Рожден ден на тийнейджър..

  • 92 335
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!

След около месец дъщеря ми става на 13 години. Малко една такава възраст..деца ли са, не са ли...
Скоро подхванахме темата къде ще празнува рождения си ден. За дискотека са прекалено малки, така че съм против.
Другата и идея е да ходят на пейнтбол, а след това на ресторант. Обаче нещо пейнтбола не ми се вижда добра идея, защото мъжът ми е ходил на пейнтбол и сподели, че когато някой те удари много боляло  Grinning Най вече заради това не искам да ги карам на пейнтбол.
Щом аз отхвърлих тези варианти, тя предложи да отидат на ресторант. Също така иска да купим балони с хелий ( явно е гледала някъде, че ако гълташ хелий гласът ти се преправя   Laughing ) И също така иска да купим...бира. Трябвало и едно шише бира да има, понеже на рождения ден на приятелките и имало бира... Също така предлага след ресторанта да отидат на кино.
Според вас няма ли да е скучно на децата, ако се спрем да последния вариант? Моля ви давайте някакви идеи..  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 613
Дали ще им е скучно на децата - попитай дъщеря си. Тя най-добре знае - това са нейните приятели. Пейнтболът за мен е добра идея, но... не съм ходила.... колко боли при удар , не знам....иначе сигурно ще им е интересно, особено ако ще им е за пръв път.
Аз също смятам, че за дискотека са малки, дори ми е абсурдна такава идея. Ресторант  newsm78, ако дъщеря ти мисли, че така ще им е добре. На тази възраст моите са празнували в къщи, просто ние сме гледали да се по замотаем някъде, че да не им се бъркаме, а като е време да се разотиват - сме се прибирали. Дигали са шум, танцували са.Съобразявали сме се да е в петък или събота и да предупредим съседите, че ще е по-шумно, но на тази възраст така или иначе към 9 - 10 трябва да се разотиват, така че правилата не са нарушени. Mr. Green

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Има детски дискотеки от 18.00 до 20.00 ч.
Моята си е правила такъв РД.
Последния път и дадох 200лв и се събраха в едно кафе.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 768
Записвам се се да следя темата,понеже и аз си имам бъдещ рожденик ставащ на 13.
Вариантите,които засега са ми минали през ума са пицария с или без кино и боулинг ,макар да не го харсвам много.

# 4
  • Мнения: 20
Ммм ... и аз се записвам да следя. На 13 и  newsm78 няколко месеца (8 месеца) и се чудя къде да си празнувам 14-тият рожден ден. Били сме вече в "барове", които се отварят специално за празнуващите и с DJ, но сякаш вече омръзна. Замисляла съм се за почерпка в училище и специално за някой по-близки приятели да ги поканя в къща за гости с преспиване.  Разбира се и с почерпка направена от мама и мен. Но проблем е дали ще се разреши. Все пак ще има и родител, но ....

# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Дъщеря ми си избра да е в PLAYGROUND в The Mall. Всички се забавляваха много. Освен боулинга има още много други игри. Изкараха 4 часа.

# 6
  • София
  • Мнения: 11 768
Би ли споделила нещо повече за този клуб?Условия,цени?Може и на ЛС.
Благодаря!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 262
 Предната седмица синът ми стана на 15 г, покани си приятели в Мола да играят билярд и боулинг , след игрите се почерпиха пак в Мола , на Макдоналц и Буркер кинг , после се по мотали из магазините и се прибраха . Синът ми беше доволен .  Peace

# 8
  • Мнения: 135
Цитат
И също така иска да купим...бира. Трябвало и едно шише бира да има, понеже на рождения ден на приятелките и имало бира...
Не звучи сериозно да има бира на детските купони Laughing, може би някоя безалкохолна повече работа ще свърши Sunglasses.
И задължително следете останалите деца, защото са непредвидими, току виж някое извади водката, тогава купона става супер Peace.
Казвам го от опит, не с лоши чувства Peace.

# 9
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Ali&Meli не разбрах дали ме питаш мен. Но, по въпроса за цените:
Наех 1 писта за боулинг за 10 деца - 30 лв, за 1 час. Менюто е 10 лв. на дете (2 сандвича - по избор от меню, 1 безалкохолно, 1 мин. вода, пакет чипс). След като приключиха боулинга заредих 2 карти за 100 лв (с тях се играе на останалите игри, вместо с жетони). Торта може да си внесеш отвън. Ако има други въпроси  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 11 768
Ali&Meli не разбрах дали ме питаш мен. Но, по въпроса за цените:
Наех 1 писта за боулинг за 10 деца - 30 лв, за 1 час. Менюто е 10 лв. на дете (2 сандвича - по избор от меню, 1 безалкохолно, 1 мин. вода, пакет чипс). След като приключиха боулинга заредих 2 карти за 100 лв (с тях се играе на останалите игри, вместо с жетони). Торта може да си внесеш отвън. Ако има други въпроси  Hug

Да към теб беше въпроса ми и благодаря! Hug
Ще продължа да следя темата,дано събера повече идеи.

# 11
  • София
  • Мнения: 409
Записвам се и аз да следя темата, че през декември и моята тинейджърка ще стане на 13. Тогава е по-сложно с резервациите, та може би ще е добре да до го решим по-рано. Thinking

Иначе напоследък приятелките й от класа празнуват по моловете- кино и после KFC или MC Donalds. Казва, че си изкарвали супер, тъй като се събирали само най-близките приятелки(до 10тина деца)и намало "Нежелани елементи", така се чуствали големи и вече не били "бебета", за да събират целия клас.  Mr. Green

От друга страна пък майките много се разбираме и с радост чакаме, рождените дни на децата да се видим на по чаша вино. Мъча се да измисля вариант, при който и децата ще са относително самостоятелни и майките ще можем да се почерпим  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 11 768
Понеже и моят син е роден през декември си мисля,че резервацията за пицария,боулинг,МОЛ-кино и т.н. няма да бъде така сложна,както беше с детските клубове,години наред.
Сори за офф-а.

# 13
  • Мнения: 2 222
Не бих купила бира на 12-13 годишни деца. И в заведение ако са, бих предупредила да не им сервират алкохол. Точно на 13 ставаше едно съседче, кеото празнуваше с приятели в заведение, в което аз правих по същото време детски РД. Изпиха се 2 бутилки шампанско, доста водки и бира от тяхната компания. Накрая, след танци на масата, повръщане и прилошаване, едно от децата припадна и викаха бърза помощ и родители по спешност. Не бих искала да имам и грам участие в това някое дете да се напие, докато родителите му си мислят, че са го пуснали на детски РД  Peace Колкото и детето ми да настоява за бира, не бих се съгласила.

# 14
  • Мнения: 66
Не бих купила бира на 12-13 годишни деца. И в заведение ако са, бих предупредила да не им сервират алкохол.
 

Няма нужда от предупреждение. Те нямат право да им сервират алкохолни напитки!

# 15
  • Мнения: 2 222
В заведението, в която бяхме ние, специално предупредих персонала на колко години са децата от съседната маса и да не им дават алкохол. Отговора беше: "Ама то не може да се каже на колко са години точно". Извиках собственичката и нейната рекация пък беше: "Еееееееее, ама и вие сега, те всички пият в днешно време. Вашите и те ще пият един ден, какво си мислите, че под похлупак ще ги държите ли". Сервираха им алкохол на тийнейджърите, и то в безумни количества. Нямах време и желание да подавам сигнали, защото РД на моите деца беше доволно опропастен и без да викам полиция или който там би дошъл.

Та определено си има смисъл да се предупреди какво да им се сервира.

# 16
  • Мнения: 734
А нас изрично ни предупредиха, че няма да им сервират алкохол и НЕ ЖЕЛАЯТ някой да носи. Поискаха, в тази връзка, един-двама родители наоколо.
Ще празнуваме в Салса клуба на гърба на Ялта, детска дискотека плюс игри. Децата го харесват, доколкото разбрах.

# 17
  • Мнения: 9
Темата и за мен е актуална, бих искала да споделя, че скоро бяхме на рожден ден на заведение, само девойки бяха (13 годишни), за 10 деца с разрешение на мамите им взехме 3 бири, имаши и дискотека, хареса им и беше приятно за всички. Но беше топло и все пак бяха в заведението, а ние отвън "контролирахме" в градината. За жалост през зимата е трудно.

# 18
  • Мнения: 2 792
Боулинга е много добра идея, ходили сме на тийн парти в боулинг и всички бяха доволни.
Бира, категорично не, за деца на 13 години, това ми е личното мнение.

# 19
  • Мнения: 503
Пейнтболът боли като те улучат, но се преживява, все едно някой рязко, но не много силно, да те удари с юмрук, но без залитането и падането след това. Ресторантът е по-добра идея, но за какво им е бира? Да пият кола, фанта, безалкохолни коктейли... ако искат бира, да отидат на пейка парти или вкъщи да си празнуват. Едва ли в някой ресторант ще им сервират алкохол.

# 20
  • София
  • Мнения: 409
Правейки проучване за предстоящия 13ти рожден ден на дъщеря ми, намерих това:

http://www.mentovnosorog.com/index.php?action=setType&time=12

Струва ми се подходящо, но ако някой вече е посещавал тийнейджърската зона, моля да сподели впечатления!

# 21
  • Мнения: 503
Правейки проучване за предстоящия 13ти рожден ден на дъщеря ми, намерих това:

http://www.mentovnosorog.com/index.php?action=setType&time=12

Струва ми се подходящо
Много детско ми се струва. Вярно, че има тийнейджърска зона, но все пак изглежда детско, а и тези "5 игри на това, 5 на онова, един турнир не знам си какво" ограничения и то всичко в рамките на 2 часа, не смятам, че ще допаднат на 13-годишните. Това например изглежда като за по-пораснали - http://www.partyservice.bg/web/bg/teenager-party

# 22
  • София
  • Мнения: 11 768
А някой празнувал ли е или ходил ли е на РД в Galaxy Боулинг на НДК?Било ремонтирано и по-приятно от преди.

# 23
  • София
  • Мнения: 409
Victory, разгледах сайта и виждам,че предлагат доста възможности. По принцип обаче съм доста скептична към услуги, които нямат предварително обявени цени. От опит знам , че те се сформират обикновено на момента според вида на клиента или " според зависи....". За да се договориш за цената трябва да се обадиш по телефона или да отидеш на място, и в крайна сметка никога не знаеш каква ще бъде крайната сметка, защото накрая винаги има изненади. Mr. Green В ерата на интернет, когато дори можеш да платиш онлайн, подобна практика ми се струва меко казано съмнителна. Забелязвам също и че не разполагат със собствена зала, а организират тържествата в дискотеки, барове, пицарии или сладкарници. Така не е ясно кой всъщност носи отговорността за децата и за всичко което се случва по време на партито.
В този ред на мисли, се връщам към тийнейджърската зона на МН и караоке партито, но все пак ще отида на място да проверя как стоят нещата, а и да чуя мнението на щерката дали го одобрява.

Ali&Meli, миналата година празнувахме там. Децата много се забавляваха на боулинга, после играха билярд и флипер. Като меню предлагаха пица или клуб- сандвич с напитки(безалкохолни), чепсове, ядки. Единственият проблем според мен беше, тъй като е близо до училището, че дойдоха освен поканените 25, поне още толкова самопоканени и това рязко рефлектира на цената! Макар,че  то винаги съществува подобен риск....

# 24
  • София
  • Мнения: 11 768
avi11 сигурно децата се забавляват,но ремонта,за който говоря е от това лято.Интересуваше ме дали обстановката малко от малко се е променила.Преди беше доста тъмно и задимено...
Да кажа и аз за Ментов Носорог-3 т.е. залата за тинейджъри.
Миналата година празнувахме там.Говорих с управителката,беше много мила и любезна.Децата бяха сами в тази зала и бяха доволни.Споменът ми е,че някои от игрите не работеха и накрая барманът се опита да ме излъже с 25-30 лева заради тортата/.Не се усетих веднага,на следващия или по-следващия ден обадих да уточня този момент,защото вече бях платила.На бърза ръка се съгласи да ми върне парите т.е. не съм убедена,че не е било умишлено.
Останах с горчив привкус и не бих повторила там,но това си е лично мое мнение.

# 25
  • Мнения: 1
Бих искала да попитам дали в тези детски дискотеки има и чужди хора или можеш да си резервира6 само за рожденниците и приятелите им?Защото и аз ще ставам на 13 , но не искам в дискотеката да има някакви пияни тийн.....  Praynig Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 409
След дълги колебания, къде и как да бъде празнуван 13тия рожден ден на дъщеря ми, в крайна сметка избрахме клуб "After five". Оценявам, че този избор беше много сполучлив, тъй като децата се забавляваха страхотно, а диджея беше уникален.
Дано не се възприеме като реклама, но ще споделя впечатленията си в отговор на опасенията на ChokoShock .
Клубът беше ангажиран за три часа от 17 до 20 ч., като на входа имаше табела "частно парти" и не се допускаха външни лица. Клубът е достатъчно голям, за да побере голям брой посетители и достатъчно малък, за да позволи изключването на други . Помещението е голямо, но едновременно с това е разделено на своеобразни сепарета посредством колони. Така и родителите се чувствахме уютно, без да се натрапваме на децата. Алкохолът беше строго забранен (за тийновете) и естествено не се сервираше изобщо, а и управителят ни увери, че няма да го допусне. Кетърингът беше отличен. А дисководещият направи такъв купон, че накрая никой не искаше да си тръгне  Wink

# 27
  • Мнения: 4 204
Предложение предимно  за момченца- наема се едно изкуствено футболно игрище/обикновено е 60лв/час, но може да се намери и по-евтино в часовете, когато  няма наплив/. Играят футбол час- час и половина и после почерпка в близко кафене.
Ако си намерите някой , който да ги занимава със спортни игри, може Рд да е смесен, тоест момичета и момчета.
Моят син вече втора година така празнува със съотборниците си. Щом наближи Рд на някое дете  всички си знаем- игрище и почерпка.Недоволни няма. Laughing

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте след 1 месец ще стана на 13 години , можели  Praynig да ми предложите някое заведение или клуб .  Hug Hug  bigdance2 Tada  Party Time  ura  Gift  party023 newsm67 happy bd baloni bdbaloni baloni

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 153
maggito811, я сподели някои желания, как си го представяш, какво искаш да има, къде да бъде - че и ние родителите да се ориентираме към тийнжеланията.
Това с боулинга при нас е традиция - всеки рожден ден е там (защото в голееемия ни град няма кой знае какви забавления) и на децата им писна. Ние сме през май и изобщо не мога да го измисля, А 13-тия е важен  Laughing. Миналата година и дадох парички - ходили на сладкарница с приятелки, после са мотали из центъра, накрая заваля и ги прибрах в къщи, набързо купих безалкохолни, мезета и франзелки. Готино било - абе аз не разбрах какво им беше готиното, ама те си знаят - наприказвали са се смяха се много.

# 30
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Лятото празнувахме РД на дъщеря ми 14г. тук:
http://www.calipso.bg/bg/gallery/5/dolnijat_etaj/
Децата бяха много доволни, сами си пускаха музика и се веселяха. Не се плаща наем на залата, а искат консумация (за около 200 лв). Бях резервирала от 18 - 20, тръгнахме си в 23.00ч.

# 31
  • Мнения: 321
Моят теен е фен на това :  http://q-zar.bg/

Ама то само в Пловдив и Стара Загора имало...   newsm78

# 32
  • Мнения: 21
И аз нищо не мога да измисля за 10ти рожден ден! Sad Детски клубове определено не.

# 33
  • Мнения: 284
При нас 10, 11 рожден ден повечето са на пицария с дисководещ, обикновенно с караоке. Голям купон пада.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 300
Моят теен е фен на това :  http://q-zar.bg/

Ама то само в Пловдив и Стара Загора имало...   newsm78



Има и в София от същия тип.

# 35
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Записвам се,че ни предстои РД на един бъдещ 15г.младеж.
 Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 432
И аз нищо не мога да измисля за 10ти рожден ден! Sad Детски клубове определено не.

Синът ми става на 11г. след няколко дена и съм се обърнала към една парти агенция, която прави малко по-различни партита:
http://www.genus-party.com/bg/partyartikuli.html
Резервирах една сладкарница, където да се проведе събитието. Дано се получи.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 242
Моят теен е фен на това :  http://q-zar.bg/

Ама то само в Пловдив и Стара Загора имало...   newsm78


Не, лазерни битки има и в новия мол България. Миналата седмица моята беше на 13-тия РД на приятелка там и на всички много им е харесало (хем моята беше с предубеждение, че ще е скучно). Чудесна, безболезнена алтернатива на пейнтбола е Simple Smile
Моята пък празнува 12-тия си РД в зала по спортно катерене (и от тогава е все там). Нейна приятелка пък отпразнува 12 РД на ледена пързалка и също се получи много хубав РД. Скоро бяхме е на РД на картинг - също се получи добре. Моята винаги е искала да празнува и в Коколандия, обаче е родена в края на септември и времето тогава не е особено подходящо.. Преди време проучвах възможността за РД на басейн - оказа се не лош и не чак толкова скъп вариант колкото очаквах.. Наблюденията ми са, че на тази възраст се дразнят от аниматори, но скучаят, ако просто се съберат някъде..

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 20:54 от Лекси

# 38
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
И моят беше на РД "лазерна битка".  На всички много им е харесало, дори възнамеряват да ходят отново този уикенд.

Лекси, би ли дала подробности за РД на басейн (може и на лични). Къде си проверявала, какви са условията? Благодаря!

# 39
  • София
  • Мнения: 7 242
Aйяла, беше преди 3 г. и не помня цени, но се обърнах към Кинето фън: http://kinetofun.com/bg/birthday_parties/3 , предлагат водно парти, обясних им какво искам и те се свързаха с няколко басейна и ми направиха оферти. Отказах се, защото не всички деца можеха да плуват, а и сезонът не беше много подходящ за водни забавления Simple Smile

# 40
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Благодаря, Лекси!

# 41
  • Мнения: 32
Моят син този месец навършва 15 години и ни врънка да прави купон вкъщи за рождения си ден но без наше присъствие. За целта пази безупречно поведение , започна прилежно да учи , подобри си успеха и даже  за моя радост спря да ни се блещи и отговаря от известно време насам.
Ние не сме много съгласни , да не кажа хич. Обаче не искам да постъпвам лицемерно защото на 15 години и аз съм правила купони без родители .
Помагайте . Дайте съвет.
Как да постъпя ?

# 42
  • София
  • Мнения: 16 111

Ние не сме много съгласни , да не кажа хич. Обаче не искам да постъпвам лицемерно защото на 15 години и аз съм правила купони без родители .

След като на тебе са ти разрешили защо момчето да не си покани гости?
Все пак не всички 15 годишни са диви хуни. Има и кротки, разбрани деца.

# 43
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Моят син този месец навършва 15 години и ни врънка да прави купон вкъщи за рождения си ден но без наше присъствие.

Купонът с преспиване ли се предвижда да бъде или ще има вечерен час. За първия вариант бих отговорила - не, а за втория - да  Grinning

# 44
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Моят син този месец навършва 15 години и ни врънка да прави купон вкъщи за рождения си ден но без наше присъствие. За целта пази безупречно поведение , започна прилежно да учи , подобри си успеха и даже  за моя радост спря да ни се блещи и отговаря от известно време насам.
Ние не сме много съгласни , да не кажа хич. Обаче не искам да постъпвам лицемерно защото на 15 години и аз съм правила купони без родители .
Помагайте . Дайте съвет.
Как да постъпя ?
Ей тука ме уцели на място.
Имам възрастово същия момък със същото предложение отдавна.
Канил е приятел с преспиване ,но ние сме били у дома.
За събиране сами  обаче още не се навивам.
В дилема съм и аз  Thinking

# 45
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз скоро ставам на 13 и се чудя какво да правя? Simple Smile Миналич път си празнувах в Galaxy Bowling и бях много доволна! Този път мисля пак да сме на боулинг (обикновено каня около 20 човека), а после да поканя вкъщи около 4-5 момичета с преспиване! Последната част още не съм я споделила с мама, защото имам по-малка сестра и тя малко ще ми пречи на плановете Simple Smile Моля кажете какво да правя!

