Яна ни напусна. Благодарим Ви, че се опитахте да помогнете!

  • 15 857
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Последната информация е, че са се събрали достатъчно хора, които да дадат кръв в понеделник и вторник!

Моля всеки друг, който реши да помогне на Яна и не е планувал това да стане във понеделник или вторник, да го направи във сряда 27.10  или четвъртък 28.10, тъй като кръвта трябва да е прясна!

БЛАГОДАРЯ ВИ! Hug

# 31
  • Мнения: 1 234
За сряда съпруга ми може да дари кръв, но към 16 и 30. Прочетох, че може до 17 и 30, ако има промяна, моля да ме уведомите. Аз също бих дарила, но съм с автоимунно заболяване и не трябва.

# 32
  • Мнения: 781
Огромно благодаря на всички Вас. Вие сте майки, бащи, истински ХОРА. Hug
Поклон пред хуманното ви отношение и човещина.

# 33
  • Мнения: 608
Ще отида и ще дам кръв.

# 34
  • Мнения: 1
За сряда съпруга ми може да дари кръв, но към 16 и 30. Прочетох, че може до 17 и 30, ако има промяна, моля да ме уведомите. Аз също бих дарила, но съм с автоимунно заболяване и не трябва.

Ако има някаква промяна, задължително ще Ви я кажа! Благодаря Ви! Hug

# 35
  • Мнения: 1
Моля, ако Ви е удобно отидете във сряда или четвъртък!
Благодаря!

# 36
  • Мнения: 608
Извинявам се, че съм толкова разсеяна, но сега загледах града..Дали е възможно да се дари кръв тук, в кръвния център Варна, а да се прехвърли по някакъв начин в София?

# 37
  • Мнения: 1
Извинявам се, че съм толкова разсеяна, но сега загледах града..Дали е възможно да се дари кръв тук, в кръвния център Варна, а да се прехвърли по някакъв начин в София?
Не сте разсеяна:) Кръвта за Яна може да се дари само в Кръвен Център Варна!
 Най-добре  е това да стане във сряда или четвъртък! Hug
За повече информация:
www.save-yana.info

# 38
  • Мнения: 29
С мъжа ми ще отидем в сряда,само че аз съм леко настинала.Вече почнах да се оправям.Дали ще е пречка това?
И също ме интересува,колко дни трябва да са минали след края на менструацията?

# 39
  • Мнения: 0
Ако има организация от Поморие или Бургас за Сряда или Четвъртък и аз ще дам.Дано успеем да помегнем на момичето! Praynig Аз днес ще се обадя и ще публикувам отговора.Така ако има дртуги желаещи ще се организираме.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 644
За съжаление и двамата с мъжът ми искаме да дарим и не боледуваме или притежаваме споменатите противопоказания, но няма как да отидем до Варна, проблема не е в транспорта, а сме на работа и не ни пускат. Снощи получих и фейсбук покана за групата. Ще я разпространя на възможно най - много хора. Толкова красиво момиче! Заслужава си всяка глътка въздух и всяка следваща секунда живот /дано се оправи възможно най - скоро/!
Тъй като разбрах че тепърва Яна има нужда от кръв, ще опитаме да се включим в следващо даряване!

# 41
  • Мнения: 1
С мъжа ми ще отидем в сряда,само че аз съм леко настинала.Вече почнах да се оправям.Дали ще е пречка това?
И също ме интересува,колко дни трябва да са минали след края на менструацията?
Не трябва да сте болна и да сте в менструация в момента на даряването! За повече информация за дните за даряване и подробности, моля преглеждайте сайта
www.save-yana.info Там всичката информация е актуална и ще бъде от полза на всички!

Много Ви Благодаря за всичко, което правите! Вие сте прекрасни хора!

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 12:07 от Nelly___

# 42
  • Мнения: 1
За съжаление и двамата с мъжът ми искаме да дарим и не боледуваме или притежаваме споменатите противопоказания, но няма как да отидем до Варна, проблема не е в транспорта, а сме на работа и не ни пускат. Снощи получих и фейсбук покана за групата. Ще я разпространя на възможно най - много хора. Толкова красиво момиче! Заслужава си всяка глътка въздух и всяка следваща секунда живот /дано се оправи възможно най - скоро/!
Тъй като разбрах че тепърва Яна има нужда от кръв, ще опитаме да се включим в следващо даряване!

Благодаря Ви!  HugАко имате възможност да се включите в кръводаряването на някой етап, следете информацията за дните в сайта www.save-yana.info

# 43
  • Мнения: 1
Ако има организация от Поморие или Бургас за Сряда или Четвъртък и аз ще дам.Дано успеем да помегнем на момичето! Praynig Аз днес ще се обадя и ще публикувам отговора.Така ако има дртуги желаещи ще се организираме.
Здравейте! Ето телефона на Валя Георгиева, която се занимава с организацията от Поморие и околностите :0885/137-122
А това е телефона на момчето, което организира транспорт от Бургас:
Ясен 0886/774-846!
Моля следете и информацията в сайта, тя е най-актуална:
www.save-yana.info

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Желая от все сърце скорошно възстановяване на Яна! Hug Hug
Следя темата тук,във фейсбук и чета специално направената за нея страница!
За жалост съм оперирана наскоро и не мога да помогна с кръводаряване,макар че съм от Варна!Ще се постарая да привлека повече хора във фейсбук за вашата кауза! Hug

Общи условия

Активация на акаунт