До Февруари мъничко остана,за да бъда горда мама!

  • 18 722
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 727
Момичета,имам едно питане,но тъй като не помня  newsm78 кой беше писал затова се повтарям.
Коя от вас си беше взела ПИН(ПИК) код от НОИ,за да си следи изплащането на болничните?И за да го взема трябва да отида до централното НОИ нали?

Благодаря предварително! Hug

АМи да отиваш и ти дават заявление за попълване,след това ти връчват кода..отнема 5мин всичко Peace

# 61
  • Мнения: 991
Постен запис и от мен, от онзи ден хич нямам настроение...

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 406
Стани, отиваш в НОИ на Стамболийски. Не се сещам за точния номер на стаята, може да питаш на информацията. Пред самата стая и да има опашка, върви бързо. Вътре ти връчват да попълниш едно заявление - съвсем формално е. Щом го разпишеш, ти разпечатват един документ с ПИК-а. Много бързо и лесно става (казвам го като човек, който мрази всякакви бюрокращини).

# 64
  • Мнения: 11
ок.поисках разрешение в фейс бук -МАРИЯ МАВРУДИЕВА съм.

# 65
  • Мнения: 4
Аз нещо не успявам да се впиша. Та -Привет на всички момичета тук в този прекрасен форум! Радвам се,че съм в бандата на февруарските мами!  bouquet

# 66
  • Мнения: 4
Ура!Получи ми се!

# 67
  • София
  • Мнения: 1 105
Здравейте и от мен Simple Smile))
Тази нощ и аз неможах да спя боляха ме хълбоците според зависи на коя страна съм...имам проблем и с протягането. Хора. не мога да го овладея. Сутрин се будя докато си опъвам краката ама се опъвам яко. Всеки път е така. Бебето почва да се бунтува като легна на дясно (и аз се обръщам на ляво), а по гръб ми е трудно да дишам. Та общо взето цяла нощ се въртя, заспивам едва сутрин и то за малко, защото ставам рано за работа.
Егати мрънкалото съм Simple Smile)
Стиснати палци за всички, които имат нужда.

# 68
  • Мнения: 227
Здравейте и от мен Simple Smile))
Тази нощ и аз неможах да спя боляха ме хълбоците според зависи на коя страна съм...имам проблем и с протягането. Хора. не мога да го овладея. Сутрин се будя докато си опъвам краката ама се опъвам яко. Всеки път е така. Бебето почва да се бунтува като легна на дясно (и аз се обръщам на ляво), а по гръб ми е трудно да дишам. Та общо взето цяла нощ се въртя, заспивам едва сутрин и то за малко, защото ставам рано за работа.
Егати мрънкалото съм Simple Smile)
Стиснати палци за всички, които имат нужда.
Мислех, че само аз съм така. И аз с това протягане, много ми е странно, по цяла нощ това правя Mr. Green На всяко завъртане на една страна с будя от болки в кокалите. До преди малко ме болеше малко над опашната кост, абе много сме  hahaha

Някой беше писал за тези легла http://www.mebelikirev.com/koshari/index.php не помня кой беше (ама аз какво ли помня де) Дали някой ги е виждал, защото съм решила да си поръчам от тях, правят доставки безплатно до цялата страна.

# 69
  • Мнения: 0
 Wink Здравейте и от мен . Много хубава нова темичка.И аз се опитвам да се присъединя към групата във фейсбука.
   На мен пък от два дена ми се спи нон стоп и само си лежа,чудя се дали пък не е от магнерича,който почнах преди два дена:))) Rolling Eyes

# 70
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Кики-рики, дай повече информация за теб, от къде си , термин, пол на бебока?
Аз да ви кажа, днес не съм много натоварена и цял ден чета статии за гимнастика и въобще спорт за бременни, пък и за след раждането... Само да споделя един линк и да кажа, че това упражнение ми помогна за нормалното раждане на Валентина. Надявам се да помогне и на вас, а и си има и други предимства  Laughing
Също така доста се замислих и за Пилатес упражненията, леле колко още имаме да се учим...
http://www.roditeli.info/family/statia/vp2/
Ооо за спането да кажа, че влизайки във втори семестър, сякаш съм изпила тон приспивателни. Много ми се спи, лягам си в 9 -уморена и жадуваща за сън, а в 7 не мога да стана(това са 10 часа все пак). За това се поразрових за малко гимнастики, за да повиша тонуса си, знам, че когато тренирам съм много по-будна така да се каже.
Само снощи малчо не ме остави да заспя до 12  ooooh! ама какво да правиш...

# 71
  • Мнения: 17
Evridika аз бях писала за тези легълца. Още не мога да си дам мнението,защото ние си поръчахме вече легълце Мони с кошара 70/130 и са ни го доставили за 2 дни, но още не сме го виждали. По принцип обаче доставката може да им отнеме 14 дни,поне така ми казаха по телефона,да го имате в предвид. Скоро легълцето ще бъде при нас,но тъй като нямаме място тук няма да го сглобяваме (нали чакаме да се преместим,че тогава). Та аз мога да ти бъда полезна само с инфо,че наживо могат да се видят няколко от техните моделчета в Бейбимол-а, в Люлин. Peace Ние го поръчахме без да сме го видели,защото нямаше как,бяхме си тук,а го поръчахме по-отрано,за да имаме време да си го гонесем и до Виена,че нашата е дълга и сложна  Laughing
Кали благодарности за статията,определено ще е полезна! Hug
Успех на мамите с прегледите,стискаме палци и очакваме добрите новини! Hug

# 72
  • Мнения: 4
Привет! Едва ви изчетох. Да се оплача и аз, мъжът ми пипна някакъв грип, съответно днес и аз съм сополива и отпаднала, в очакване да вдигна и тампература всеки момент  Sad . Само щерката засега е уж добре, да видим... Да минава бързо дано!
И нещо хубаво да споделя, в събота си направихме солиден шопинг. Взехме кошарка за бебо от Ikea- същата като на Sofie е. И на дъщеря ми е точно такава и решихме да са еднакви легълцата. Много сме доволни от този модел. За голямо легло за каката място нямаме, а и тя е малка още за такова, поне още 2 години ще си спи в нейната кошара. И други нещица си напазарувахме, мъжО без крака остана, а на мене такъв кеф да ми беше да обикалям по магазините  Laughing нали съм жена. Ние уж почти всичко си имахме, а то - колко нещо накупих и още неща останаха в списъка, за друг път  Mr. Green.
Стиснати палци и от мен на всички, които имат нужда!

# 73
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен пък от два дена ми се спи нон стоп и само си лежа,чудя се дали пък не е от магнерича,който почнах преди два дена:))) Rolling Eyes

Много е възможно. Знам, че магнезия се препоръчва и при смущения в съня. При първата ми бременност лежах за задържане и ме бяха сложили на система с магнезий и много спях.

# 74
  • Мнения: 95
Хайде и аз да се запиша с хубава новина в новата ни тема!  Grinning
Прегледа мина добре. Бебка си остава бебка.  Mr. Green Развива се нормално, но със седмица назад. Всичи органи са и наред. Само пъпната връв е с два съда, но докторката каза, че няма място за притеснение при положение че всичко друго е ок. Сърчицето ни бие с 141 уд./мин. тежи 442 гр. txtloves

Общи условия

Активация на акаунт