# 46
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
Трябва да споделиш плановете с майка си - тя е домакинята и ще прецени дали този вариант е удачен  Peace

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Някой тествал ли е офертата на Капела Плей - РД с Ангел, Моисей и Рафи?

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
...Обаче не искам да постъпвам лицемерно защото на 15 години и аз съм правила купони без родители .
Помагайте . Дайте съвет.
Как да постъпя ?

Не смята, че ако не се съгласиш, постъпваш лицемерно. Моите родители ми позволяваха десетки неща, които аз сега не позволявам на децата си… точно защото знам какво съм правила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Обаче… аз бих разрешила и съм разрешавала, но с условия:
1. Определен брой гости - примерно 10 поканени (при късмет поне 2-3 няма да дойдат  Wink ).
2. Определено време на гостуването от-до.
3. Без алкохол (в това число и бира), без пушене.
4….

И най-важното не забравяй да договориш, че или той ще чисти, а ако щетите са големи ще му удържите от джобните, за чистене и възстановяване нормалното състояние на апартамента.

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте. Simple Smile Не съм убедена, че точно тук трябва да пиша, но бихте ли ми дали отзиви за Calipso в София, защото съм си набелязала там да си празнувам рождения ден. Благодаря предварително.  Rolling Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Ние ще празнуваме в клуб Тифани на ул. Денкоглу 12.
Ще съм признателна за отзиви ако някой вече има опит с този клуб!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 040
За колко годишни е подходящо? Аз търся за 15 годишнина, да танцуват и да е прилично като условия.Ще бъдем и ние,естествено, макар че, не ни искат вече Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Ще бъдем и ние,естествено, макар че, не ни искат вече Simple Smile
Не се заяждам, но май не е естествено. На тази възраст не съм чувала някой родител да присъства. Макар и в общия случай да не правят нищо забранено, толкова големи деца биха се чувствали неловко в присъствието на възрастни. Съвет за заведение не мога да ти дам - моята е на 14, последните 2 РД си ги празнува в МОЛ

# 53
  • София
  • Мнения: 1 040
За мен е напълно естествено.На тази възраст искат да си поръчват алкохол и т.н.А и повечето родители са спокойни, ако присъстват поне родителите на рожденника.Знаем,че дискотеките са си опасни.Моловете са и омръзнали, ще продължаваме да търсим.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Проверете в клуб Тифани - имат страница. На нас ни предоставят целия клуб без ограничение във времето.
Ще споделя конкретни впечатления другата седмица Simple Smile

# 55
  • Мнения: 383

Обаче… аз бих разрешила и съм разрешавала, но с условия:
1. Определен брой гости - примерно 10 поканени (при късмет поне 2-3 няма да дойдат  Wink ).
2. Определено време на гостуването от-до.
3. Без алкохол (в това число и бира), без пушене.
4….

И най-важното не забравяй да договориш, че или той ще чисти, а ако щетите са големи ще му удържите от джобните, за чистене и възстановяване нормалното състояние на апартамента.
то да го е страх да си направи купон с толкова  условия  Laughing но сте си права не отричам. Аз лично се ползвах с доверие от страна на нашите (сестра ми също) и сме си правили рождените дни без нашите да са там- прибират се след като е свършило (или докато чистим) - имало е и известни поразии,но от тях се научихме и имахме поука занапред. имах приятелки със строги родители- е като видят грам свобода те са най- често препилите и т.н. като "на въже държани" добре е ако има по-голям брат,сестра,братовчед... на който имате доверие и с който детето е близко да е сред поканените (хем няма родители,хем има контрол)
но се съгласете-щом е положил толкова усилия е страшно важно за него.
ако искат алкохол (по скоро важи за момичета) замажете ситуацията със синьо кюрасо, гренадин, няколко сока сламки, чадърчета.... направете заедно коктейлите или вземете шейкър и продуктите - ние така си правихме на един мой рожден ден коктейли- беше страшно забавно (и не пият скучни детски сокчета)

# 56
  • София
  • Мнения: 1 040
Alegra, ще чакам отзиви с нетърпение! Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 040
Как мина партито в Тифани? Рожденния ден на дъщеря ми е другата седмица.Ще водим гостите до Вятърните мелници и после нещо да хапнат.Ще пиша после отзиви  Hug

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Много добре се получи - благодарение на аниматора!!
Клубът ни го дадоха без наем, само срещу консумация и от 15 до 22 часа децата вилняха Simple Smile

# 59
  • Мнения: 9
Здравейте! Скоро ставам на 13 години и ще се радвам да ми предложите някое хубаво място където да си празнувам рождения ден. Simple Smile Ще сме само най-близките ми приятелки-5 момичета и евентуално едно момче. Мислехме си с майка ми в IKEA, но не мисля, че ще бъде много удачно. То  там друго освен да ядем не можем да правим... Може би боулинг... ще се радвам да ми дадете идеи. Grinning  newsm59

# 60
  • Мнения: 4 204
Кога ти е РД?
Какво обичате да правите?
Може да отидете на школа по танци или да си наемете учител за 1 час. След това почерпка.

Аз съм момчешка майка и не съм много запозната с хобитата на девойките.
Помогни ни като разкажеш повечко пък ние ще помислим.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 040
Моля за идеи за РД на 12г  момче.Правили сме в Коколандия, лазерните битки в Мол България.Миналия рожден ден беше футболно парти в Банкя, но вече не играе футбол.Боулинга му е омръзнал, че са го канили често на такъв рожден ден.Въобще помагайте Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 6 999
savina123, а бъдещия рожденик няма ли идея какво иска?
След 6-7 РД на децата ми винаги ги питам какво парти искат за рождения ден, ако нямат ясни желания или направо не знаят, остават без парти. Това е голям стимул да са наясно за следващата година.
Споделям опит просто, не твърдя, че така трябва да се постъпва.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 040
Да, така е, но и той още не знае какво иска.Бих искала да му предложа някакви идеи и след това да разискваме.Тази възраст са нито деца, нито още юноши.Каката беше винаги наясно със себе си Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 16 111
Савина, а билярд не харесват ли? На неговите години дъщеря ми и приятелчета все там искаха.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 040
Май клоним към боулинг засега, но ме заинтригува с билярда.Досега не е играл, къде правят такъв рожден ден? Мерси Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 16 111
Нямам представа къде го правят. Моето дете е вече на 25 г. Но си спомням, че в 6 - 7 кл. ходеха да играят билярд  София  ленд и в  някакъв клуб в Лозенец. Биеше момчетата всеки път.

# 67
  • София
  • Мнения: 11 768
Билярд ми се струва,че има в Галакси боулинг,който е отстрани на НДК.За всеки случай проверете.Рождените дни,на които съм присъствала там са били основно с боулинг,но май съм виждала и маси за билярд.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 041
Савина,не знам в кой квартал живееш ,провери за "Лабиринт" в Младост.Моето дете беше там на рожден ден ,много му хареса и иска там да празнува неговия Р.Д.

# 69
  • Мнения: 57
Вижте JOY STATION в Студентски град.Билярд, боулинг, ел.игри и др.

# 70
  • София
  • Мнения: 7 242
Може и да съм писала назад, извинявам се, ако е така. Моята си празнува един РД в зала за катерене - в Гравити с тези треньори: http://www.katereneto.com/. В Боудърленд в Парадайз също може да се организира РД. На всички хареса, а някои и се запалиха по катеренето. В парадайз също се сещам, че има зала за тенис на маса, където също организират рождени дни.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 040
Благодаря на всички за предложенията Hug

Общи условия

Активация на акаунт