливите кокошки  Laughing Мъжът ми купиха по 10 пилета от една птицеферма и на ти сега - готви. Добре, че има още газ в бутилката  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 13


Добро утро!

Днес дъщеря ми става на 2 години. Почерпете се за нейно здраве Simple Smile

Аз съм май около кило отгоре ама колкото толкова не е страшно. Другата седмица съм вече на работа, а така не ми се ходи... няма как Simple Smile Аз обичам да готвя, но нещо напоследък нямам сили... особено след обяд - като преям Wink - имам чувството, че въздух не ми стига. Правя някакви леки упражнения, които гледах вчера май в предаването На кафе и Кегел, но ми е малко ходенето. Като тръгна на работа ще наваксам. А за чиниите: мъжът ми трябва да му кажа поне 5 пъти, за да го направи и накрая аз си ги миех сама... добре, че сега имаме миялна машина (той не знае даже как се пуска Wink).

# 73
  • Мнения: 498
MightyBabka да ти е жива и зрава дъщеричката!
Добро утро на всички!
Аз официално вече разпространих новината, но то и корема ми стърчи и доста хора са ме разконспирирали.
От вчера съм страшо възмутена, не знам как се справят мамите с по-малки дечица, ходещи на ДГ.
Та отивам снощи да взема щерката и чувам разговор в коридора/ става въпрос за майка и около 5г момиченце, братчето е в групата на Цвети/.
"Мамо аз пак имам разсройство" Shocked Shocked Shocked
Е....ти хората и нечовешкото отношение, ще си пуснеш детето на градина със стомашен вирус  #2gunfire.
Уж давам на Цвети Коластра на Аквасорс, все текат сополи, ама те са си абонамент, много ме е страх да не докара нещо сериозно.
За Макдоналдса не знам, ама снощи се намаах с мазен дюнер/не помня кога беше последния път/ и количка си пийвам.
Ама вижте риба, не може да ме накара човек, а преди   chef.

# 74
  • Мнения: 71
Изгледах току що това документалното филмче Бебета 2010, препоръчвам който не го е гледал. Няма субтитри, но не се и налага, почти никакво говорене няма.

Моля те за някакъв линк към това филмче, къде си го гледала? Благодаря ти:-)  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт