Яна ни напусна. Благодарим Ви, че се опитахте да помогнете!

  • 15 856
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 781
Здравейте, мами! Обръщаме се към Вас с огромна молба за помощ - да спасим живота на едно младо момиче.
Моля всички, които имат възможност( предимно от град Варна) да се отзоват.  Hug

Моля, дарете безвъзмездно кръв за Яна, която в момента е в реанимация в болница "Света Марина" в град Варна! Младата жена е само на 24 години и е в критично състояние, вследствие на бременността е развила синдром на Hellp и е загубила детето си! В момента лекарите се борят за нейния живот и всяка минута и всяка капка кръв са важни!
Молим всички желаещи да дарят кръв , за да спасят живота на Яна, да го направят в понеделник 25 Октомври от 8.30 до 17.30 в Кръвен Център Варна, в двора на окръжна болница сега МБАЛ 'Св. Анна' на адрес Бул. Цар Освободител 100. Важно е всеки да каже, че дарява кръв за Яна Евмилова Бургазлиева от град Поморие!
Необходима е наистина много кръв (т.е. много кръводарители), защото от нея се извлича само тромбоцитна маса, която е  животоспасяваща за Яна!
Кръвната група е без значение!

Благодарим на всички !!!

Последна редакция: нд, 24 окт 2010, 15:17 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1
ТОВА Е СТРАНИЦАТА, НА КОЯТО МОЖЕ ДА ОТКРИЕТЕ ОЩЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЪСТОЯНИЕТО НА ЯНА!
http://save-yana.info/

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!

# 2
  • Мнения: 6 362
Не съм от Варна и за съжаление няма как да помогна по друг начин, освен като закова темата, с надеждата, че ще я видят повече хора и ще се отзоват.
Стискам палци и се надявам да откликнат повече хора. Моля се да успеят да спасят момичето!


П.П. Моля, уточнете правилното изписване на имената - Евмилова ли е презимето? Фамилията тук е изписана Бургазлиева, а в сайта - Бургазиева - опасявам се подобно дребно недоразумение с изписването на името да не стане пречка за помощта за Яна.

# 3
  • Мнения: 1
ЕТО И САЙТ С ПОДРОБНА ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ПРОТИВОПОКАЗАНИЯТА ЗА КРЪВОДАРЯВАНЕ:
http://darikruv.com/protivopokazania-za-kruvodariavane

# 4
  • Мнения: 1
МНОГО БЛАГОДАРЯ!
ИМЕНАТА НА МОМИЧЕТО СА ЯНА ЕВМИЛОВА БУРГАЗЛИЕВА!

# 5
  • Мнения: 1
Наистина презимето й често се бърка!
Достатъчно е да се каже, че кръвта се дарява за ЯНА БУРГАЗЛИЕВА ОТ ГРАД ПОМОРИЕ!

# 6
  • Мнения: 6 362
Добавих зова за помощ и в карето новини горе.
Дано повече хора се включат през деня!

# 7
  • Мнения: 32
Съжалявам,ако сметнете въпросът ми за глупав,но няма ли да е късно на 25ти.Аз мога още сега да отида да даря кръв,стига да е възможно,задължително ли е в понеделник да стане даряването?

# 8
  • Мнения: 228
Ще даря кръв за Яна. Въпросът ми е същия като на kremstef; имам възможност да отида до кръвния център веднага.

# 9
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Аз също бих се включила!
Дано да се възстанови момичето!  Praynig
Възможно ли е кръводаряването да стане през почивните дни?

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 644
Няма ли начин дарението да става по местоживеене и да се транспортира до Варна. Извинете, ако въпросът ми е глупав, но много хора от Бургас можем да помогнем, но нямаме физическата възможност да бъдем във Варна през работен ден!

# 11
  • Мнения: 24
Има ли начин да се дари кръв във Плевен? Кръвната група от значение ли е?

# 12
  • Мнения: 4 370
Кръвната група не е от значение!
Дано повече хора да се отзоват!  Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 777
От посочения сайт разбрах, че има осигурена кръв до неделя включително. В понеделник с мъжа ми отиваме още сутринта да дарим и ние.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 097
За съжаление не мога да се включа в кръводаряването, но ще се постарая да стигне до колкото може повече хора, които да помогнат. Мъжа ми също ще дари. Моля се за това красиво момиче! Дано успеят да я спасят!  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт