Да подкрепим достъпа на кучета-водачи

  • 4 430
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 101
Как', то кампанията за взимане на кучета си върви и сега, в смисъл май винаги можеш да вземеш. Между другото, едно от тия малките палета в клипа е моето куче;)

# 76
  • София
  • Мнения: 7 170
Подкрепям с две ръце и се чудя защо изобщо този въпрос стои на дневен ред и как е възможно в 21-ви век да дискриминират незрящите хора, заради асистента им  ooooh! .
За съжаление нямам магазин или заведение, но се надявам да няма повече "слепи" хора за проблемите на незрящите.

# 77
  • Мнения: 101
Бутам с нова информация - верига магазини да офис консумативи, да не кажа най-голямата, се съгласиха да ни подкрепят. В момента нещата текат, но се очаква да разлепят стикерите. По-прекрасното в случая е тяхната самоинициатива - освен стикерите, те искат да пуснат клипа да се върти във всичките им магазини.

# 78
  • Мнения: 33
Супер, много се радвам. Кажи кои са, че да си пазаруваме от там  Peace

# 79
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Бутам с нова информация - верига магазини да офис консумативи, да не кажа най-голямата, се съгласиха да ни подкрепят. В момента нещата текат, но се очаква да разлепят стикерите. По-прекрасното в случая е тяхната самоинициатива - освен стикерите, те искат да пуснат клипа да се върти във всичките им магазини.

 newsm08

# 80
  • Мнения: 101
Статия за кампанията:)
Цитат
Не е ясно колко трябва да си зле, за да спреш незрящ човек на входа само защото „С животно в сградата НЕ-МО-ЖЕ".

# 81
  • Мнения: 101
От Хепи ми казаха, че чакат стикерите от централния офис и в ресторантите им могат да влизат кучета-водачи на слепи хора. Едно от заведенията им, ми направи впечатление, че има и рампа за инвалидни колички и тоалетните са пригодени за хора в неравностойно положение. Бравос! Hug

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 2 219
Браво на Хепи newsm10
Дано и други ресторанти се присъединят Praynig

# 83
  • Мнения: 101
О'Шипка вече имат стикери и пускат. От KFC и Макдоналдс, както и от банките - ни вест, ни кост. Ще ми се и друг да се включи да разкаже. Някой беше споменал за ОМВ.

Последна редакция: сб, 04 дек 2010, 21:09 от Heltah

# 84
  • Мнения: 101
Трябва да избутам темата, съжалявам. Надявам се да помагате в разпространението на каузата. Вече доста хора ни подкрепиха и продължават да го правят, но не е достатъчно. Писах до големи интернет-портали. Чакам отговори. А положението не се подобрява.

# 85
  • Мнения: 101
Искам да похваля единствената засега банка - MKB, която официално ни подкрепи.
Към нашата инициатива се включиха и два сайта, като в единия се публикува и статия за кампанията - ето я и нея.

# 86
  • Мнения: 1 129
Ще видя и аз какво мога да направя, имам познати с магазин и ресторант, както и в една банка. Ако има развитие ще пиша пак!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт