Хелоуин наближава МАЙчето се пременява - 4 тема

  • 20 629
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 299
Добро утро!
Джей радвам се че си по-добре!
И аз за сега пия фолиева киселина само,не ми е казал до кога.
Иначе на такива поверия въобще не вярвам.Как няма да се подстрижа и боядисам 9 месеца...няма как да стане.Верно,че сме временни,ама значи ли че трябва да сме грозни? Joy
лава мерси за свежата закуска!И аз го знам това поверие за пола,но очевидно и това не е показателно.

Хубав ден на всички! Hug

# 31
  • Мнения: 71
Добро утро и от мен на всички мами  Hug Добре дошли на новите мами  Hug
Хера , благодаря ти за новата тема   bouquet
Джей как си? Ти нещо го закъса преди няколко дни пръста на крака, сега хемороиди, пази се и взимай мерки   Hug

# 32
  • Мнения: 11
Добро утро, мили момичета!Вашата баба два дни не можа да стигне до компютъра и Вие приключихте темата!Днес с моята дъщеря сме на преглед в Токуда.Трябва вече да видим и сърчице.Ще Ви кажа една тайна-много ме е страх.Защо - и аз не знам и не казвам на дъщеря си, за да не я тревожа!След обяд като се върна ще Ви съобщя резултата!

# 33
  • Мнения: 11
Джей, как е крака?Хемороидите са нормални при всяка бременност.Я, да не слушаш бабини деветини!Като искаш да си хубава подстрижи се!

# 34
  • Мнения: 251
Добро утро,момичета:)

Относно пола да ви кажа нещо смешно.Предния път като бях бременна,мъжът ми имаше практика в едно село и аз ходех с него.
Идва един ден едно бабе и ми казва:"Аааа,момиче ще е.По задницата те познавам!"

Ама,че дума използва-"задница",сякаш съм някаква кобила.

Този път мъжът ми  все ме подкача,че ще ме води при бабата-да ми погледнела дупето и да кажела момче ли е,момиче ли е.

# 35
  • Мнения: 1 328
Ей, аз все да питам, някой усеща ли контракции вече? По-скоро питам тези в по-ранна седмица. Аз определено усещам някакви стягания от време на време като легна по гръб, точно като в по-късни месеци. Не мисля, че си въобразявам, малко са ми неприятни..
Валка, има едно бутонче редактирай, пробвай с него и ще си дописваш в последното мнение каквото си пропуснала да кажеш Simple Smile И чакаме да споделиш приятни новинки за дъщеря ти и за бебчето  Peace

# 36
  • Мнения: 2 172
Добро утро и то мен!
Вчера следобед не съм влизала,вие вече нова тема сте заформили,че и 3 страници изписали  Laughing
Благодаря на Хера,за положения труд!   bouquet

Джей ,много неприятно това с хемороида.Има едно мазило Проктогливенол,но незнам дали става за бременни.Иначе много помага.

Деси_шиша .... поверието/то май не е много поврие де/ ,че с момичетата се трупат кг общо и особено на задните части.А с момчетата се расте само на корем . Склонна съм да вярвам.С дъщеря ми качих 15 кг и бая задник и паласки бях отпрала.А със синът ми само 9 кг.Не,че нямах пак задник,но някакси по-слаба изглеждах като цяло. Иначе за красотата незнам.И с двете бях красива  Flutter Laughing

# 37
  • Мнения: 3 459
Джей, как е крака?Хемороидите са нормални при всяка бременност.Я, да не слушаш бабини деветини!Като искаш да си хубава подстрижи се!
Aми добре е, видимо поспадна, не ме боли вече. Тия дни обаче съм го зарязала. Днес ще му направя още един компрес и мисля че ще изчезне напълно подутото.
Такъв занемарен външен вид като сега не съм имала никога, с нищо не ми се занимва да ви кажа. Обаче съм твърдо решена да се подстрижа !  Mr. Green
Дано да отшумява всичко по-бързо, че ми писна на шапката !
Другото което много ме дразни, че всички като ме видят ме питат дали съм бременна - еми не, не съм - отговорът е един за всички.
Знаят само 10-на човека и то най-най близките ми. А мъж ми вика ти като си го написала във форума има-няма знаят 5-6 милиона още  Joy Joy Joy
Имам си някакви съображения поради които не искам да казвам и това е, а и ме заобикалят хора с много отрицателна енергия.

Елфи, Проктогливенола е противопоказен, ей ся питах докторката.

# 38
  • Мнения: 11
Джени, благодаря!Ще съобщя новините като се върнем след обяд.За бутончето знам, ама така ми дойде!Джей,рецептата за билкова отвара, която ти дадох за крака важи и за хемороиди.Натопи си дупето в нея!

# 39
  • Мнения: 3 459
Джени, благодаря!Ще съобщя новините като се върнем след обяд.За бутончето знам, ама така ми дойде!Джей,рецептата за билкова отвара, която ти дадох за крака важи и за хемороиди.Натопи си дупето в нея!
Топлите седящи вани са противопоказни.  Peace

# 40
  • Мнения: 11
Джени, благодаря!Ще съобщя новините като се върнем след обяд.За бутончето знам, ама така ми дойде!Джей,рецептата за билкова отвара, която ти дадох за крака важи и за хемороиди.Натопи си дупето в нея!
Топлите седящи вани са противопоказни.  Peace
Знам!Ама, нека е хладка!

# 41
  • До морето :)
  • Мнения: 328
elfi4ka, моята приятелка с момче качи на всякъде. Търкаляше се в 9-тия месец. Според мен няма нищо общо. Колкото и да ме убеждават - всичко си е до структурата на човека.

За поверията - ако започна да изброявам... Риба да не ям, заек да не ям, кабели да не прескачам, ала-бала, ала-бала.

За контракциите - не знам какво усещам, но като си легна някой път и леко ме наболява. На вълни едно такова. Аз така си ги представям контракции. Нали не знам какво са  Joy Иначе забелязах, че наистина като ида до WC и после не ме боли корема, независимо по малка или голяма нужда. Преди си мислях, че корема ще ми притиска пикочни мехур, а той май обратното  Joy

Като казах на мъжа ми, че трябва да ходим във Варна, лошо му стана на милия.  #Crazy Хич не обича такива мероприятия  hahaha

# 42
  • Мнения: 1 328
Нелка, контракциите не са точно болка. (нямам предвид тези при раждане Simple Smile) По-скоро стягане на корема и нещо като изтръпване първо се усеща и евентуално натам може и да те заболи. Но основното е това стягане.

# 43
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ми понякога усещам една по-странна болка, то не е болка, а все едно корема ми става на твърда топка. Това е като се притесня нещо. В такива моменти лягам да си почивам и гледам да се разсея с нещо. Знам, че не е хубаво корема да ти е твърд  newsm78

# 44
  • Мнения: 71
Джей, как е крака?Хемороидите са нормални при всяка бременност.Я, да не слушаш бабини деветини!Като искаш да си хубава подстрижи се!

wallka, всичко ще е наред и ще видите   сърцице, не се притеснявай излишно.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт