Майските бебчета нон-стоп се множат, радост на мама и татко те ще донесат - 3

  • 19 384
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Здравейте пак и то мен.Честито сърчице на Бонбонка,дано този път всичко да е наред:)На мен още в началото ми изписаха Биолектра,което е магнезий и док ми каза да го пия през цялата бременност.Не съм имала проблеми,но явно се презастрахова от сега.Вчера ходих да видим бебо дали е добре(нали бях с температура),добре сме,но доктора ми изписа антибиотик,за да не съм направела пневмония.Обаче аз не мисля да го пия.За сега само си кашлям,и мисля да пробвам със сироп,ако не се оправя тогава крайни мерки.Вие какво ще кажете?

# 736
  • Мнения: 9
Габаритка, мисля че е по добре да си пиеш антибиотика. Чувала съм, че пневмонията се прехвърля на бебето newsm78, но все пак питай изрично.

# 737
  • Мнения: 5
polita, идеята за йогата много ми допада Simple Smile Аз също изчаквам да мине 13 седмица. На 25 октомври съм на преглед и ще ми правят БХС, след което ще се посъветвам с моят лекар дали е добре да се раздвижвам с гимнастика предвид моето състояние (имах кафяво зацапване в 8 г.с. и пия дуфастон и нош-па). Ако удобри това, което ще й сервирам, направо ще имам предвид мястото, за което ти спомена и току виж сме се озовали на едно и също място по едно и също време Wink

# 738
  • Мнения: 13
Може ли парола за албумчето.

# 739
  • Мнения: 9
Лека вечер на всички, майчета!!!

# 740
  • Мнения: 0
и аз искам парола.

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Божееее момичета давайте бързо залавие за новата тема Crazy
Днес цял ден бях на одит и се прибрах току-що..разглобена съм но поне всичко мина по вода.

# 742
  • Мнения: 1
Ох,то лошо ако не го пия,лошо и да го пия,като чета че трябва да се внимава при бременност:(Проблема е че той дори не ме е чувал как кашлям,а само му казах и не ме е преглеждал.Не знам защо смята,че ще развия пневмония.Изписа ми и Папаверин,но не разбрах за какво,мен ме болеше кръста два дена,дали е за това?Но пак като четох листовката да се приема само когато се прецени,че ползата е повече от риска за вреда:(Страх ме е да не навредя на бебо.А като го гледахме вчера на ехографа,то се завъртя с лице към нас и само това ми е пред очите.
Гери,аз питах за диоптър.Нося лещи от 5 клас и все имам проблеми с очите-ечемици най-редовно,зачервявания и вече се лекувам сама с каквито капки имам у дома.Но и аз вчера се замислих за това дали вредят,защото си капнах едни,понеже пак ме тормозеше една възпалена мигла.А за раждането MightyBabka  ми отговори,че се прави специален преглед на очните дъна и ретините и според тяхното състояние се решава как да родиш.Аз ще питам мойта очна и после ще решавам дали да казвам на доктора.

# 743
  • Мнения: 0
Хера браво за одита,теб ли одитираха ?
Ох идея за тема нямам но имам предложение да ги номерираме че ще е по лесно да се ориентираме,май още някой го беше предложил.

# 744
  • София
  • Мнения: 2 817
Предложение за тема:
"Май е далече май, но всеки тук терзай! - 4 тема" - тъпичко е, но само това успях да съчиня...  Blush Joy hahaha

# 745
  • Мнения: 13
 Папаверина може да се пие, масово го изписват ако не са изписали Но Шпа това е другото което се дава.
За заглавие наистина ми е трудно да предложа не съм много по римите и идеите.

# 746
  • Мнения: 1
Samisi,и аз мислех че може да се пие,но защо пишат че трябва да се прецени риска?Аз нямам болки,и мисля да не го пия за сега.И за но-шпато знам,а личната каза че пак не е добре да се пие,ако не ме боли непоносимо.Ако мога да разбера какво да пия,всички казват различно.А за темичката и аз не съм много по-римите сетих се само за-Сладки бебчета през май,всеки тук ще гушка знай.Или нещо от сорта.Тъпо е знам,но и аз да се включа с идея:)

# 747
  • Мнения: 3 459
Хера, сложи онова дето беше за Хелоуин  Grinning
Така и така наближава  Mr. Green

# 748
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535227.new#new - новата тема момичета

Общи условия

Активация на акаунт