НОЕМВРИЙСКА тема 15

  • 20 276
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 566
И аз да се запиша. Hug

# 16
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ами аз мислех да ходя ама ако успея ще отида иначе не съм се записвала.

# 17
  • Мнения: 154
Успех Гери, да провериш хороскопи, щуротии Simple Smile)
Аз това ви се чудя дали така на око ги избирате датите или четете нещо-кой ден добър, кой лош и т.н. Че аз нали съм си избрала 23-ти, но не съм го проверявала, а може би трябва, че още имам време да убеждавам малкия кога точно да излиза Simple Smile

# 18
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
запис и от мен
след малко лекарства за болките и киселините се чуствам малко по добре .... лека вечер на всички
на болните по скорошно оправяне

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 284
Записче и ще лягам пък утре ще се отчета, че то днес си беше цяло приключение  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 3
Честита нова темичка!!! Дано да е изпълнена само с хубави новини!  Praynig

# 22
  • Мнения: 5
Мерси, Терминатор Simple Smile Няма да избирам датата на око Mr. Green .Доколкото знам секциото се прави от 7 до 10 дни преди термина.Доктора ще каже кога е най-подходящо и така Simple Smile
Лека нощт от мен!Дано да поспя повечко Simple Smile

# 23
  • Мнения: 38
Записче и от мен!! Много ще се радвам ако почне баш бебевалежа в новата ни темичка, но нека моя бебок си остане за следващата...последващата... Mr. Green

Кьолшесче, братчедката (ако става дума за Деси) още ли се държи, тя вече отброява на едната ръка дните доколкото си спомням?!  Flutter  На теб стискам палци, да са добри резултатите и да можеш да си раждаш нормално  Hug

Деси М, супер и на теб за тоновете!

Ох, мене вече много ме боли бе хора долу някъде на срамните усни и съвсем ниско под корема, едва едва ставам ако съм седнала, а особено ако съм легнала...претполагам, че е от натежаването на бебока, ама то пък толкова  newsm78  Вас боли ли ви така?!  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 242
пльок и аз и лека нощ!  Tired smile3507

# 25
  • Мнения: 943
Ох, мене вече много ме боли бе хора долу някъде на срамните усни и съвсем ниско под корема, едва едва ставам ако съм седнала, а особено ако съм легнала...претполагам, че е от натежаването на бебока, ама то пък толкова  newsm78  Вас боли ли ви така?!  Rolling Eyes

 Twisted Evil
Душа, моите най-искрени съчувствия! Е, няма такава гадост като това. Чудех се вече, само аз ли съм грешен гявол  Wink

# 26
  • Мнения: 2
Ох, мене вече много ме боли бе хора долу някъде на срамните усни и съвсем ниско под корема, едва едва ставам ако съм седнала, а особено ако съм легнала...претполагам, че е от натежаването на бебока, ама то пък толкова  newsm78  Вас боли ли ви така?!  Rolling Eyes

 Twisted Evil
Душа, моите най-искрени съчувствия! Е, няма такава гадост като това. Чудех се вече, само аз ли съм грешен гявол  Wink

И аз съм към вашият отбор  smile3521 имам чувството, че ми забиват ножовете  jedi

Честита ни нова темичка newsm51
Гери честити ти покупки  Stuck Out Tongue ще чакам да ми ги покажеш   Hug

# 27
  • Мнения: 154
Аз все още нямам такива болежки, виж бебешока чат пат ме сритва ниско долу и е доста неприятно, но е търпимо-а моят любим всеки път скача-КОНТРАКЦИИ??!!!! И аз му викам НЕ!!!Аз нямам контракции! и той след пет минути пак КОНТРАКЦИИ!!!????  #Crazy
Иначе си признавам, че спането си е мъка, събуждам се по-уморена, отколкото си лягам и понеже явно ми тежи и леко ме боли, докато спя-сънувам някакви щуротии, как крещя по хората и се ядосвам и някакви такива.... И киселините се върнаха, не е болка за умиране, но е неприятно. Сестра ми ме посъветва (тя има две деца) да пробвам с разделно хранене, на нея много й е помогнало. Аз обаче, признавам си, не мога! Пък с храната колко съм зле не е истина, мога по цял ден само и единствено сладко да ям. Месо хич не ща и да поглеждам, снощи бяхме на гости и от кумова срама се наложи да изям едно малко парче пиле-като през цялото време убеждавах домакинята, колко е вкусно, а едвам го преглъщах Grinning, ама то вече ме е срам, аз нищо не ям, където и да отидем-сигурно ме мислят за лигла, аз не че не съм де....

# 28
  • Мнения: 540
добър вечер  Hug


Болните мами да се оправят възможно най-бързо и след това много да се пазят, че сега сме много поддатливи на грипове. През май изкарах 2-3 вируса един след друг  Tired
Мимозка, честито за апартамента!!! Пожелавам ти да намерите жилището-мечта за вас   bouquet

Мен също си ме мъчат болежки - схванати и отекли ръце, болки в опашката, в гръбнака ... но се успокоявам, че е временно и гледам да не им обръщам внимание  Whistling

Днес след кафенцето с Бебослава  Hug си взех някои неща от списъка за болницата  Crazy Имам въпрос - от къде си купихте днократното бельо? Мен в аптеката ме гледаха като паднали от Марс като попитах за такова. После в бебешкия магазин в квартала (доста добре зареден) - също  Shocked
Още 1 въпрос ме занимава от днес следобед - изпрахте ли си възглавниците за кърмене  newsm78 ? На мен ми се струва по-удачно да я изпера преди да слагам топчо на нея  Thinking

Предната нощ не спах, днес цял ден - също, но сега още не ми се е доспало, луда работа  Crazy

# 29
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ох, мене вече много ме боли бе хора долу някъде на срамните усни и съвсем ниско под корема, едва едва ставам ако съм седнала, а особено ако съм легнала...претполагам, че е от натежаването на бебока, ама то пък толкова  newsm78  Вас боли ли ви така?!  Rolling Eyes

 Twisted Evil
Душа, моите най-искрени съчувствия! Е, няма такава гадост като това. Чудех се вече, само аз ли съм грешен гявол  Wink

И аз съм към вашият отбор  smile3521 имам чувството, че ми забиват ножовете  jedi


Е това е - предните дни поне се търпеше но днес са си направо болки, не мога да се наведа, нито да седна имам чувството че са пуснали къртицата за метрото в моя корем  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт