"Системата минус 60" - Тема №15

  • 30 872
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
СЕЛАМ-БЕЛАМ, МЕРХАБА, БЪЛХА И ТРАЛАЛАЛАЛА

Набързо отчитам -1,6кг от последното записване в табли4ката или 94,9кг!!!  bowuu  Най-сетне един свестен минус след 2 месеца и кусур шикалкаване!!! А дано да не е за последно!!! Все пак "екватор" гоним за тази година!!!  hahaha Joy

На всички минуси - ЧЕСТИТО!!!
На тези в застой или плюс - СПОКО!!! ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ!!!

Гушки, мляски и сърцехлопи за всички   bouquet  newsm51 smile3525

# 16
  • Мнения: X
Здравейте и аз след няколко системни дни имам малък минус, незначителен но все пак минус...Определено ранната и лека вечеря ми действа добре. За сега отчитам като най лош вариант за вечеря месо и риба  Confused Добре се чувствах след таратора и ориз с домати  Rolling Eyes

А маслини само сутрин ли може?

# 17
  • Мнения: 481
Момичетааааа от днес съм и аз с вас:))))) Надявам се да постигна страхотни резултати като вас:))))) Страхотни сте, изчетох почти всички теми и съм много надъхана от вас. Ще се придържам стриктно към указанията. Моля ви, ако нещо бъркам да ме поправяте:)))) Успех на всичкиииии Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 5
Бебок мерси за новата тема Hug
Герганче маслинки само сутрин!
Жанета браво за постигнатото и успех в задържането!То е най важно! Peace
При мен нищо ново.Може би защото наближава да ми идва и съм + 2 кг.
От лятото нямам никаква промяна не отслабвам на кг.От юни месец до сега не съм смъкнала и кг,а сантиметри.И това е някакъв успех!
Желая ви успешен ден!
За това не пиша редовно,защото при мен няма смисъл!

# 19
  • Мнения: 2
Здравейте всички отслабващи момичета!

Надявам се, че приемате нови попълнения. Признавам, че не съм изчела всички теми, но прочетох книгата, която ми изясни доста неща. Предполагам като повечето от Вас и аз съм пробвала почти всички възможни диети, къде с успех, къде не чак толкова. Въпросът, е че дъщеря ми е вече на 8 м., а аз спрях да отслабвам даже започнах да качвам кг. за разлика от първото ми раждане. Освен това някак си толкова се уморих от ограничения, че......... Предполагам ме разбирате. Та като погледнах малко във форума и прочетох книгата реших, че това е начина и започнах. Признавам, че не съм супер фанатична в прилагането, т.е. някой път на обяд си позволявам малко панирано месце, но както и да е. Та на режима съм вече 1 седмица и кантарът е с 2,6 кг. надолу, но днес отчетох, че спрямо вчера няма промяна в теглото, слава богу няма покачване. Дали това е първия от така наречените "спадове". При Вас как беше? Освен това някой път като огладнея вечер си хапвам малко сирене с червено вино, нали не е грешно?

Надявам се, че ще бъдете благоразположни да споделите по някой друг съвет.

Благодаря Ви предварително и пожелавам много минуси на всички дами!

# 20
  • Мнения: 99
emanuella_85,  turolinda добре дошли и успех Hug
turolinda от много скоро си на режима и все още е рано да мислиш за спадове. Резултата от първата седмица е страхотен. Не се впечатлявай от кантара когато понякога не дава минуси(или дори малък плюс). Особено женския организъм се влияе от много неща и много често се задържа вода. Причините за това са много-започвайки от солени храни, цикъл, овулация, пълнолуние и кой знае още колко неща. Така че спазвай правилно ситемата и резултатите ще те радват все повече. Сиренето и малко вино по изключение вечер не е проблем. Но гледай да не се случва често. Препоръчвам ти топъл билков чай-хем залъгва желанието за хапване, хем вечер действа много релаксиращо и отморяващо.
Джижи благодаря ти Hug Шапка ти свалям за упоритостта  bouquet
Диви страхотен минус-браво на теб Hug

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 15:46 от janeta*

# 21
  • Мнения: 2 317
Тъй - да се разпиша и аз, че днес не съм Laughing
На новите - добре дошли и моля ви яжте, това е тайната на режима Wink
turolinda, страхотен резултат за 1 седмица, браво. За фанатичното прилагане - според мен колкото по-фанатично и ограничаващо, толкова по-зле. Ако влезеш в застой, тогава може по-фанатично да прилагаш режима, но до тогава, ако и така отслабваш, не мисля че ще има проблем и пържено на обяд, но не всеки ден Peace
Аз да си кажа за днес
З: към 12 Blush - печена тиква
О: към 14 - пълнени чушки с кйма и ориз, шопска салата, 1 филийка пълнозърнест хляб - и след всичко това ме заболя стомаха ooooh!
В: зелен боб на фурна, шопска салата, но с извара, чаша айрян с цигара Joy
От днес съм в МЦ и отново, пак няма да отчитам ooooh!

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 18:00 от bebok_86

# 22
  • Мнения: 5 873
Привет и от мен!

# 23
  • Мнения: 166
Здравейте,момичета!
Диви-чудесен минус.Желая и занапред само така!
Жани,честито!На мен ще ми е много интересно как вървят нещата с тази твоя система.Дано постигнатото се задържа. Peace
Аз днес имам минус 600гр.Доволна съм!За днес:
з.виенска кифла с шоколад
о.яйца,салам,салата зеле с моркови,десерт-ябълки
15.30ч- чисто кафе
в.кисело мляко 3%,ябълки
Това е от мен.Приятна вечер на всички!  Hug

# 24
  • Мнения: X
На мен сутрин и вечер канатара ми дава 1кг разлика, в плюс за вечерта, де...та се чудя така ли е и при вас?

И отчета:
з. баничка и кафе, а и шоколадови бонбони
о. кисело мляко с лъжчика мед, че ми беше тежко и нищо не ми се ядеше
в. 2 домата с извара
И да ви благодаря, тази извара Олимпус се оказа едно от най вкусните неща който съм яла....Прилича на крема сирене, супер е  Wink

# 25
  • Мнения: 2 317
На мен сутрин и вечер канатара ми дава 1кг разлика, в плюс за вечерта, де...та се чудя така ли е и при вас?
При мен е така, че не само +1, ами и +2 е показвал Laughing Нормално е вечер да сме по-тежки. Но съм имала и вечери, в които ме показва на килограмите от сутринта.

# 26
  • Мнения: 95
Здравейте!

И аз имам новина - 108,8 или минус 700 гр от миналия понеделник! Адаш, моля те да го отбележиш.

Макар, че от една страна хич не искам да отслабвам така, от нерви по малката ми душичка! Но да ми е жив и здрав само и килата ще свалим!

Жани, искам да те поздравя за достигането на желаните килограми, наистина следва трудното, но поне знаем начина!

Диви, Честито!!! Hug Ти си мойта гордост, нали знаеш!

На всички, които не изредих  Hug  bouquet Когато имам повечко време ще ви изчета подробно!

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  Hug Бебок, благодарности за темичката!   bouquet

Аз от доста време не съм писала, понеже нищо хубаво за отчитане нямам, но ви чета и съм си системна.
Бях писала преди, че ще намина към ендокринолог - единият хормон на щитовидната ми е под нормата, но иначе всичко си било наред и нямало причина да не отслабвам (съответно и да качвам).  newsm78

Започнах на 21 септември от 79,0 кг, днес кантарът отчете 82,1 кг  Rolling Eyes, но пък отчитам първа седмица с някакъв минус (-0,400), така че много се надявам оттук нататък килцата да си тръгнат надолу, както си трябва.  Praynig Върнах си всичките свалени 10 кг от 90-дневната, не е от най-приятните усещания, но пък съм убедена, че Системата ще бъде моят режим и нямам никакво намерение да се отказвам. Може би и това, че в момента още ми тече 3-месечната почивка, в която закуската би трябвало да ми е само плод, оказва някакво влияние за качването, не знам. А и освен това на мен и преди вечерята ми е била сравнително ранна (към 19:00-19:30), пак съм си се хранила основно с 3 хранения, така че и "бонусът" от тези промени го няма. А и като калории сега според мен ям повече, рядко пропускам сладкото на закуска, пък преди се опитвах все пак да се ограничавам.  newsm78 При всички положения вече напълно свикнах с този начин на хранене и ми е много приятно да ям така, последните 10-ина дена вече изобщо не ми се е прияждало нещо между храненията и вечер, след обяд въобще и не се сещам за забранените храни, а преди сладкото ми беше страшно изкушение по абсолютно всяко време. Така че си продължавам, пък да видим аз ли съм по-голям инат или кантарът.  Mr. Green

Да се отчета за днес:
З - 1 киви, мюсли с пр.мляко, 2 парчета черен шоколад, 4-5 мини щолен-кифлички
О - картофена салата, салата краставица, малко задушени зеленчуци, кафе с мляко
В- 2 кивита, "портокал" с размерите на мандарина, 6 оризовки

На всички с минусчета честито  Hug, на останалите кураж и търпение  hug, и специални поздрави на Жанета за постигната цел!   bouquet
Стеле, да се оправя окончателно бебо!  Hug

# 28
  • Мнения: 5 873
Почти 4 кг за 19 дни. PartyПродължавам. Hug
Браво на всички с минуси!Много ви се радвам.  bouquet

# 29
  • Мнения: 426
Здравейте,
наясно съм, че трябва да вечерям, но ето чак сега се прибирам. Ще мисля някакви варианти.

Общи условия

Активация на акаунт