Рожден ден на тийнейджър..

  • 92 285
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз скоро ставам на 13 и се чудя какво да правя? Simple Smile Миналич път си празнувах в Galaxy Bowling и бях много доволна! Този път мисля пак да сме на боулинг (обикновено каня около 20 човека), а после да поканя вкъщи около 4-5 момичета с преспиване! Последната част още не съм я споделила с мама, защото имам по-малка сестра и тя малко ще ми пречи на плановете Simple Smile Моля кажете какво да правя!

# 46
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 586
Трябва да споделиш плановете с майка си - тя е домакинята и ще прецени дали този вариант е удачен  Peace

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Някой тествал ли е офертата на Капела Плей - РД с Ангел, Моисей и Рафи?

# 48
  • София
  • Мнения: 6 999
...Обаче не искам да постъпвам лицемерно защото на 15 години и аз съм правила купони без родители .
Помагайте . Дайте съвет.
Как да постъпя ?

Не смята, че ако не се съгласиш, постъпваш лицемерно. Моите родители ми позволяваха десетки неща, които аз сега не позволявам на децата си… точно защото знам какво съм правила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Обаче… аз бих разрешила и съм разрешавала, но с условия:
1. Определен брой гости - примерно 10 поканени (при късмет поне 2-3 няма да дойдат  Wink ).
2. Определено време на гостуването от-до.
3. Без алкохол (в това число и бира), без пушене.
4….

И най-важното не забравяй да договориш, че или той ще чисти, а ако щетите са големи ще му удържите от джобните, за чистене и възстановяване нормалното състояние на апартамента.

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте. Simple Smile Не съм убедена, че точно тук трябва да пиша, но бихте ли ми дали отзиви за Calipso в София, защото съм си набелязала там да си празнувам рождения ден. Благодаря предварително.  Rolling Eyes

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Ние ще празнуваме в клуб Тифани на ул. Денкоглу 12.
Ще съм признателна за отзиви ако някой вече има опит с този клуб!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 040
За колко годишни е подходящо? Аз търся за 15 годишнина, да танцуват и да е прилично като условия.Ще бъдем и ние,естествено, макар че, не ни искат вече Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 7 242
Ще бъдем и ние,естествено, макар че, не ни искат вече Simple Smile
Не се заяждам, но май не е естествено. На тази възраст не съм чувала някой родител да присъства. Макар и в общия случай да не правят нищо забранено, толкова големи деца биха се чувствали неловко в присъствието на възрастни. Съвет за заведение не мога да ти дам - моята е на 14, последните 2 РД си ги празнува в МОЛ

# 53
  • София
  • Мнения: 1 040
За мен е напълно естествено.На тази възраст искат да си поръчват алкохол и т.н.А и повечето родители са спокойни, ако присъстват поне родителите на рожденника.Знаем,че дискотеките са си опасни.Моловете са и омръзнали, ще продължаваме да търсим.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Проверете в клуб Тифани - имат страница. На нас ни предоставят целия клуб без ограничение във времето.
Ще споделя конкретни впечатления другата седмица Simple Smile

# 55
  • Мнения: 383

Обаче… аз бих разрешила и съм разрешавала, но с условия:
1. Определен брой гости - примерно 10 поканени (при късмет поне 2-3 няма да дойдат  Wink ).
2. Определено време на гостуването от-до.
3. Без алкохол (в това число и бира), без пушене.
4….

И най-важното не забравяй да договориш, че или той ще чисти, а ако щетите са големи ще му удържите от джобните, за чистене и възстановяване нормалното състояние на апартамента.
то да го е страх да си направи купон с толкова  условия  Laughing но сте си права не отричам. Аз лично се ползвах с доверие от страна на нашите (сестра ми също) и сме си правили рождените дни без нашите да са там- прибират се след като е свършило (или докато чистим) - имало е и известни поразии,но от тях се научихме и имахме поука занапред. имах приятелки със строги родители- е като видят грам свобода те са най- често препилите и т.н. като "на въже държани" добре е ако има по-голям брат,сестра,братовчед... на който имате доверие и с който детето е близко да е сред поканените (хем няма родители,хем има контрол)
но се съгласете-щом е положил толкова усилия е страшно важно за него.
ако искат алкохол (по скоро важи за момичета) замажете ситуацията със синьо кюрасо, гренадин, няколко сока сламки, чадърчета.... направете заедно коктейлите или вземете шейкър и продуктите - ние така си правихме на един мой рожден ден коктейли- беше страшно забавно (и не пият скучни детски сокчета)

# 56
  • София
  • Мнения: 1 040
Alegra, ще чакам отзиви с нетърпение! Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 1 040
Как мина партито в Тифани? Рожденния ден на дъщеря ми е другата седмица.Ще водим гостите до Вятърните мелници и после нещо да хапнат.Ще пиша после отзиви  Hug

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Много добре се получи - благодарение на аниматора!!
Клубът ни го дадоха без наем, само срещу консумация и от 15 до 22 часа децата вилняха Simple Smile

# 59
  • Мнения: 9
Здравейте! Скоро ставам на 13 години и ще се радвам да ми предложите някое хубаво място където да си празнувам рождения ден. Simple Smile Ще сме само най-близките ми приятелки-5 момичета и евентуално едно момче. Мислехме си с майка ми в IKEA, но не мисля, че ще бъде много удачно. То  там друго освен да ядем не можем да правим... Може би боулинг... ще се радвам да ми дадете идеи. Grinning  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт